Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    nie bój sie do odważnych swiat należy :)
     
  2. Menasa

    Menasa Forum Pro

    I znowu mamy pełnię! Zaczynam Czyste czary-mary!
     
  3. megi1952

    megi1952 Czeladnik forum

    Zrobiłam Cary Mary.
    Do uruchomienia pnącza potrzebuję cztery itemy...... Dwa mogę kupić w sklepie Jacka. A pozostałe???

    Pozdrawiam
     
  4. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    ja pamiętam jak na początku mojej gry nie siałam mrocznych roślin jakoś nie potrafiłam się do nich przekonać,a teraz to bardzo lubię pełnie
     
    -adek2002- lubi to.
  5. kabokazekana

    kabokazekana Fanatyk forum

    A pozostałe dwa również w sklepie Jacka.
     
    toDzasta lubi to.
  6. megi1952

    megi1952 Czeladnik forum

    Dziękuję Bożenko za podpowiedź......
    Widać FAQ przeczytałam na skróty.....LOL..
     
  7. kabokazekana

    kabokazekana Fanatyk forum

    Proszę bardzo:) a ja dla pewności sprawdziłam jeszcze w FAQ - eventy i potwierdzam wszystkie cztery itemy ukryły się w sklepie, tylko w nim tak ciemno:)
    Pozdrawiam i powodzenia w czarowaniu:)
     
  8. Kathea

    Kathea Baron forum

    Wakacje skończone więc pora wrócić do pracy na polu ... dobrze że akurat dostałam kombajn na parę godzin, przynajmniej szybciej chwastów się pozbędę i trochę pomoże podczas pełni.
     
  9. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    ten kombajn przy chwastach to bardzo przydatny sprzęt
     
  10. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Hmmm ja coś tam w czasie pełni posieję , tylko zawaliłam sprawę bo dałam dopalacze do złotych slotów i nie mam miejsca na bukiet :p. Z drugiej strony wszystkie "koszmarne" misje skończyłam , pnącze i itemy mam - więc chyba posieję trochę kosteczek dla piesków ..:)
    Powodzenia ...
     
  11. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    u mnie rośnie ziele grozy i troche tego szablozebnego krzaka;) a co tam wlaczylam kombajn na 24 h z misji miodkowej wiec moge siac8)
     
  12. hotaru27

    hotaru27 Czeladnik forum

    Może wreszcie uda mi się ukończyć Brakulę;). Wolno mi idzie z tymi upiornymi misjami.
     
  13. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    dzisiaj sieję mroczne rośliny na ostatni item Ghulonez na pnączu :)
     
  14. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    https://board-pl.farmerama.com/inde...czące-wygranych-przedmiotów.10364/#post-66022
    Czyli tłumacząc na farmerski: im więcej kasy władujesz, tym lepsze zagrody będziesz miał; jeśli kupisz raptem parę TSów, to dostaniesz sam badziew w postaci jabłonek i śliwek XL 8)
     
    Anhedrea, est-orka oraz gosiagosia60 lubią to.
  15. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Wreszcie (mam nadzieję) dokończę Braculę...:p
     
  16. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

  17. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Czyli poza czasem i Ilością PD pomiędzy Tsem a zagadką niema żadnej różnicy. Więc lipa.
    Fajnie że jest pełnia, bardzo ją lubie.
     
  18. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    mi już tylko monstrualnego traktora brakuje,ale po pełni będę miała całe pnącze nic bardziej mnie nie denerwuje jak szarość na pnączu
     
  19. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Witam wszystkich !

    Mnie natomiast ciekawi, czy mając jeszcze jakiegoś TS z poprzednich zadań/zakupów uda mi się trafić koguta ?
    Być może do zakupionych stajennych nie ma dopisanej chwili zakupu i związanych z tym profitów ? (oj chciałoby się !)
    Inna sprawa, że szansa trafienia koguta będzie kosmicznie mała <smutek>

    Trzymam kciuki za Was !
     
  20. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    juliuszka jeżeli masz ze starych zadań to nowość Ci się nie trafi. Dostaniesz taką zagrodę jaką wtedy można było zdobyć.