Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -Gosinka-

    -Gosinka- Okazjonalny autor

    Po drugiej stronie jako poszukiwane zostawiłam wszystko. I akurat do tej ofert jest item "marchewkowy strzelec".
     
  2. ankamodrzew

    ankamodrzew Czeladnik forum

    Witam
    Gdzie mogę znaleźć listę dekoracji które można wymieniać
     
    bealara lubi to.
  3. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

  4. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Dziękuję:) śmigam jak syberyjski wicher :p
     
    toDzasta lubi to.
  5. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Witam :) Posty z prośbami i ogłoszeniami usunęłam. Zapraszam tutaj : >>>klik<<<.
     
  6. mahartka

    mahartka Baron forum

    xD już się nawymieniałam xD i zdobyłam żółwiki :inlove::inlove:
     
  7. annanan1

    annanan1 Okazjonalny autor

    Czy ktoś wie dlaczego nie można wymieniać katarynki? Beczułka i piła są a katarynki brak( mimo tego że jej ulepszenia są)!!!!

    Ja próbuję wystawić coś za katarynkę ale nie mogę jej znaleźć :(

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 2 października 2015
  8. daruciaa

    daruciaa Forum Pro

    czy 'wodna zjeżdżalnia' daje też TPD?
     
  9. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    tak daje też TPD
     
  10. bealara

    bealara Mieszkaniec forum

    Hejka
    usunelam specjalnie ze swojego ogrodu misia zeby dac komus kto szuka i widać go w ofercie a nie mogę go zaoferowac. "MAM ZA MAŁO TOWARU" ? Co to u licha znaczy? I na zielono sa strzaleczki, ze mozna dokonac wymiany a w rzeczywistosci nie można. Dlaczego?
     
  11. cetynio

    cetynio Aktywny autor

    A przypadkiem ktoś sobie nie zażyczył więcej aniżeli jednego misia? Albo może być tak, że ta oferta jest już nieaktualna, ale jeszcze "wisi". Też tak mi się kiedyś przytrafiło.
    P.S. a ja szukam i szukam zółwików i nic ..
     
  12. bealara

    bealara Mieszkaniec forum

    no własnie nie. Stoi jak byk 1 studnia za 1 misia. Chcialam dac tego miesia i lipa - nie mozna.
     
  13. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    kurcze...mam króliczka z gorzkiej czekolady 50 PD w pasku-sprawdzilam 3 razy i przelogowalam sie. ktos go poszukuje a oferuje mi cos innego w zamian. mam licencji 11 wiec jest ok. ale przycisk jest szary i nie moge, jak najade myszką to pokazuje ze niby nie mam tego...o co chodzi :( sa dwa takie same itemy o tej samej nazwie czy co?
     
  14. siasia48

    siasia48 Naśladowca mistrzów

    Chcę się z córką wymienić zagrodami i nie mogę, nie widzę u siebie jej oferty a ona nie widzi mojej u siebie. Czy są różne balony czy co?
     
  15. bealara

    bealara Mieszkaniec forum

    Widzę, że juz parę osób pytało o to samo. Wiec nie tylko ja nie mogę robić wymiany, ale jakos nikt odpowiedzi nie dostał. Chyba nawet MOD nie wie co sie dzieje?
     
  16. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    no to pieknie. a tu johny cytryna czeka na mnie za krolika....ale juz lece spac bo nie moge wysiedziec
     
    Anetta41 lubi to.
  17. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    Witam z rana. Z wymianami proszę przenieść się do wątku w Dyskusjach - tam jest specjalny wątek utworzony w tym celu. Lub też wydziale Giełda - słup ogłoszeń. Bardzo łatwo oba znaleźć. Tutaj posty z wymianami usuwam
     
  18. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    tak, są różne, podobnie jak targi
     
  19. .rudson.

    .rudson. Czeladnik forum

    Hejka, Pytanko wymieniłam się na motylarnie i nie mam jej w spichlerzu. why?
     
  20. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Sprawdź w inwentarzu ;)
    A tak poważniej wyloguj się i zaloguj ponownie, ewentualnie napisz do pomocy technicznej.
    Wszystkim z pytaniami przypominam, że do tego służy dział pomoc, tu trudno analizować problem, skoro każdy ma inne pytanie.