Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    a masz licencje pilota? bo ja to zamknę oczy jak coś :D i zamiast mini będzie maxi event a w sumie raz się żyje :D ale jak będziesz przypadkiem leciał nad moim polem to zrzuć trochę super paszy załaduję i mogę potem lecieć xD
     
    Anetta41 i kotwbutach. lubią to.
  2. Krzychu2907

    Krzychu2907 Baron forum

    Cudowne to BB będzie, akurat w środę mnie nie ma xD
     
    Anetta41 i kotwbutach. lubią to.
  3. Kubulkowo

    Kubulkowo Czeladnik forum

    Nie martw się, mnie też nie będzie. Idę na dobrą wódeczkę, to się odstresujęxD!
     
  4. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    BB i wyprzedaż SP tak krótko ? Pisze 19.08. od godz. 14 do 22 ? Nie ma pomyłki ?
     
    Anetta41 i kotwbutach. lubią to.
  5. kotwbutach.

    kotwbutach. Aktywny autor

    Witam
    Ja ostatnio mam wielkiego pecha. Zdrowie mi szwankuje, eventy nie wychodzą mi tak, jak bym chciała, mimo,
    że je kończę. Teraz bardzo krótka wyprzedaż super paszy, a c o dalej będzie?:cry::cry::cry:
     
    Anetta41, Majeczka13 oraz zonaania2122 lubią to.
  6. Krzychu2907

    Krzychu2907 Baron forum

    Nawet nie planuję się martwić takimi bzdetami, zimne piwko o wiele lepsze będzie xD
    Skoro BP nie chce zarobić - to nie, ja się prosić nie będę :p A myślałem, czy by nie kupić SP...:music:
     
    kancun i Anetta41 lubią to.
  7. Nie ma pomyłki mamy mało czasu więc trzeba ostro się wziąć do roboty :)
     
    Anetta41 lubi to.
  8. Krzychu2907

    Krzychu2907 Baron forum

    A jutro o 20:00 dostaniemy ogłoszenie, że jednak mini eventy przedłużone są do czwartku bądź piątku?:music:xDxD
     
    Anetta41 lubi to.
  9. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    Środa 19.08.2015, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa 19.08.2015, godz. 22:00
    Jasny gwint :cry:
    Czytałem ogłoszenie po południu a później Twój post i myslę sobie o co kaman ? ME będzie tydzień a ktoś się cieszy że akurat w środę jego nie będzie :oops:
    Czytam dalej i oczom Moim nie wierzę ME tylko będzie małą chwilę :oops:xDxD
    Tak sobie myślę to chyba na łykend dadzą G&T w takim razie :p
     
    Krzychu2907 i Anetta41 lubią to.
  10. katia859

    katia859 Forumowy żółtodziób

    mam kiwi, pnącze, pecg
    mam dużo kiwi jakbyś chciała się wymienići i lipy też mam w nadmiarze katia859

    daje prezenty

    pisz do ,mie mam 6 kiwi

    Posty połączyłam, na forum nie piszemy posta pod postem. Jeśli chcesz coś dodać, użyj opcji Edytuj.
    Proszę zapoznać się z Poradnikiem: >>klik<<
    Poćwiczyć możesz w tym temacie: >>klik<<
    MOD_Cookie*
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 18 sierpnia 2015
    Nutka i Anetta41 lubią to.
  11. magdalon

    magdalon Forumowy żółtodziób

    dla mnie lepiej ze BB jutro bo w czwartek się kładę do szpitala żeby urodzić to czasu by nie było w weekend ;):p
     
  12. Alan1907

    Alan1907 Wyjątkowy talent

    tak wiec cóz powiedziec nie ma nic piekniejszego niz nowe zycie a wiec gierka poczeka i trzymamy kciuki za slicznotkę która sie narodzi :D;)xD
     
    Ostatnie edytowanie: 20 sierpnia 2015
    kaska860 i Anetta41 lubią to.
  13. -Sayka-

    -Sayka- Wielki mistrz forum

    Spokojnie, w weekend też zapewne będzie BB :)
     
    kaska860 lubi to.
  14. Godlewski

    Godlewski Forumowy żółtodziób

    Mam tylko 26 super paszy, dopiero co zacząłem grać, 29lvl, nawet gdybym nie wiem jak się starał i tak nie wygram neonowych.. :cry:
     
  15. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    przeciez to nie jedyna okazja by zdobyc zagrody neonowe :)
     
    Atomcia, MOD_Cookie* oraz gosiagosia60 lubią to.
  16. Godlewski

    Godlewski Forumowy żółtodziób

    Tylko że ta okazja jest chyba najłatwiejsza, potem pozostanie mi hodowla zwierzaków :sleepy:
     
    gosiagosia60 lubi to.
  17. ells.w87

    ells.w87 Komandor forum

    sam piszesz ze dopiero zaczales gre, wiec masz juz kolejny cel by zdobywac poziomy ;)
    nie wszystko mozna miec od poczatku gry. Ja dopiero z 2 poziomy wczesniej zaczelam zbierac rozowe zagrody. Wczesniej nawet szans nie bylo na zdobycie czegokolwiek :)
     
    Atomcia, MOD_Cookie* oraz ^ateba^ lubią to.
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No i jakieś wyzwanie na farmie mieć będziesz xD Co to za gra by była,gdybyś wszystko od razu dostał? ;)
     
  19. p.patunio

    p.patunio Naśladowca mistrzów

    fakt od razu nie bedziesz mial wszystkiego troche pograsz z eventów beda tsy i potedm na gt je wymienisz
     
    Atomcia lubi to.
  20. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    z calym szacunkiem ale gram od 2012 roku to jakies 3,5 roku i pierwszy event skonczony to byly dozynki 2012 a zaczelam grac w maju ,wiec ponad pol roku! mialam kolo 70 poziomu wtedy -a kiedys nie wbijalo sie poziomow tak hop siup jak teraz..tylko trzeba bylo sie conieco napracowac i zarobic sporo kasy na chmj zeby event skonczyc.macie teraz juz tak latwo jak nigdy dotad a dalej widzi sie narzekanie.sory ale ja na pierwsza rozowa zagrode musialam ciezko pracowac -za to cieszyla mnie niezmiernie.jakbym ja za darmoszke dostala albo przy minimalnym wysilku to coz ona warta by byla?29 poziom mozna w 1 dzien wbic ...sorry ale taka prawda.pracy tyle co nic a roszczenia takie jakbys byl na conajmniej 90 levelu.a sp lezy w spoldzielni -wystarczy troche sie wysilic.posiej troche -sprzedaj,albo pohoduj kury-w cenie sa teraz..sprzedaj -kup kozie mleko,jajka lub co tam masz w spoldzielni i zrob misje z sp i sobie klonuj.to ,ze masz 26 szt to niczyja wina tylko twoje lenistwo albo niezaradnosc.a skoro nie chce ci sie wysilac -zawsze mozna kupic sobie pakiet-co kto lubi ale tez to jest jakies rozwiazanie.nie wiem jak ci mamy inaczej pomoc.
    nawet jak neonowych nie zdobedziesz(bo trzeba wlozyc troche zwierza do zadan ) to zrobisz jakas czesc eventu -zawsze to cos...albo moze skoncentruj sie na jednym gatunku zwierzat-moze sie uda.