Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Nie mogę czytać tego wątku szczególnie teraz jak tak dużo osób pisze o XXL :p:pxD. Czekam na wyprzedaż w galerii żeby kupić smocze jajo i może przepis na ciasteczko ananasowe i nie mogę wydawać florków 8). A jak czytam Was to moje chcenie jaja traci na na rzecz chcenia sadzonek ;)xDxD:cry:.
     
  2. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia



    Nie kupowałbym żadnych przepisów , nawet na wyprzy.
    Nieopłacalny biznes.
    Lepiej wydać FLorki na sadzonki ;), czy inny kombajn.
     
  3. aniusia64

    aniusia64 Wyjątkowy talent

    Sadzonek już nie sadzę....
    Ale w domkach prawdziwa niedziela...
    [​IMG]
     
  4. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Gratuluję :)
    Szalejesz kobieto xD
     
    FAJNAFARMAXXXL i gretag lubią to.
  5. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Witajcie !
    Ja skusiłam się w sumie na 10 sadzonek i jestem zadowolona

    na farmie obrodziło w :
    -nieśplik xxl;
    -pinię xl;
    -pigwę xxl;
    -2x klon palmowy xxl

    na wyspie :
    - 2 x karob xl i xxl;
    - baobab;
    - nektarynka.

    Więcej szaleństw nie będzie chociaż nie mam wszystkich nowości .
    Trzeba znać umiar , hihihi
     
  6. damek37

    damek37 Koneser forum

    TS uważam za zakończone, szczęście nie może trwać wiecznie xD Na 15 zakupionych TS na baha dwa grejpfruty nadal brak nektarynki, ale dużo XXL np.cedrat, pitomba, moringa. Na farmie dwa górskie jałowce :inlove: (zakupionych sadzonek było w sumie 8).
    Życzę wszystkim wymarzonych drzewek :)
     
  7. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    U mnie bez zmian. Dużo ofert, cena przystępna.

    Swego czasu o amherstii pisano amnezja...

    Dwa następne cuda się wykluły: jodła XXL i cedrat XXL. Jeszcze dwie godziny i ostatnie sześć. Więcej się nie skuszę.
     
    gadek i FAJNAFARMAXXXL lubią to.
  8. Natalka199

    Natalka199 Młodszy ekspert

    No to event z sadzonkami zakończony.Na baha posadziłam 24 drzewka na 3 razy .W każdej ósemce wyrastała nektarynka a więc mam ich 3 sztuki, z innych to tylko 2 xl wyskoczyły , 1 baobab a reszta to xxl w tym 2 panadusy.Naprawdę niezły wynik

    Na farmie 8 sztuk zasadziłam i niestety warty wzmianki jest tylko jarząb.
     
  9. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Witam :) kupiłam tylko 7 sadzonek :

    na bahamie : akai XXL , 2 x kokkoloba XXL , kiwi XXL

    na farmie : czarna wierzba :inlove: moja pierwsza , klon cukr. XXL , pinia XL

    Więcej nie kupuję bo został 1 Florek :D.

    Gratki wszystkim zadowolonym z zakupów sadzonek :).
     
  10. tikacz125

    tikacz125 Okazjonalny autor

    TS zakończone , 16 sztuk tylko zasadziłem ,wszystkie na farmie.
    A więc wyniki 4 jarząb domowy, po sztuce rokitnika zwyczajnego i czarnej wierzby.To by było praktycznie na tyle ale najbardziej rozbawiła mnie losowość wyskakiwania drzewek, z drugiej ósemki jaką posadziłem wyskoczyło mi aż 6 pinii XXL , i co w takiej sytuacji mam robić, psioczyć czy się jednak cieszyć hehe, najlepiej sami zdecydujcie:D:mad:xD:cry:
     
  11. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    I kolejne odkrycie na baha:)
    Godne uwagi to nektarynka i achacha reszta to xxl
    Nowości brak......:cry:
    Ostatnie 6 rośnie .....może???:music:
     
  12. jolantos

    jolantos Wyjątkowy talent

    Kolejna dziesiątka, tym razem tylko farma : 3x jarząb domowy, 1x rokitnik:)i jeeeest 1x górski jałowiec.
    Na farmie już nie kupuję, ale na baha:p już dycha stoi;)
     
  13. wilandra

    wilandra Analityk forum

    ostatnie zakupy klon cukrowy, achacha, korab :cry::cry::cry::cry::cry::cry:
     
    FAJNAFARMAXXXL lubi to.
  14. mieczu

    mieczu Baron forum

    hej, u mnie trochę blado te sadzonki tym razem, z ponad 30 sadzonek - łącznie farma i bahama, warte wspomnienia to jedynie:
    - z farmy: rokitnik zwyczajny,
    - z bahamy ciut lepiej, ale tu było też kupione więcej tsów: achacha, cedrat XXL, 2x karob XXL, palma acai XXL,
    kokkoloba gronowa XXL, 2x drzewo kaki XXL, 2x liczi XXL i trochę mniejszych XXLi i parę XLek,

    tym razem chyba lepiej było kupić pakiet,

    zastanawiam się mocno, czy się nie szarpnąć jeszcze na jakiś pakiet, bo grejfruta, jałowca górskiego i czarnej wierzby wciąż brak :( (nektarynkę zdobyłem poprzednim razem)
    a może zostawić fundusze na SP przy hodowli psów?? co radzicie??
    miecio wierci mnie dość mocno, ale jakże mogłoby być inaczej, skoro tak właśnie zostałem ochrzczony ;)
     
  15. olcia857

    olcia857 Naśladowca mistrzów

    Mocno trzymać kciuki za ciuchcię!:)
     
    FAJNAFARMAXXXL i wilandra lubią to.
  16. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Karob :p :p :p

    jak uciułam florena to kupie jeszcze po 1 na bahame i na farme, mam 9 florków, a film mi się nie chce zaden odtworzyc :p czarny ekran mam jak na złość
     
  17. baska22

    baska22 Stały bywalec

    wszystko jasne farma
    oliwka xxl , grusza xxl , niesplik xxl , brzoskwinia xxl , klon palmowy xl x3 , wiśnia xxl x3, klon cukrowy xxl , niesplik xl , jarząb domowy x2 , pinia xl , pinia xxl x2 , morwa xxl , poziomkowiec xxl , górski jałowiec

    wyspa
    kumkwat xxl x3 , karambola xxl x3 , karambola xl x2 , karob xl x2 , karob xxl x3 , palma kokosowa xxl , nektarynka , baobab x4 , bananowiec xxl x2 , liczi xxl x2 , kokolba gronowa xxl , wianowłostka xl x3 , kakaowiec xxl , kaki xxl , ostrokrzew xxl , mandarynka xxl , papaja xxl , figowiec xxl , cedrat xxl , achacha , moringa xxl x2 , pitomba xxl , goji xxl , palma acai xxl
     
  18. wilandra

    wilandra Analityk forum

    dzieki chrumcia, karob oczywiście :)
    poluje dalej na grejfrucika, bo marzy mi się sałatka z nich... dokupiłam pakiet, 3 sadzonki rosną, na dobranoc wyniki
     
    FAJNAFARMAXXXL lubi to.
  19. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Bardzo Ci dziękuję :). W gruncie rzeczy tak się ciągle zastanawiałam czy to ciasteczko warto :p, ale jak to prawdziwa kobieta nie mogłam się zdecydować. Utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że nie warto. Więc chyba jednak kilka sadzonek na noc jeszcze stanie :p. Nim będzie wyprzedaż w galerii może jeszcze dorobię do jaja ;).
     
  20. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ponarzekałam że czarny ekran i akurat filmik ruszył. 2 sadzonki kupione :p