Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Dodam tylko, że ja pierwszy event w całości zrobiłem chyba po 10 miesiącach grania a wbicie na 55 level zajęło mi...o ile mnie pamięć nie myli ponad 3 miechy...
    także młodzi gracze niech nie narzekają bo teraz jest dużo prościej wbijać pkt i kończyć eventy ;) wystarczy odrobina dobrej chęci ;) i czasu ;)
     
  2. Godlewski

    Godlewski Forumowy żółtodziób

    Taki mam zamiar żeby chociaż kurczaki powrzucać, po co tyle nienawiści w Twojej wypowiedzi? Wróciłem do gry po 3 latach, mialem 92 poziom na starym koncie.. Niestety było za bardzo zacofane na całej linii, tyle się tu pozmieniało.. Dlatego założyłem nowe, uwierz 29lvla nie idzie wbić w jeden dzień, bo gram jakiś tydzień, w końcu się czegoś dorobię, czekam na sadzonki pod koniec sierpnia, wpadnie trochę SG. Pzdr.
     
    Atomcia lubi to.
  3. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Brawo, ktoś wreszcie ukróci narzekania.
    Zauważyłam, że nowi gracze są strasznie roszczeniowi, wszystko chcą mieć na zaraz.
    A my tak łatwo nie mieliśmy! Jestem tu od 2010 roku, pamiętam czasy kiedy nam pola zalewało i część plonów traciliśmy, jak kasowaliśmy zagrody i drzewka to nie wracały do paska a traciliśmy je bezpowrotnie.
    Pamiętam, jak mieliśmy jedno pole, potem tak wyczekiwaną dziką łąkę, eventy owszem bez wypadajek i eventowych roślin, wszystko było na postawie naszych farmowych roślin, ale na dwóch polach trzeba było je wysiać co nie było takim łatwym zadaniem, przecież nie było dopalaczy, chutneyów... A sam chutney później kosztował nawet 200 tys SG..
    Chcecie do czegoś dojść, kończyć eventy w kilkanaście godzin? To zasakajcie rękawy, nie wystawiajcie wszystkiego tylko to, co się najbardziej opłaca. Tak jak Ania napisała - teraz kury w cenie a to przecież pierwsza zagroda na farmie, jeszcze w tutorialu dawana! Hodujcie, sprzdajcie, kupujcie to co do misji potrzebne, z czasem będziecie mieli wysoki lvl i zapasy.

    Nie od razu Rzym zbudowano!
     
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    nienawisci? a coz ja ci obrazliwego napisalam?o_O widze krytyka nawet w malej pigulce nie do przelkniecia :eek:da rade w 1 dzien i 40 wbic...
     
    Ostatnie edytowanie: 19 sierpnia 2015
  5. Godlewski

    Godlewski Forumowy żółtodziób

    Czas skończyć ten bezsensowny i nie prowadzący do niczego dialog nie sądzisz? :):):):):):):):):)
     
  6. Karen139

    Karen139 Baron forum

    No cóż, kiedy bylam na tym poziomie co ty, cieszyły mnie żółte zagrody..........pomarańczowe, to już była pełnia szczęścia. Czerwone i różowe oglądałam tylko na obrazkach w warsztaciku.
    Pracuj na farmie , a w końcu i ty kiedyś bedziesz miał róż i neon .;)
     
  7. Godlewski

    Godlewski Forumowy żółtodziób

    Właśnie się czaję na pomarańczowe, już 2 udało mi się zdobyć ;)
     
  8. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Jak zarobiłam swój pierwszy mln to cieszyłam się jak głupia. Przez dwa lata uzbierałam 6 mln, potem zrezygnowałam, wróciłam w tym roku i już mam prawie 17.... A pierwszą różową zagrodę dostałam na pierwszym G&T w tym roku, ani jednej nie zbudowałam, a na mojej farmie najżywszego zwierzaka nigdy nie miałam.
    Nadal mam swoje cele, ciężko pracuje i dążę do nich małymi krokami.
     
  9. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    tak sądzę - nie marudz tylko zarabiaj ,a jak ktoś pracowity to i starzy gracze zazwyczaj pomogą conieco.
     
  10. Karen139

    Karen139 Baron forum

    No to gratki....nie od razu piękny Kraków zbudowali;)


    Gram od trzech lat, ale nigdy nie zapomnę jak na początku farmerskiej przygody siałam namiętnie pszenicę /oczywiście podlewając ją wodą:D/ i sprzedawałam na targu. Wspominam ten czas z rozrzewnieniem:)
    A kiedy już dużo później zbudowałam swój pierwszy różowy kurnik /oczywiście zwierz na targu kupiony/, godzinę siedziałam wpatrzona w monitor, tak mnie ten róż cieszył.:inlove:

    Twoje posty połączyłam, na przyszłość jak chcesz coś dopisać to użyj opcji edytuj.

    MOD_Kleopatra
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 19 sierpnia 2015
  11. p.patunio

    p.patunio Naśladowca mistrzów

    jejku a ile masz pd ja gram 1mies i 8dni i mam ich ponad 5mil wiec jak sie postarasz to bedzie
     
  12. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    Do niedawna miałam podobnie, tylko pierwszą różowość dostałam w TSach :p Teraz mam ich 5, z czego tylko jedną wybudowałam, bo indyczki mnie kochają :inlove:xD
    Mój zapas SG wygląda skromnie, bo jestem rozrzutna, ale powolutku do przodu xD
    Evencik bez problemu uda mi się zrobić, bo w spółdzielni leżało jeszcze mnóstwo SP (i leży nadal), a młyn od 2 tygodni nic innego nie kręci :p SP staram się nie kupować, wolę oszczędzać na SN, a uzbierane 500 jednostek na obecny event w zupełności wystarczy :) A może nawet poklonuję coś więcej... :p
     
  13. -anna2806-

    -anna2806- Forum Pro

    skoro grałeś 3 lata temu to dlaczego nowe konto zakładałeś?
     
    Atomcia lubi to.
  14. stawinoga

    stawinoga Hrabia forum

    Czy ja dobrze widzę ? Baby Boom tylko 8 godzin ? Czy to jakiś błąd ?
     
    Atomcia lubi to.
  15. wyjadaczmarchewek

    wyjadaczmarchewek Stały bywalec

    święta prawda
     
    Atomcia i [Berenika] lubią to.
  16. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Byłabym skłonna sie załozyć :p o neonowe nawet, wszystkie trzy xD
    i to bez wspomagania rzemiosłem :p
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A swoją drogą ciekawe jak to zrobiłeś? Też tak bym chciała;)
     
    Atomcia lubi to.
  18. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    do Twoich dorzuce swoje trzy neonowki i rozowe kury jako gratis 8) to juz 6 neonow i kurki :pktos chetny na taki zaklad? xDxD:cry:


    panorama ogrodnicza-5 mln sg to nie tak wiele...pszenica nawet da rade... ;)a miesiac to sporo czasu ;)
     
  19. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    29 czy 40 w jeden dzień ?
    Jestem żywo zainteresowany zakładem xD.

    Czekam na BB i nawet poklonuję trochę po ludzku ;).

    Bry na krańcu świata.
     
  20. ogi70

    ogi70 Stały bywalec

    Zaraz zaraz, to co już się nie wolno wypowiedzieć na forum?
    Gdzie Ty widzisz jakieś roszczenia gracza Godlewski?
    No bez przesady.