Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. eurb1

    eurb1 Aktywny autor

    Tylko że te wygrane kupony to TYLKO kombajn, pozostałych pomocników nie uwzględnia.
    Ja kupuję promocyjnych pomocników i mam teraz 917h kombajnu i ok. 620 h na resztę - problemem będzie czas kiedy zakończy się siewnik.
    Szkoda, że te kupony nie pozwalają na wygranie różnych pomocników np. w jednym evencie kombajn, w następnym siewnik w kolejnym stajenny.
     
  2. *galinka*

    *galinka* Stały bywalec

    Kupon na kombajn,czy na pomocników,bo to chyba jakś różnica. jest tu napisane pomocnicy,[​IMG]a już w chmurach kombain ,[​IMG] może mi ktoś to wytłumaczy bo nie kumam.
     
    Ostatnie edytowanie: 24 września 2015
    toDzasta lubi to.
  3. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Witaski:) Czy może mi ktoś podpowiedzieć jaki bonus daje:
    Upiorne pnącze, pakiet rodziców, pakiet zimowy
     
  4. ramona45

    ramona45 Książę forum

    Pomocnicy :)
     
    *galinka* lubi to.
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Zobacz na to:
    [​IMG]


    Nie wiem skąd mam kupon, ale zawsze wszystkich pomocników dopisuje.
    Tu masz tabelki Zmiany na Cudownym Pnączu i są podane bonusy z poszczególnych rzędów.
     
    ross2 i majajandzinska lubią to.
  6. ramona45

    ramona45 Książę forum

    Wejdź na pnącze i na oferowanych do kupna pakietach jest określony bonus na każdym pakiecie:)
     
  7. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    przelogowałam się i nic nie pomogło.nadal nie mogę kupić rzędu z pozytywką:oops:

    posiadam jedną z pozytywek, ale dostałam ją z tajemniczej skrzyni, która była nagrodą w jakimś evencie
    nigdy rzędu ani pozytywek nie kupowałam
     
    ross2 lubi to.
  8. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    nie Ty jedna, ale odpowiedzi się chyba nie doczekamy:( ja już czekam ok 2 godzin:)
     
    ross2 lubi to.
  9. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    ja już też wcześniej pytałam i zacytowałam właśnie to co MOD mi odpowiedział i czekam i czekam ;)
     
    azikowo lubi to.
  10. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    to ja nam dam odpowiedź, z poradnika

    UWAGA: W tej edycji zakupić można tylko Pnącze wraz z itemami, nie można dokonać zakupu pojedynczych itemów. Rzędy do zakupu będą dostępne tylko dla Graczy, którzy dotychczas ich nie posiadali. i chyba o to chodzi,że my nie kupowaliśmy tego pnącza, ale je posiadamy o_Oo_Oo_O mimo,że nie kupowaliśmy to zakup nam nie przysługuje :cry::cry: zresztą to jest chyba jedyne takie pnącze, które nie zniknęło po możliwości zakupu, szkoda,że nie jest to wyraźnie zaznaczone w FAQ bo ja i wielu innych graczy mimo,że nie dokonało zakupów, zostaliśmy ich pozbawieni i szkoda,że sami musimy sobie szukać odpowiedzi, a nie dostajemy jej od ekipy >:(
     
    Nutka, ross2, zagma i dalsza osoba lubią to.
  11. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    [QUOTE="Agata00755,

    Tu masz tabelki Zmiany na Cudownym Pnączu i są podane bonusy z poszczególnych rzędów.[/QUOTE]
    Dzięki :) Chyba się troszku zakręciłam :p
    Już wszystko wiem:)
     
  12. Mr.Rafik

    Mr.Rafik Stały bywalec

    o widze pozytywki to witam w klubie tez nie mam ich mozliwosci kupienia, ale mam 1 ze skrzyni a to pnacze to bylo od samego poczatku w tamtym miejscu na pnaczu, wiec pewnie nie bedzie mozna tego kupic bo juz mam to pnacze od samego poczatku grania, tylko raz znikalo potem sie znowu pojawialo i tak zostalo do dzis odlogiem nieuzyte

    a tak btw patrzac w te inne artykuly to moge tylko qpic : nianke, zimowy, rodzice, upiorne, dowcipnisia i jajo dzieciola pomijajac te pozytywki to nie widze jeszcze 1 ;)
     
    azikowo lubi to.
  13. *galinka*

    *galinka* Stały bywalec

    Dzieki wszystkim za podpowiedź ,można na was liczyć.;):);):)
     
  14. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Zarówno w poradniku dotyczącym mini eventu, jak i w ogłoszeniu do nim zaznaczono wyraźnie, że wyprzedaż dotyczy tylko tych rzędów, których nie mamy. Nie można dokupić drugiego pnącza, nawet jeśli poprzednie jest niezapełnione, bo nie mamy itemów. Zatem niezależnie od tego, czy item kupiony został w wyprzedaży Zegarów z pozytywkami czy w Skrzynkach, nie ma możliwości zakupu tego pakietu w obecnej wyprzedaży. Dlatego też została podjęta decyzja, że w niedalekiej przyszłości będzie możliwość ponownego zdobycia itemów, żeby można było zapełnić pnącze.
     
  15. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    miło, że pojawiła się odpowiedź, mimo iż nie jest satysfakcjonująca, dziękuję
    nie kupiłam ani itemu, ani skrzynki, ani pnącza :oops: mimo to nie mogę zakupić go teraz, bo nie wiadomo skąd je posiadam, jak i inni gracze, którzy nie mieli nic wspólnego z zakupami dotyczącymi tego pnącza i itemów na nie
    trzeba przyznać, że interpretacja BP znowu mnie zaskoczyła:oops:
    chciałam zakupić 4 rzędy, których nie mam, a w takim układzie kupię tylko jeden
     
  16. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    Warto dodać,że na kupon 3h pomocników z pnącza z pozytywkami trzeba czekać tydzień. Osobiście wytrzymałam tak może pół roku.
    W tej chwili pozytywki stoją w ogrodzie ozdobnym i dają mi łącznie 8400 PD (nawet więcej z bonusem) oraz maskę tiki, białą niewinność i langosz co 40h.
     
    Ostatnie edytowanie: 24 września 2015
    kaska860, Nutka, zagma i dalsza osoba lubią to.
  17. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Dzień dobry. Mam pytanie - dlaczego wśród rzędów, które mogę kupić w ramach ww. wyprzedaży nie pojawił się ten z zegarami? Mam w magazynie tylko jeden na razie i chciałem nabyć cały rząd, a tu lipa. Dodam, że rząd upiorny pojawił się i kupiłem mimo, że analogicznie jak wyżej miałem tylko szarańczopaprotkę. Czy ktoś z pomocy może mi udzielić odpowiedzi?
     
  18. conrado255

    conrado255 Czeladnik forum

    z tego co pamiętam rząd z pozytywkami był do wygrania w jakimś evencie tylko jakim pamięć nie sięga :eek: później były skrzynki w których było można wylosować pozytywki więc te pnącze spora ilość graczy posiada gorzej z zapełnieniem mi akurat brak jednej pozytywki -.- tylko szkoda że BP nie zrobiło do wykupienia poszczególnych intiemów wprowadzając w błąd odrobinke graczy bo wszyscy myśleli że kupią a tu lipa :p
     
  19. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Conrado - dziękuję za odpowiedź, bo jak widzę moderatorzy śpią..... Ano własnie zabrakło rzetelnej i uczciwej informacji. Pozostaje czekać, aż może kiedyś itemy będą dostępne w oddzielnej wyprzedaży :)
     
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Krokodylek75, 2 posty nad Twoim poprzednim postem odpowiedzi w tym temacie udzieliła BA_Czerwona, zapraszam do zapoznania się z nią :