Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    ja zawsze mam pecha w takich eventach:cry:
    spadam spać,dobranoc:D
     
    Ostatnie edytowanie: 14 sierpnia 2015
    zonaania2122, Anetta41 oraz feniks1414 lubią to.
  2. Marzenocha

    Marzenocha Koneser forum

    Ha! Ostatni item zdobyty! Ciężko było, ale dałam radę! Kończę z kosmitami! Miłego dnia!
     
    ankak106, Anetta41 oraz _miki101- lubią to.
  3. rafsta33

    rafsta33 Okazjonalny autor

    GDZIE MOŻNA SPRAWDZIĆ JAKI PREZENT OD MARCELA SIĘ DOSTAŁO??????
     
  4. kaxcper

    kaxcper Forumowy żółtodziób

    czy zdobyty item zależy od wrzucanych baterii tz. czy jest tem za 10, 25 i 35?
     
  5. skorpionek2007

    skorpionek2007 Hrabia forum

    tak i jest znak zapytania kolo kazdego losowania i mozesz zobaczyc co mozna wygrac
     
    zonaania2122 i Anetta41 lubią to.
  6. Karen139

    Karen139 Baron forum

    [QU
    OTE="JJoanna, post: 720037, member: 21472"]A jak się sprawdza , że Marcel coś przyniósł - bo ja chciałam zobaczyć w tym pasku co robiło się przez cały dzień i mi się nie wyświetla jaki to prezent od Marcela dostałam , a od sąsiadów moich wyświetla się co dostałam - czy patrzę tam gdzie nie trzeba ?[/QUOTE]



    Na mojej farmie w dzienniku zdarzeń wyświetlają się prezenty od sasiadów................ale od Marcela niestety nie-.-
    Jedynie z powiadomienia jakie przychodzi wiem co dały króliki.;)
     
  7. juras

    juras Weteran forum

    Trzeba pisać do PT, ale jak sobie nie chcesz humoru popsuć na cały dzień ,to lepiej nie wiedziećxD.
     
  8. oleńka1107

    oleńka1107 Forumowy żółtodziób

    Według mnie event jest udany,pnącze zdobyte,wpadlo mi też trochę SP i punktów na Bahamie no i perfumeria !!!;):p:)
     
    Anetta41 lubi to.
  9. _miki101-

    _miki101- Czeladnik forum

    Kiwi, kowhai nie do wylosowania, pnącze i perfumeria jest! Dobra zabawa też. Pokory trzeba :)
     
    Anetta41 lubi to.
  10. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Ustawienia zaawansowane ( okienko z kluczem francuskim to bez banana ) , włącz pop-up, zapisz.
     
    Anetta41 lubi to.
  11. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Okienko się pokaże, fakt. Ale nigdzie na stałe się prezent nie zapisze.
    Choć można to sprawdzić w dzienniczku zdarzeń, ale ten się resetuje po każdym przelogowaniu.
    Natomiast prezenty od Marcela na liście w newsach (Twoje Prezenty) się nie zapisują.
    Wychodzi na to, że nigdzie do stałego wglądu te prezenty się nie zapisują.
     
    Anetta41 lubi to.
  12. _miki101-

    _miki101- Czeladnik forum

    Anetta41 lubi to.
  13. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Witam. Właśnie rozpoczęłam utylizację. Miałam na starcie około 260 baterii, zatem kilka nagród zgarnęłam. Wśród nich trafiłam 2 itemy , na 4 i 2 pola, cjm, matata i smoothie a reszta to PD lub TPD. Wieczorem znowu poddam coś recyklingowi, ale ... w ciągu dnia pooszczędzam energię.
    Jakby ktoś miał niepotrzebną baterię może rzucać.
     
    Anetta41 lubi to.
  14. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    U mnie juz 9 marceli o mnie dba.Zazwyczaj przynoszą super pasze, super nawoz,tpd ,rzadziej sianogrosze i pd.Z zagrod warta uwagi jest pomaranczowa zagroda dla małp,reszta żółte i jakies drzewko xl na bahame.Najważniejsze ze cosik przynoszą,bo każdy z nich zjadł 35 baterii żarłoki jakies wrrrr
     
  15. balluna55

    balluna55 Okazjonalny autor

    masz szczescie ja mam ich 6 i w kolo perfumy i pd ani razu nic innego
     
  16. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Obraziłam się na nublonów :(. Od trzech dni nic tylko pd i sianogrosze. Nudne to się zrobiło. :(
    A Marcel poszedł w siną dal i nie wrócił :(
    Ale, że optymiską jestem, jutro będzie lepiej :) :) :)
     
  17. krystiano25

    krystiano25 Forumowy żółtodziób

    witam, wygrałam dwa razy marcela długouchego, tylko nigdzie go nie mam, ktoś wie gdzie znaleść ?
     
  18. komputerowiec1997

    komputerowiec1997 Czeladnik forum

    Jest pnącze, ale ciągle brakuje środkowego itemu, zdobyłem też wilczą jamę (nie miałem więc jest ok) i kolejną tarninę, poza tym znowu pd i przetwory :)

    Kolejny zbiór wieczorem.
     
  19. wodnik54

    wodnik54 Chodząca legenda forum

    w sąsiadach, super sąsiad pozostanie tam przez 2 tygodnie, przynosząc codziennie prezencik :)
     
    Nutka lubi to.
  20. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam:D
    dziś nubloni byli dla mnie łaskawsi:D
    za 5 razem dostałam żółwoida:D
    i to za 10 baterii:D
    a ja głupia dotąd pchałam po 35 baterii:oops:
    ale żeby mi nie było za dobrze 2 strachy kapitan strach i ten nowy przeszły mi koło nosa:mad::cry:
     
    zonaania2122 lubi to.