Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    morwa xxl i kakaowiec xxl-dziękuje, dobranoc...pasek :p
     
    wilandra i kybek93 lubią to.
  2. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Jest ryzyko, jest zabawa :inlove:

    Bo kibelki są 3 razy droższe ;):p
     
    toDzasta i agi31 lubią to.
  3. LadyBird80

    LadyBird80 Forum Pro

    a ja nowości nie mam ale 2 rokitniki, 2 poizomkowce, 2 jarząby, 2 czarne wierzby i tak mnie ucieszyły :) jutro jeszcze 10 do odkrycia :)
     
    FAJNAFARMAXXXL, Nutka oraz deadwing lubią to.
  4. amdep

    amdep Moguł forum

    Mam jedną "nowość" - Poziomkowiec XXL. (sic!)

    Ani Górskiego Jałowca, ani Ananasa. Ani nawet poprzednich nowości, Rokitnika, Czarnej Wierzby. :(

    Zaczyna się tu robić jak na Fantasyramie przed zamknięciem...
     
    toDzasta, FAJNAFARMAXXXL oraz Megan lubią to.
  5. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Wstyd się przyznać do ludzkich ułomności .
    Wzięłam przykład z Blazersa i zaszalałam .
    Teraz jestem goła i wesoła.
    A oto co jeszcze uzyskałam z TS-ów.

    Wyspa:

    -2 x karamboli xxl,xl;
    -2 x baobab.

    Farma:

    -klon palm xl;
    -pinia xl:
    -surmia xxl;
    -rokitnik zwyczajny( mój drugi);
    -poziomkowiec xxl;
    -górski jałowiec ;
    -migdałowiec xxl.

    Mimo wszystko nie mam wszystkich nowości , brakuje po jednej z wyspy i farmy.
    Chyba warte było to szaleństwo , hihih!
     
  6. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Witam o poranku ;).
    Nie żałuję przepisu :). Wprawdzie nie nowości, ale na farmie moje najulubieńsze klony: cukrowy i palmowy (oba XXL), na wyspie troszkę gorzej, ale jest kolejna XXL - figowiec i pierwsza i ostatnia podczas tego evenciku ;) xl - karob :).
    Swoją drogą, tak się zastanawiam, bo nie dałam jej jeszcze do paska, czy wtedy w pasku zrobi się podstawa i xl czy samo xl? Bo z koła to samo xl-.-.
     
  7. deadwing

    deadwing Komisarz forum

    TS-y wykluwają się na polu, a żeby na nim ustały jako XL czy XXL muszą być kompletne, więc po schowaniu do paska rozłożą się na czynniki pierwsze czyli podstawę i ulepszenie. :)
     
    Nutka lubi to.
  8. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Wycułałam 5 FL z kina i mam Czarną Wierzbę =)

    Ale kupując pakiet masz jedną nowość zagwarantowaną. Jałowiec i Grepfrut bez względu na to co ci się wykuje z TSow od razu poza zakupie byłby już w pasku odkryte.

    Oczywiście zrobisz jak uważasz.


    Posty połączyłam.

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 19 października 2015
  9. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Olkaa001 - upór nie zawsze sprzyja. W tym wypadku jest bezsensowny, w pakiecie coś jest gwarantowane - w zakupie pojedynczych sztuk niestety nie. Za dużo straciłaś przez swój upór, stąd rozgoryczenie. {Monia} ma rację - Twój wybór. Miłego dnia.
     
  10. kasia6100

    kasia6100 Mistrz forum

    i na koniec dzisiaj rano trafił się mi Baobab... :D niby dobrze bo miałam tylko 2, ale tak upragniona nektarynka i jałowiec niestety ominęły mnie szerokim łukiem... trochę szkoda bo florków dość dużo mi poszło co by pewnie ze dwa pakiety kupił z gwarantowanymi nowościami....ale to mam na przyszłość nauczkę xD a teraz po ochłonięciu czekajmy na poradnik to co za event się nam jutro szykuje.
     
  11. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Mnie na 5 sadzonek na wyspie trafiły się 2 x achacha, nektarynka i grejpfrut. Normalnie szok :) Pierwszy raz tak mi się poszczęściło :)
     
    SMOD_Atena, toDzasta oraz 0olimpia0 lubią to.
  12. rolniksam92

    rolniksam92 Aktywny autor

    no ja jestem w szoku...kupilam dwie sadzonki i dostałam wierzbe i rokitnika! żadnych cytryn! pigw! normalnie szok!:D:D
     
    Anuszki, SMOD_Atena oraz toDzasta lubią to.
  13. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Oj, tam... Każdy się może pomylić. [​IMG]
     
    AgiFarm83 i toDzasta lubią to.
  14. WilczyKierz

    WilczyKierz Stały bywalec

    Jasny Varun! (tfu! piorun).
    A ja wszystkie krowy wyklonowałam bez BB. Niech to piorun (Varun!).
    >:(
     
  15. jacek544

    jacek544 Wyjątkowy talent

  16. 10Rouge

    10Rouge Okazjonalny autor

    Ha! wiedziałam! xD warto było zebrać w sobie cierpliwość ;p
     
    toDzasta i gosiagosia60 lubią to.
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    BB dla 20 białych krów o_O A może tym razem wysoko skakać będą?:D Żeby zapasy SP uszczuplić i tak szczupłym farmerom....:p
     
  18. szkolna16

    szkolna16 Okazjonalny autor

    No nikt się nie spodziewał teraz BB! Pustki w super paszy a tu taki supreis.
     
    toDzasta lubi to.
  19. Paweł1977VIP

    Paweł1977VIP Aktywny autor

    super czekałem na bb mam 300 krów teraz mozna poklonowac na spokojnie a nie płacic za jedną białą 400tys to nie realne Pozdrawiam wszystkich cierpliwych
     
    ShakeWave lubi to.
  20. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Ha, wiedziałam że warto poczekać :p
    od początku wierzyłam w to że będzie i proszę bardzo :) cierpliwość się opłacała :) jutro sobie poklonuję krówki :)

    wracam do pracy, weszłam tylko zobaczyć czy OO nie ma a tu prosze :p
     
    dantic3 lubi to.