Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    No tak, racja....dziękuję Agatko:)
    Mam wszystkie rzędy i to dlatego u mnie wyprzedaży nie widać.
     
  2. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ale chyba coś źle puścili, bo zgodnie z poradnikiem powinny być widoczne tylko rzędy, których nie ma się
    A tymczasem:
    [​IMG]


    Zaznaczę, że z tej trójki nie mam tylko tego dowcipnisia. A i rodzicielskiego też nie mam.

    Ale Niańke mam, a mimo to mogę kupić.
     
    ross2 i 0olimpia0 lubią to.
  3. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    Czy wcześniej kupiłaś już rząd z zegarami z pozytywką? Jeśli tak, podczas tej wyprzedaży nie będzie on dla Ciebie widoczny. U mnie rzędy wyświetlają się prawidłowo.
     
  4. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum


    ja również chciałam kupić ten rząd i nie mam takiej możliwości, mimo iż wcześniej nie kupowałam tego rzędu :oops:
    wyświetla mi się tylko pusty rząd na pnączu, bez pozytywek

    czy można go było zdobyć w jakiś inny sposób niż zakup ?
     
  5. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    0olimpia0 lubi to.
  6. ulcia76

    ulcia76 Forumowy żółtodziób

    Dzięki. Przelogowanie pomogło. Zakupiłam, a teraz problem, bo pokazuje tylko okienko i nic nie można zrobić, nawet czasu nie pokazuje.

    Następne przelogowanie i jest, nareszcie :)

    Posty połączyłam, na forum nie piszemy posta pod postem. Jeśli chcesz coś dodać, użyj opcji Edytuj.
    Proszę zapoznać się z Poradnikiem: >>klik<<
    Poćwiczyć możesz w tym temacie: >>klik<<
    MOD_Cookie*
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 września 2015
  7. christoph29

    christoph29 Zaawansowany

    Czy w tajemniczych zagrodach będą zimorodki, bo nie ma ich w ogłoszeniu, a powinny chyba być.
     
  8. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    W poradniku Zagadkowa zagroda "Libra". masz:
    -zagrody specjalne:
    zagroda dla żab, żółwi,
    zimorodków, jeży,
    gołębi, kogutów,
    kiwi, dziobaków,

    bocianów,wilcza jama
    (więcej na temat takich zagród >>tutaj<<).

    -po raz ostatni pojawi się: zagroda dla szopów
     
    ross2 lubi to.
  9. killpuber

    killpuber Czeladnik forum

    jak zawsze kupowanie kota w worku lub jak kto woli worek w kocie!
     
  10. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    Jeśli nie zdobyłaś wcześniej pnącza, przeloguj się tak jak zrobiła to ulcia76. Sprawdź proszę, czy po tej czynności pnącze pojawiło się w wyprzedaży :)
     
  11. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    Nie kupowałam wcześniej pnącza z pozytywkami, nie mogę go zakupić teraz, przelogowanie nic nie pomogło, czy to jest jakiś bład? pnacze od kiedy weszło d gry wyświetlało sie na szaro wszystkim graczom. Czy bede go mogła zakupić?
     
    ross2 i Sylwiaaa_92 lubią to.
  12. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    Kupiłaś wcześniej pojedyncze zegary? Skorzystaj proszę dla pewności z tego poradnika: >>Gdy gra nie działa<<.
     
  13. christoph29

    christoph29 Zaawansowany

    ok dzięki, bo w ogłoszeniu eventowym ich nie ma.
     
    eurb1 lubi to.
  14. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Mam tak samo , pnącze dostaliśmy chyba w nagrodzie ....i do dzisiaj mam szare..., bo pozytywek nie kupowałam.....
    Karuzelę mam ze skrzyni niespodzianki....jest w pasku.... A kupić rzędu nie mogę.....nie wyświetla się......
    No to mamy sprawiedliwość....nie ma co.....!!!!:wuerg::wuerg::wuerg:
     
    toDzasta lubi to.
  15. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    nie kupowałam, mam 1 ze skrzynki, ale to nie był zakup pozytywki, ze skrzynki mogło być wszystko.
    poradnik w zakupie mi nie pomoże, niestety

    i po co wydałam kasę:(a i skoro pozytywki ze skrzyni liczą się jako zakup pnącza kiedyś tam, to powinno być to podane jasno i konkretnie w ogłoszeniu, a tu jak zwykle lipa i robienie z graczy w barana:( do tej pory albo kupwało się komplet czyli pnacze + itemy, albo pojedyncze itemy, pojedyncze itemy nie odblokowywały pnącza, czy cos się zmieniło? bez wiedzy graczy?
    Zresztą widać z postów,że nie tylko ja mam ten problem, więc nie ma co nas odsyłać do poradnika

    Dostanę jakąś konkretna odpowiedź???????
     
    Ostatnie edytowanie: 24 września 2015
    ross2, agi31 oraz feniks1414 lubią to.
  16. dosias

    dosias Generał forum

    witam a opłaca sie kupowac ten rząd z pozytywkami, pytam bo nie wiem czy kupować?
     
  17. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    z niego masz kupon na kombajn (na3h), więc to zawsze stały przychód pomocników. No, ale wybór należy do Ciebie.

    Ja mimo, że mam ten rząd to stoi u mnie pusty, te pozytywki stoją w ogrodzie.
     
    ross2 i bari06 lubią to.
  18. guliwerr

    guliwerr Stały bywalec

    rząd z pozytywkami nie wiem czy się opłaca ale chce go mieć, i znowu zmiany trzeba się uczyć, ale napewno z czasem na dobre wyjdzie, bo tych rzędów było za dużo a teraz można pogrupować;)
     
  19. dosias

    dosias Generał forum


    Zastanawiam się ale raczej nie kupie. Mam jeszcze dużo zadań w spółdzielni gdzie mozna kombajn wygrać oraz duzo juz kuponów się uzbierało. A zazwyczaj w eventach jest do wygrania kupon lub kombajn więc aż tak szybko tego nie stracę.
     
  20. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    tylko zanim kupisz floreny, to sprawdź czy możesz go kupić ;)xDbo jak widać nie wszyscy mogą:) mimo wcześniejszego braku zakupu w/w pnącza :cry:
     
    ross2 lubi to.