Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    o_O to się nazywa hodowla ;) u mnie 162 pieski
     
    chrumcia91 lubi to.
  2. _Ola_Z_

    _Ola_Z_ Wielki mistrz forum

    u mnie raptem 44, strasznie marnie
    ale nie wiem, czy załapię się na event
    poza tym na abonament na młyn miałam ochotę i musieli dać akurat wtedy, kiedy nie będę miała dostępu do komputera :(
     
  3. majajandzinska

    majajandzinska Okazjonalny autor

    Ja mam 707 piesków w szopie i 80 które wygoniłam na targ, ale jakoś nikt ich nie chce przygarnąć. Owszem , drogo za nie wołam ale to nie kundle, darmo nie oddam:)
     
    Peonia, Nutka oraz chrumcia91 lubią to.
  4. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Ja też mam nadzieję, że będzie popyt bo mam ponad 1200 piesków w stodole.
     
    Nutka lubi to.
  5. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    Niestety nie :(
     
  6. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    dobrze ze tylko w stodole a nie na podwórku czy w domu :D chociaż jednego bym juz chciała :p

    czekam na ten poradnik i sie doczekać nie moge :p
    i na balon tez czekam aż pracować nie moge xD
    a po 15 musze jechac na zajęcia :( ale potem do nocy zagłębiam się w forum i balonie :D
     
  7. ariadna12

    ariadna12 Aktywny autor

    Witam gram od sierpnia :D i jeszcze nigdy nie bawiłam sie w wymiane . Szczerze nie wiem jak to sie robi:(. A bardzo bym chciała takie milutkie łosie i słodziutkie reniferki :p.Pozdrawiam i musze powiedziec że fajnie sie czyta wszystkie wasze posty :) zwłaszcza chmurci no i WSZYSTKICH . :music:Dużo sie od was ucze :).Buziaczki dla wszystkich:inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
     
  8. bealara

    bealara Mieszkaniec forum

    W G&T juz jest błąd. W liście jak byk stoi, ze można wymienić lub podarować drzewko achachy, a w rzeczywistości nie można :(
     
  9. GruGru

    GruGru Wyjątkowy talent

    i znowu z Oktoberfesta jako jedyna zablokowana jest brązowa katarynka :cry:
    reszta itemów dostępna
    >:(
     
  10. LadyMirabelle

    LadyMirabelle Okazjonalny autor

    Hej, ja mam takie pytanie, co do Gift&Trade, widzę, że mogę coś podarować, wymienić i sprzedać, ale gdzie mogę kupić?? nie mogę znaleść tej opcji:/
     
  11. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    W tym evencie nie ma oferty kupna.
     
  12. LadyMirabelle

    LadyMirabelle Okazjonalny autor

    Trochę nie rozumiem, skoro mogę sprzedać to w takim razie komu, kto kupi?
     
  13. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Sprzedajesz "systemowi" Czarna dziura połyka twój item czy co tam chcesz sprzedać i system ci płaci ustaloną odgórnie cenę.
    To taka opcja dla takich "śmieciowych" rzeczy, np. jak masz za dużo jabłonek to możesz je opchnąć za grosze.

    Z graczami możesz się wymieniać poprzez balon lub za pomocą opcji podaruj.
     
  14. LadyMirabelle

    LadyMirabelle Okazjonalny autor

    Aha, to teraz już wiem, dziękuję bardzo:):)
     
    {Monia} lubi to.
  15. bealara

    bealara Mieszkaniec forum

    A ja juz drugi błąd wyłapałam. Na liscie widnieje rokitnik, którego w rzeczywistosci również nie mozna podarować. Ile jeszcze jest takich błedów? o_O
    ps. Strachów na wróble również nie mozna podarować, mimo, iż są na liście. Ta lista kompletnie nie pokrywa się z rzeczywistością.
     
    Ostatnie edytowanie: 4 listopada 2015
  16. allasad

    allasad Forum Pro

    Witam
    mi potrzeba braz pila dwuosobowa i katarynka. a katarynki ponoc nie mozna c0?
    no nie wiem co i po co to toto.
     
  17. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Gdzie ty widzisz strachy na liście?
    To co można wygrać na kole jest zawsze zablokowane.
    A niby po co są robione wyprzedaże wejściówek na koło?
     
  18. bealara

    bealara Mieszkaniec forum

    Jest "strach na wróble" - to moze jakis inny strach, nie z koła. Ale achacha i rokitnik jest raczej tylko jeden, a są te rzeczy na liscie i nie można ich ani wymienić ani podarować.
     
    {Monia} lubi to.
  19. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Ten strach to jest dekoracyjny item z pierwszych dożynek.
     
  20. bealara

    bealara Mieszkaniec forum

    Jejciu ja mam chyba dzis pecha. Pełno staroci ktore mi zawadzają tylko w pasku - głownie ulepszenia i tez nie mozna ani sprzedać ani podarowac a chetnie pozbyłabym się :( I to juz na wieki tak mi bedzie w pasku zalegac ? Jak sie tego pozbyc?:eek::eek: