Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. mirabeella

    mirabeella Czeladnik forum

    A ja chciałabym wiedzieć czemu BP ogranicza podarki - czyli to co chcemy komuś podarować.
     
  2. kamilcia4666

    kamilcia4666 Hrabia forum

    moze jakis konkusik za drzewko sie zrobi kto chce rokitke niech zgadnie jak ma na imie moja coreczka czekam na odp:)
     
  3. bealara

    bealara Mieszkaniec forum

    Pisałam juz, ze mimo iz jest na liscie to niestety nie mozna rokitnika przesyłac.

    "Oddam amherstie, jalowca badz grejpfruta za zagrode dla kiwi, zimorodka, zolwii, skunksow, sow, swistakow. Chetnych proszę o odpowiedz badz o sowke. Pozdrawiam."

    Posłałam Ci sówke :D
     
    Ostatnie edytowanie: 4 listopada 2015
  4. Grzechotnik83

    Grzechotnik83 Forumowy żółtodziób

    Jutro po południu ma być to naprawione i będzie możliwość przesłania achachy i rokitnika:)
     
    bealara lubi to.
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Najzabawniejsze w tym jest to, że ani jałowca, ani grapefruita nie można wysyłać 8)
     
  6. Verbalinka1987

    Verbalinka1987 Baron forum

    [ciach]
    Kurcze nie wiem jak wyslac, bo nie jestesmy sasiadami.

    Nieregulaminowy zacytowany post usunęłam. MOD_Saphire.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 4 listopada 2015
    mysza199710 lubi to.
  7. kamilcia4666

    kamilcia4666 Hrabia forum

    ale jutro ma byc
    jutro ma byc dostepna
     
  8. bealara

    bealara Mieszkaniec forum

    O to super :D
     
  9. MARIJELMARNA

    MARIJELMARNA Forumowy żółtodziób

    Ja to mam pytanie do Bp dlaczego to oni nam wyznaczaja co możemy komu podarowac albo sie wymienić , pamiętam początki GT i nikt nikomu nie ograniczał wymiany.
     
  10. Madziara23.

    Madziara23. Okazjonalny autor

    Nie można ich przesłać
     
  11. Fakalika

    Fakalika Forumowy żółtodziób

    Niestety u mnie nie pojawia się balon :( Nigdzie go nie ma
     
  12. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    Verbalinka1987 wykropkowany wulgaryzm nadal jest wulgaryzmem. Na forum takich nie używamy. Tym razem ostrzegam.

    Posty z wszelkimi wymianami usunęłam. Do wymian zapraszam tutaj: SŁUP i Wątek dynamiczny.


    Fakalika, wyloguj się i zaloguj ponownie.
     
  13. mysza199710

    mysza199710 Koneser forum

    Witam przez tą reglamentacje niczym nie uzasadnioną , oraz braku możliwości zdobycia darmowych licencji w eventach ,mini evencik umiera . Trochę mi smutno jak tak fajny , radosny mini evencik twórcy gry potrafili tak sknocić . Jak dla mnie nie jest to zabawne .
     
    zzizzie i bealara lubią to.
  14. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

  15. .bravi.

    .bravi. Forumowy żółtodziób

    Jak to jest z wymianami, w poradniku Handel, podarki, wymiana - Gift & Trade jest napisane, że Zrealizowane oferty znajdziemy w zakładce '"Wymiana już nastąpiła", a u mnie jest zakładka wysłane, a zagrody na które się wymieniam, nie ma. Czy trzeba coś dodatkowo zatwierdzić?
     
  16. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    .bravi. wyloguj się i zaloguj ponownie i zobacz w pasku.
     
  17. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Odswiez stronke farmy...u mnie tez tak bylo, po odswiezeniu ,fanty sie znalazly..
    [ciach]

    Mod_Saphire
     
  18. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    Posty z wszelkimi wymianami będą usuwane. Do wymian zapraszam tutaj: SŁUP i Wątek dynamiczny.

    Dodane jako dopisek też będą usuwane.
     
  19. .bravi.

    .bravi. Forumowy żółtodziób

    Oh dziękuje serdecznie za podpowiedz. Miłego wieczoru :)
     
  20. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Zabawne jest to, że wszyscy oferują, poszukują, niektórzy pewnie nawet inicjują jakąś wymianę... nie sprawdzając nawet, czy to możliwe.
    Chociaż fakt, w sumie to nie jest tak do końca zabawne.
    Też liczyłam na możliwość przesłania paru nowszych rzeczy, które zdobyłam specjalnie dla kogoś.
    I też mi smutno, że nie mogę tego powysyłać.