Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. christoph29

    christoph29 Zaawansowany

    Sprawdźcie pakiet 50 florenów i koszt 50 florenów kupionych bez pakietu... wszystko trzeba dokładnie sprawdzać, bo rypią nas jak na promocjach w markecie.
    W innych grach co jakiś czas jest coś takiego jak waluta x2 lub nawet x3, a tutaj promocje to żenada.
     
    Peter0202, majajandzinska oraz allasad lubią to.
  2. eurb1

    eurb1 Aktywny autor

    kiedyś w czasach dawno zapomnianych bywało happy hour, ale .....
    Te ich promocyjne florki wychodzą drożej niż normalne zakupy - kupuję ale tylko w czasie leniwcowym, przynajmniej PD podwójne a tak szkoda kasy
     
  3. [Carmilla]

    [Carmilla] Czeladnik forum

    Naciśnij na środku itemu a nie na koszyk lub plusik,na pewno podziała:)
     
  4. Peter0202

    Peter0202 Okazjonalny autor

    Mam pytanie.... błąd czy tak ma być ?
    - nowe cztery misje w spółdzielni (mroczne) a w nich do zdobycia wierzba ośmiornicza sztuk 1 a XL sztuk 2 - po kiego ta druga XL-ka ?
     
  5. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Żeby sobie ulepszyć wierzbę zakupioną u Jacka ;)
     
    Peter0202 lubi to.
  6. Peter0202

    Peter0202 Okazjonalny autor

    aaaaaale ślepota ze mnie !
    Dzięki :)
     
    Nutka lubi to.
  7. Madziara23.

    Madziara23. Okazjonalny autor

    To się chyba jeszcze raz zastanowię co do przepisu,skoro mam jeszcze roślinki siać do niego jak głupia-.-
    wolę kupić na targu:p
    Z tymi przejazdami to taaak....długo można postać..tam skąd pochodzę to jak zamkną i pociąg już dawno odjedzie to i tak jeszcze sobie z 5 minut postoisz:cry:
    Rozumiem że "zamek" i "czyste czary mary" ukończyłaś,czy chodzi Ci o to,że dopiero się zabierasz?
     
  8. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    zamek, czyste czary mary i brakula juz odeszły w zapomnienie ;)
    co do bukietu, to ceny są powyzej 100 tysiecy u mnie....a kurcze nie mam roslinek bo robie misje i itemy....;/ i sie kółko zamyka...
    w misji czyste czary mary bylo do zdobycia pnącze, ale itemy na nie sa u Jacka w sklepie, wiec sieje roslinki zeby je zdobyc. jeden już mam, a na kolejny juz mi tylko jednego zbioru nagrobkow potrzeba, narazie poki siedze i mam komabjn to sieje dynie-do kolejnego itemu :p

    co do pociągu to u nas kilka lat temu zrobili na szczescie tak ze sie zamyka 40 sekund przed przyjazdem i zaraz po przejeździe pociągu sie otwiera wiec ledwo zdążyłam pozbierac i zasiac xD
     
    Madziara23. lubi to.
  9. Madziara23.

    Madziara23. Okazjonalny autor

    A co daje to pnącze? Kurcze,nawet nie wiedziałam,że itemy trzeba zdobyć u Jacka...:oops:
     
  10. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    pnącze jakieś słabe jest... chyba 750 PD czy 700 nawet co 24 czy 12? nie wiem....robie wszystko jak leci, zeby mieć z głowy i tyle :p
    tez nie wiedzialam wlasnie ze trzeba jeszcze na itemy zbierac, ale niestety.... ciesze sie ze jest taka dluga pelnia, to chociaz troche nadrobie ;) zasialam nagrobki-w nocy sobie wstane i zbiore i drugi item bedzie, na trzeci wiekszosc juz mam-jutro po jednym zbiorze i wystarczy i zaczne zbierac na czwarty-ten bym mogła skończyć moze pojutrze, ale jesli dadza jakims cudem faq do eventu to bede sie do niego przygotowywac, a jesli nie, to moze uda sie pnacze zapelnic. to juz bedzie pół sukcesu. duza czesc planu zostanie wykonana i bedzie juz dla mnie z gorki. reszta misji juz nie ma tak duzych ilosci mrocznosci do oddania. co prawda mam jeszcze w planie zrobienie 17 mumii zeby je postawic na pnacza a tamte itemy pozbierac-w sumie kilka gałązek stoi pustych wlasnie przez itemy 2x1 wiec postanowilam sobie ze nazbieram mumii na nie. :) a po mumiach wezme sie za upiorne zakupy ;) mam nadzieje ze te upiorne zakupy uda mi się zacząć jeszcze w tym roku-a jak nie to na początku przyszłego ;)
    okej, ide do łóżeczka spac;) dobrej nocy kochani :) obfitych plonow :)
     
  11. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dziś na tapecie kukułki :D

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  12. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Jesteś mega, super wyniki :)
     
  13. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dziękuję :)

    Ostatni wsad do oazy , na dziś starczy ;)
    [​IMG]
     
  14. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    tylko pozazdrościć, ja nie mam szczęścia do klonowania,ale chętnie korzystam na targu z innych szczęściarzy hihihihi
     
    draculik34 i toDzasta lubią to.
  15. betty10

    betty10 Zaawansowany

    Witam u mnie nietoperze i gesi z draculi i zwyklych w dwoch domkach wyszedl jeden hardkorowy i jeden sportowy :inlove:a z dwoch gesi strazniczych ze zwyklymi wyszly dwie podrozne:inlove:szkoda ze nie umiem wsawic zdjecia :(
     
  16. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    już nie wiedzą jak kasę wysępić od ludzi to teraz masz itemy do kupienia
     
    allasad lubi to.
  17. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    no u mnie dziś przedostatni item wpadnie na pnącze czyste czary mary-duchy mi tylko został do zasiania, ale na razie sieje na ghuloneza-siedze przy kompie to te 3 godzinne roslinki sieje :p
     
    toDzasta lubi to.
  18. hanahdal

    hanahdal Czeladnik forum

    hej jak zdobyc macke osmiornicy
     
  19. szkolna16

    szkolna16 Okazjonalny autor

    Jeśli chodziło o drzewko to wierzba osmiorniczka, można zrobić w sklepie Jacka, lub w zadaniach misji w spółdzielni
     
  20. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    jupi, 3 itemy na pnacze czyste czary mary juz na chmurkach :D jeszcze tylko Ghulonez-ale jutro juz będzie :D jeszcze tylko 3 zasiewy demonianki i raz mózgokapusta :D