Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. dosias

    dosias Generał forum

    jeśli odblokuja i nie zdobędę to się przypomne
     
    ross2 lubi to.
  2. ross2

    ross2 Komandor forum

    a nie lepiej Ci te wejsciowki zbierac na nowe itemy jak juz masz pewne kwiatki ,zastanow sie czy jest sens krecic teraz kolem
     
    toDzasta lubi to.
  3. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    I to już koniec nie ma już nic ...miałam 9 wejściówek , brakującego tulipana oczywiście nie ustrzeliłam ..nowego itemu na kole nawet nie widziałam ...wpadł mi łubin ( kolejny ) i strach - reszta lipa nad lipami ..:) Ciężko mi uwierzyć że odblokują kwiatki na G&T - prędzej dają je do galerii za FL..:(...wolę się mylić ..wtedy odszczekam wszystko ..:D
    Powodzenia na kole ..:)
     
    Nutka, ross2 oraz Antenka18 lubią to.
  4. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Jak nie odblokują a dadzą za floreny to na pewno ani florena złamanego na te kwiatki nie wydam, trudno najwyżej będę miała puste pnącze :D
     
    toDzasta, ross2 oraz amber♥ lubią to.
  5. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Mam ten sam plan ;)xD
     
    Megan, ross2 oraz Antenka18 lubią to.
  6. Megan

    Megan Komandor forum

    Też nie jestem zadowolona z kręcenia, to już nawet nie jest śmieszne, żeby wykręcić z imprezówek 2x dżem lawendowy, który można kupić na targu za 3 tys. SG:(
    W dodatku 4 i 5 skarpet, kolejny super prezent strzygalnia owiec, dwa razy po 20 SN, kilka super nawozów Zośki i czerwona krypta nietoperzy, przestałam już liczyć która z kolei:(
     
  7. betty10

    betty10 Zaawansowany

    u mnie kwiatkow duzy nadmiar nawet bardzo wiec jesli bedzie mozna wymieniac na G/T to zapraszam a co do czerwonych krypt nietoperzy to mam ich 66 sztuk wiekszosc jak nie wszystkie to wykrecone na kole takie mam szczescie kiedys sie przyda na pendolino
     
    Antenka18 lubi to.
  8. aneta1304

    aneta1304 Okazjonalny autor

    u mnie kwiatki to przez przypadek dzisiaj na kole chyba się pojawiały a niby miał być częściej ,często to strachy się pokazywały ,a jak by co to na g&t szukam kwiatoładowarki ,w zamian inne kwiatki oferuję, zakładając że będzie można je wymieniać:(
     
  9. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Lipa Lipa totalna, nie mam Śpiewającego Tulipana,Skaczącego stracha na wróble,Strasznego stracha na wróble i co poszło 20 wejściówek i żadnego kwiatka ani stracha tylko jakieś Badziewie
     
  10. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Czekam na BB może klonowanie będzie szło lepiej, niż kręcenie kołem :)
     
  11. pat3l

    pat3l Stary wyjadacz

    BB super tylko szkoda ze mam mało paszy ;/ eh jakoś to bedzie :D ale jaki piękny kalendarz na grudzień:D mmmile eventów bedzie
     
  12. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Mnie najbardziej cieszy taki długi kalendarz adwentowy :D Ja mam 238 SP więc się trochę pobawię, ale trzeba zostawić też coś nie coś na grudzień na klonowanie ewentowe :D
     
  13. malgosia355

    malgosia355 Komandor forum


    Mam nadzieje bo mnie brakuje Lili wejściówki tez poszły i nic :)
     
  14. pat3l

    pat3l Stary wyjadacz

    ee ja sb jednak w takim razie odpuszcze te BB poczekam do nastepnego :)
     
    Antenka18 lubi to.
  15. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    "Po raz ostatni będziemy mieli okazję na wygranie jednego z Muzycznych Kwiatków, szansa na ich otrzymanie będzie również większa niż dotychczas" jakoś nie widzę tych "szans" u mnie na kole -.-
    Udało mi się kiedyś tam wylosować diskoróżyczkę i kwiatoładowarkę, dziś nawet na kole ich nie ma 8)
     
    jaga44 lubi to.
  16. jaga44

    jaga44 Forumowy żółtodziób

    u mnie na 25 kręceń nie ma kwiatów a miało być inaczej! tylko strachy! to jak to jest? inaczej w ogłoszeniu a ineczej w realu!
     
    Dybilas4 i Anuszki lubią to.
  17. Dybilas4

    Dybilas4 Fanatyk forum

    Ja na 25 kręceń trafiłam tulipanka (drugiego) stracha magicznego (drugiego) stracha pogo (trzeciego) niestety dalej nie mama łubinka i stracha na wróble:oops::(:(
     
  18. kotusia1990

    kotusia1990 Czeladnik forum

    Widzę że nie tylko ja mam mieszane uczucia co do "częstotliwości" pojawiania się kwiatków.
    Miałam tylko wesołą lilię, więc teraz mam dwie i łubin i drugi strach pogo........... a poszło 40 wejściówek!!!>:(>:(>:(>:(>:(>:(
    W sumie mam też 6 czerwonych krypt nietoperzy o_O
     
    jaga44 lubi to.
  19. jaga44

    jaga44 Forumowy żółtodziób

    i następne 25 wejściówek,razem 50 i jeden łubin mi przemknął a taka częstotliwość miała być,a gdzie moja ładowarka o_O pewnie na 100 kręceń się trafio_O ale więcej nie kupuję:p
     
  20. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum