Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    ciasteczko nr 15
    350x lvl SG
     
  2. mama-

    mama- Forumowy żółtodziób

    dzięki:D
     
  3. MałaCalineczka

    MałaCalineczka Czeladnik forum

    Dla mnie wszystko będzie fajne, jeszcze kase dostałam. Coraz bardziej mi się podoba. Dobranoc.
     
  4. winiulka

    winiulka Ekspert forum

    ciasteczko nr 15
    przypływ SG
    350x lvl
     
    feniks1414 i -katie1234- lubią to.
  5. ifff_78

    ifff_78 Zaawansowany

    właśnie odkryłam wczorajsze tajemniczości: buk XXl - 3; kowhai -2, rokitnik, pigwa XXL, klon palmowy XXL (ostatnio buk xxl wypada tak jak wcześniej surmia xxl za często)
     
    feniks1414, -katie1234- oraz elwira17 lubią to.
  6. MałaCalineczka

    MałaCalineczka Czeladnik forum

    Przyszłam się pochwalić moimi drzewami. Dostałam jabłoń xxl, kowhan , brzoskwinie xxl 2x, pinie xxl 3x, jabłońxl.
     
  7. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    3x pinia XL
    2x pinia XXL
    wiśnia XXL
    pomarańcza XXL
    czarna wierzba
     
    feniks1414, -katie1234- oraz Kaja889 lubią to.
  8. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    2 x kowhai, 1 pinia xxl, 1 oliwka xxl, 1 klon xxl, 1 migdałowiec xl, i wiśnia xxl i wisienka na torcie - grusza xl...
     
    feniks1414, -katie1234- oraz ramona45 lubią to.
  9. -mariola99-

    -mariola99- Naśladowca mistrzów

    u mnie z drzewek - buków chyba ze 3 , do tego kowahai i surimii tez chyba ze 2 i niesplik xl i jeszcze cos ale nie wiem - wszystko poszło do paska a wierzby jak nie ma tak nie ma
     
    feniks1414 i -katie1234- lubią to.
  10. mirabeella

    mirabeella Czeladnik forum

    Czyżby ktoś sobie z nas farmerów zrobił głupka , bo prezenty z 14 to istna kpina co to ma być za prezent stare drzewa w prezencie,.:mad:
    :mad::mad::mad::mad::mad::mad::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
     
    -katie1234- lubi to.
  11. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    totalna porażka 3xpinia xl,jabłon xxl,jodłaxxl i cos tam >:(>:(>:(>:(>:(:cry::cry::cry:ide sie powiesic na tej wierzbie com jej nie dostała -.--.--.--.-
     
    -katie1234- lubi to.
  12. kgcygan

    kgcygan Hrabia forum

    Ale to darmowe drzewa i nie wydany ani 1 Floren. Ja tam nie narzekam, dostałem to co dostałem i tyle w temacie. Najwyżej komuś je podaruje podczas G&T
     
  13. neta8

    neta8 Młodszy ekspert

    brzoskwinia xxl
    jarząb domowy ;)
    klon palmowy xl
    pigwa xxl
    buk xl
    pinia xl
    kowhai;)
    rokitnik zwyczajny ;)
     
    feniks1414 i -katie1234- lubią to.
  14. vilemo1975

    vilemo1975 Aktywny autor

    ja również jestem rozczarowana drzewkami ale cóż darmowe były więc najwyżej oddam na gt
     
    -katie1234- lubi to.
  15. GruGru

    GruGru Wyjątkowy talent

    U mnie TSy wyszły całkiem fajne: rokitnik, wierzba (moja pierwsza), 4 XXL (gruszka, daktyl, oliwka i jodła), 2 XL (niesplik i pinia) :)
     
  16. Kathea

    Kathea Baron forum

    Ja drzewek nawet nie wystawiam, nie ma po co, może kiedyś jak się ich więcej uzbiera to wystawię, a na razie siedzą sobie w pasku i tam im dobrze.
     
  17. mahartka

    mahartka Baron forum

    ja przypominam sobie o nich jak wejdę tu i poczytam xD a ich nie stawiam bo już posadzone, a potem zapominam xD
     
    feniks1414 i -katie1234- lubią to.
  18. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Ja się z drzewek cieszę :) Są za darmo i są prezentem, a prezenty trzeba przyjmować :) 10 już Jabłoń XXL Mnie za bardzo nie cieszy, ale to gra w końcu, a kiedyś może mi jabłek zabraknąć, a więcej PD z drzewka się zawsze przyda :)
     
  19. kiara-kowu

    kiara-kowu Ekspert forum

    Moje Tsy : jarząb domowy x2, rokitnik zwyczajny, kowhai, niesplik xxl, klon palmowy xl, pigwa xxl, buk xl,
     
    -katie1234- lubi to.
  20. Menasa

    Menasa Forum Pro

    To uważasz za niefart? Spróbuj wstawić 27 i mieć same cofki. To znaczy, że nienawidzą.
     
    -katie1234- lubi to.