Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Miłe zaskoczenie pod koniec BB :D

    [​IMG]

    i kolejna partia :D

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 8 listopada 2015
  2. mieczu

    mieczu Baron forum

    no to pora na moje podsumowanie obecnego BB, klonowałem głównie pieski i na koniec wygląda to tak:
    [​IMG]
    obydwa agenty wyskoczyły z niskich poziomów (jeden z czterech zwykłych psów, a drugi z czterech elkhundów), brakuje tylko trzeciego bonda i byłaby cała "góra" do wrzucenia do psiej misji...
    i tutaj mam pewne rozterki, bo wyhodowałem całą sforę psów i teraz nie wiem co z nimi zrobić:
    a) czy wrzucić wszystko do nowej misji hodowlanej i mieć ją, prawie całą, skończoną?
    b) czy wybudować różowe i czerwone zagrody i warsztaty i cieszyć nimi oko na farmie?
    c) czy też posprzedawać wszystko na targu i zostać, choć przez moment, obrzydliwie bogatym farmerem, hehe?
    ostatnia opcja może dość długo potrwać, zanim ceny shiby inu i agenta wzrosną na targu do odpowiedniej wysokości...
    ...co radzicie, bracia i siostry trudzący się na roli? ;)
     
  3. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    no niezle idziesz po bandzie........ sprzedaj pieski do knajpki koreanskiej......;) tam beda wiedziec co z nimi zrobic........:p
    a tak naprawde zazdrosc, zazdrosc lekko buzuje we mnie. mi udalo sie postawic tylko rozowe pieski i pozostalo mi 3 strazaki i 3 mopsiki z tych wyzszych. pzdr. super wynik......
     
    Nutka i mieczu lubią to.
  4. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Do misji mam troche psow, ale z klonowania cofki, sporo stracilam, przeskoki a i owszem, ale zdecydowanie w tyl, jak zwykle.
     
  5. -Margo-s-

    -Margo-s- Komisarz forum

    Hahaha, to ja poproszę te róże na G&T xD:D:D:inlove:
    A tak poważnie, to wielkie gratki za tą kolekcje :) ja zdobyłam pnącze,:oops: ale niestety do dalszej zabawy zabrakło i psiaków i SP :eek::oops:, poza tym u mnie wszystko : po boziemu" przeskoki jak były, to tylko o 1 wyżej :)
    Jak Wy to robicie, ze macie takie fajne wyniki :eek::oops:
     
  6. aniusia64

    aniusia64 Wyjątkowy talent

    Witam wszystkich z ranka!
    Piękne te Wasze obrazki!!!
    Ja postawilam domki po BB...
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  7. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Witam

    Gratuluję wyników :)

    Jeżeli mam podpowiadać szczerze .... b (wybudować różowe i czerwone zagrody i warsztaty i cieszyć nimi oko na farmie), ale zrobisz jak zechcesz :)

    Pozdrawiam :)
     
  8. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Podsumowując:
    Zużyte jakieś 1700 SP
    Klonowane metodą tradycyjną przy pomocy zwykłych, dalmatyńczyków i mieszańców
    Najwyższe co mam to strażacki.

    Odczucia i wnioski będą zależne od tego, ile na tym zarobię. Na razie nie sprzedaje.
     
  9. mieczu

    mieczu Baron forum

    witam :)
    wygląda na to, że u Ciebie na farmie zwierzaki dalej mają baby boom ;)
    gratuluję :)
     
  10. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    u mnie ostatnie BB to była tragedia -.-, z piesków najwyższy to partydog
    jak wrzuciłam 4 do domku, w nadziei że wyjdzie wyższy jakiś w końcu, to otrzymałam 2 dalmatyńczyki :cry:

    porzuciłam wtedy hodowanie i zostawiłam SP na następny BB, może wtedy będzie lepiej :music:


    gratuluję tym co się udało i proszę zdradźcie tajemnicę, jak to robicie ;)
     
    Antenka18 lubi to.
  11. ngienia63

    ngienia63 Młodszy ekspert

    Witam wszystkich , czytam i widze że nam sie pieski nie popisały z mnożeniem .
     
  12. barabek

    barabek Okazjonalny autor

    Ja na te pieski wy klikałam ok 300 SP.
     
  13. AsiaPelasiax

    AsiaPelasiax Wielki mistrz forum

    Chyba dostałam uraz do BB do końca życia. Gdyby nie ślepy traf i zakup na targu ostatniego potrzebnego psa to do tej pory bym walczyła z misją. Prawie 250 szt SP poszło w łeb :mad:.
    Czeka mnie kolejne żmudne produkowanie w młynie bo ze spółdzielni już nic nie wyciągnę.

    Przeglądając jeszcze zadania ze spóldzielni postanowiłam że wystawie kilka zagród królików i strzygalni na misję Szał na angorę bo do klikania w małe pola na 5 farmach dostaje mdłości jak nie mam kombajnu.

    Pozdrawiam :)
     
    Nutka lubi to.
  14. alma116

    alma116 Czeladnik forum

    Też mam uraz do BB ale w miksowaniu cały czas cofki,SP poszło ponad 400 a i tak chcąc mieć różowe pieski musiałam dokupić 2 strażaki bo SP już brakło:sleepy:
     
    Nutka i AsiaPelasiax lubią to.
  15. AsiaPelasiax

    AsiaPelasiax Wielki mistrz forum

    No ja niestety nie mam aż tylu sg ( około 1 mln ) żeby kupić 2 x shiba (1 szt po około 6 mln) i postawić różu.
    Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :)
     
    Nutka i Antenka18 lubią to.
  16. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    U mnie te rude pieski po 9,5 mln. po 6 mln. to jeszcze taniocha. Ja również nie miałam spektakularnych przeskoków,na misję poszło mi 400 SP a najlepszy piesek jaki mi wyskoczył to mopsio:(
     
  17. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    U mnie Shiba Inu w ogóle na targu nie ma, więc nie wiem w jakiej są teraz cenie, ale i tak mnie na nie nie stać :D
     
  18. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Dzień dobry, u mnie BB bez rewelacji (jak zwykle zresztą, ach ten serwer xD:cry:)
    event z pieskami zakończony, ale bez fajerwerków, za to świnki raz się pomyliły i skoczyło ciut wyżej niż powinny i w ten oto sposób nareszcie mały sukces:

    [​IMG]
     
  19. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Gratuluję skończenia zupy u mnie jeszcze wszystkie diamentowe do zrobienia ....może kiedyś jak się wzbogacę bo wymiksować to na pewno nie wymiksuję mi takie cuda nie wypadają.
     
    marmlada lubi to.
  20. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Dziękuję, na pewno prędzej czy później się uda, trzymam kciuki :)
    Ja się ostatecznie troszkę targiem podparłam, ale w końcu efekt końcowy jest, czego i Tobie życzę ;)
     
    brydzia175 lubi to.