Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    aaa :) rozumiem :) czyli kolejna para kaloszy gdzie nie mam szans :) trudno :)
    jak pociąg przyjedzie (o ile przyjedzie) to będę pewnikiem jeździć tym najtańszym biletem :)
     
    morellaa i gosiagosia60 lubią to.
  2. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Ja kupowalam najtansze i sporo xxl trafilam. A w temacie, mroczne rosna.
     
    kybek93 lubi to.
  3. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    to trzeba mieć też szczęście ;) a jeżeli dadzą teraz ten pociąg to wątpię że kurek odkręcą ;)
    ale dziękuje za pocieszenie :p
     
  4. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    A mnie idzie bardzo marnie. Chyba nawet jednego cerbera nie zdobędę.

    [​IMG]
    Nie mówiąc już o misji, pnączu czy innych itemach. A najgorsze jest to, że mi się zwyczajnie nie chce. Po ostatnich porażkach w każdym możliwym aspekcie gry straciłam trochę zapał. BB było nie udane, miksy fatalne, TSy beznadziejne o kręceniu kołem już nie wspomnę. Poza tym w pracy kiepsko, ze zdrowiem też. Wszystko to mnie trochę zniechęciło do gry. Przydałaby się jakaś dobra, darmowa rozrywka dla biednej spracowanej farmerki :):)
     
  5. ewelinka2311

    ewelinka2311 Czeladnik forum

    powoli zbieram sobie na pnącze z misji stałej :) może uda się podczas tej pełni :)

    i tak z ciekawości zapytam, kupujecie to pnącze za florki? :)
     
  6. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    Za to Ciebie" kofam" - nie zmieniaj się choćbym się z Tobą nie zgadzał (każdy MUSI MIEĆ SWOJE ZDANIE !!!! )
    xDxDxDxD BA_Muso można na miękko potraktować usera ? - można !!! i to się podoba (choć czytam na zakazanych żeś najgorsza z BA;)xD)

    EDIT - kurka rurka zapomniałem że na temat trza pisać
    Tych nowych roślin nie wiem ile mam ale cały czas sieję intensywnie :cry:
     
  7. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam:)
    Pnącza za florki nie kupuję bo ta gra to dla mnie zabawka a nie studnia bez dna do topienia kasyxD
    tego zwierza też nie, no cóż, ja biedna wdowa i emerytka jestem ale każdy robi według
    własnych możliwości i uznania.
    Upiorki rosną i jak trochę nazbieram to zobaczę co z nimi zrobić.
    Dobrej nocki życzę:)
     
  8. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Jeszcze masz ponad dobę,to kuuuupa czasu,więc daj na luz.W pracy się wszystko wyprostuje,zdrowie wróci do normy i wszystko się poukłada:).
    A wcale nie masz tak marnie jak Ci się wydajexD.
    Grzybek urośnie przez noc,a resztę dosiejesz w sobotę.Powodzenia!
     
  9. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Dzięki, postaram się jeszcze powalczyć i na farmie i w życiu :) Ale z pewnością miło by było jakąś motywację dostać do dalszej gry :)
     
  10. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry !
    Do odblokowania pnącza brakuje już tylko 1200 dzbanecznika a potem to już sobie pofolguję z SN ,żeby chociaż zdobyć jednego jak mu tam , cerbera !
    Miłego dnia życzę śpiochy hihi ...........
     
  11. *emer*

    *emer* Półbóstwo forum

    matko kochana :( jaka ja zakrecona :( 2 razy czubajke zebraøam bez cmj i po prostu bez niczego.... tyle plonów stracic eh
     
    Dorota1020 lubi to.
  12. ankak106

    ankak106 Komandor forum

    To tak jak mi, też brakuje tylko dzbanecznika:)
     
    morellaa i kybek93 lubią to.
  13. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Witaj!
    Do odblokowania pnącza brak już 520 dzbanecznika pewne jeszcze ze 2 zbiory jak nic ,żeby potem skupić się na itiemach.
    Zbiór dzbanecznika za 2 h.
    Pozdrawiam
     
  14. puszapek1

    puszapek1 Stary wyjadacz

    gdzie znajde kuchnie wiedzm,jakos snieta jestem ,szukam i nie wiem gdzie jest
     
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim:)
    kuchnie znajdziesz tu..;)
    [​IMG]
     
    morellaa lubi to.
  16. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witam z Rana

    W sklepie Jacka na drugiej stronie, górny rząd, przedostatnia, takie ognisko z garem.

    Pnącze zdobyte i dwa itemy, dam rade zdobyć jeszcze jeden, ale ostatniego nie ma szans, chyba że pełnie przedłużą o dobę :)
     
  17. puszapek1

    puszapek1 Stary wyjadacz

    dzieki,u mnie 3 zrobione w calosci zaraz dojda roslinki i zaczne 4,itemu nie mam zadnego zostawie to na nastepna pelnie
     
  18. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    nie wiem czy się uda choć cerber zdobyć w tej pełni
     
  19. dziunia49

    dziunia49 Stary wyjadacz

    ha, ha, ha pnacze odkryte a ze 3 skrzyneczek xxl wypadl mi az 1 zlom
     
    est-orka lubi to.
  20. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    U mnie też pnącze odkryte:) i na tym koniec radości bo nie mam ani jednego itemu:cry::cry::cry:biorę się do roboty ale raczej nie zdążę:(a ze skrzyneczek tylko jeden złomik wyleciał:sleepy:
     
    morellaa i est-orka lubią to.