Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Suomi.

    Suomi. Baron forum

    Witam, gratulacje dla miksujących :)
    A to przed chwilą wyskoczyło..
    [​IMG]
     
    draculik34 lubi to.
  2. HULK*67*

    HULK*67* Zaawansowany

    Piękny wynik,gratuluję.
     
  3. zielonaprzestrzen

    zielonaprzestrzen Stały bywalec

    Bawicie się w mixy... Hmm.. No ja szczęścia nie mam :(

    Jest ktoś w stanie podpowiedzieć jak a)najprościej b)najtaniej wyhodować różowe zagrody? marzą mi się małpki, strusie, kozy... :inlove:
    indyków tez nie mam ani kurek, królików, kaczek, owieczek, wron, ula i wielbłądów :D

    Ale chcialabym to jakoś osiągnąć skutecznie :)
     
    aniusia64 lubi to.
  4. ropuszka30

    ropuszka30 Mistrz forum

    Najprościej: idziesz na targ, kupujesz odpowiednią zwierzynę a następnie do warsztatu i budujesz zagrodę :D
    Najtaniej (bez realnej gotówki na SP): idziesz na targ, kupujesz odpowiednią zwierzynę a następnie do warsztatu i budujesz zagrodę :D
     
  5. zielonaprzestrzen

    zielonaprzestrzen Stały bywalec

    Drogo tylko że :D
     
    draculik34 lubi to.
  6. aniusia64

    aniusia64 Wyjątkowy talent

    dobre!!!
     
    draculik34 lubi to.
  7. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dobry wieczór :)
    Po dłuższej przerwie ...bo miałam focha na miksy-.- ......dziś maleńka próbka:
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]

    I na tym koniec :)
     
    Mojabonanza, myszamm oraz draculik34 lubią to.
  8. BA_Musa

    BA_Musa Guest

  9. myszamm

    myszamm Wielki mistrz forum

    oj wracam z pracy i takie widoki na forum.... gratuluję estorko i idę u siebie postawić oazy ;)
     
  10. ropuszka30

    ropuszka30 Mistrz forum

    A ja się boję miksować - nic mi nie wychodzi ostatnio :( Dalej nie wiem, czy mam wkładać w 2 pudełko czy szukać złotego slotu :( Za goopia chyba jestem :(
     
    Mojabonanza lubi to.
  11. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    ja sobie obiecuje, że jak uzbieram troszkę więcej Sp to spróbuję po miksować, a potem i tak wszystko na kukułki pójdzie :)
     
  12. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dobry wieczór :)
    Dziękuję :) ..... na więcej miksów nie miałam odwagi, bo bardzo źle ostatnimi czasy mi szły miksy-.-
    I jak u Ciebie poszły ? .....zadawalające wyniki?
     
  13. zuzia1522

    zuzia1522 Półbóstwo forum

    próbowałam znalżc złoty środek ---u mnie brak :(-.-:mad:
     
  14. myszamm

    myszamm Wielki mistrz forum

    mi ostatnio bardzo dobrze się spisywały pandy uzbierałam w nich 6 cyrkowych, dwie poszły na róż a reszta czeka na 4 koleżanki żeby różowe pałeczki zrobić, ale na targu u mnie nawet tańczących nie ma więc nie mogę ich miksować. Świnki postawiłam zwykłe z miniaturkami wyszła jedna latająca i jedna afrykańska
     
  15. -szyszka-

    -szyszka- Okazjonalny autor

    A ja czekam na pełnie bo zużyłam wszystkie kościste na pasze dla psiaków... Ale chociaż głodne nie chodzą:D:D
     
  16. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    @ myszamm .... to świetny wynik, super :)

    Powodzenia życzę :)
     
  17. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Wczoraj pomyślałam, że nie chce ściągać mi się zagród i miałam nie brać udziału w pełni, ale zadania w spółdzielni same się nie zrobią-.-
     
  18. baska22

    baska22 Stały bywalec

    Jutro pełnia nie zapomnijcie o tym evencie huraaaa xD
    muszę w końcu zacząć robić zadania ze spółdzielni związane z mrocznym sianiem >:(
     
  19. malinka5010

    malinka5010 Zaawansowany

    Witam! cieszę się że będzie pełnia ponieważ wreszcie będę mogła dokończyć misję:)
     
  20. -martar1982-

    -martar1982- Aktywny autor

    Szkoda tylko, że znów ją skrócili do 24 godzin, za dużo to sobie nie posieję
     
    toDzasta lubi to.