Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór:)
    nie zgadzam się z tym, że ten event jest bardzo ale to bardzo ok.
    Wcale nie jestem happy
    [​IMG]

    Uważam, że jest niesprawiedliwy, tendencyjny i nie dla wszystkich łaskawy.;):p
    W utylizatorze dostaję wszystko - perfumerię, Marcela, naklejkę, SP, SG,PD tylko nie pnącze i item z L.:(
     
    Ostatnie edytowanie: 12 sierpnia 2015
  2. _miki101-

    _miki101- Czeladnik forum

    Ja chcę Długouchego Marcelka:) Mam spory zapas sianka i ziółek :) Myślicie, że da się tym skusić i przykicać do mnie na farmę?
     
    Anetta41 lubi to.
  3. JJoanna

    JJoanna Książę forum

    Buuuuu :cry::cry: ja nie wiem jak wy to robicie , że lecą wam baterie po 500 szt. , mi poleci co najmniej 100 szt. i to z super pól zasianymi goździkami - trzeba dodać , że nie mam roślin uszlachetnionych ( dopiero się je uczę uszlachetniać ) i mam Kasztanowe pnącze - urochomi mi się za 87 godz. ( ponownie ) - ale nie wiem o co chodzi z tym kasztanowym pnączem - może mi ktoś powie ? I doradzi jak więcej baterii zdobywać :oops::oops:

    Ale ogólnie ewent fajny - mimo , że losowy - pnącze jest , dwa itemy też , czekam tylko teraz na item z rozmiaru L za 35 Bat. ,
    Dwie Wilcze jamy , Tarnina reszta to sianogrosze i PD i coś tam jeszcze było , ale podsumowanie zrobię na koniec ewentu ;):)
     
    Ostatnie edytowanie: 13 sierpnia 2015
    morellaa i Anetta41 lubią to.
  4. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    Pnącze co 72h daje 10 tys. TPD i 35 tys. PD.
    Itemy postawione na wyspie lub farmie jednorazowo bez dopalaczy dają 4125 TPD lub PD co 14h.
    W ciągu 3 dni z itemów postawionych na polach wyciśniesz około 21 tys. ale tylko w jednej lokalizacji.
    Odpowiedź jest jasna dla zbierających złote banany :) ;) :p
     
    Ostatnie edytowanie: 13 sierpnia 2015
    Anetta41 i JJoanna lubią to.
  5. Marzenocha

    Marzenocha Koneser forum

    No więc sprawa przedstawia się tak: Byłam już trochę zniechęcona bo nie mogłam upolować pnącza, ale w końcu się udało! Mam już dwa itemy z mniejszych ładunków. Rano zacznę polować na Kabinę recyklingu z ładunku L. Do tego wyskoczyła perfumiarnia, dużoo pieniędzy, trochę PD, naklejka. Tak więc jest całkiem nieźle. Kocham kosmitów :inlove:
     
  6. owokzceiwo

    owokzceiwo Czeladnik forum

    To i ja się pochwalę zdobytym pnączem, wpadła też perfumeria i 30SP. Teraz poluję na Marcela. Event na spokojnie, uczciwie określone pakiety nagród, które faktycznie prędzej czy później się trafiają (jak na razie). Ze stodoły oddaję nadmiar róż a na wypadajki rośnie coś na dłużej (karczoch, irys, por, malina, jęczmień...). Powodzenia wszystkim, którzy jeszcze poszukują :)
     
    Mariolka7214, hp25 oraz Anetta41 lubią to.
  7. asia1106

    asia1106 Wyjątkowy talent

    Poluję na marcelka,bo resztę już mam ,a tu SG,PD,ale nie marudzę ,darowanemu koniowi......;):)xD
     
  8. semira25

    semira25 Czeladnik forum

    Mam dokładnie ten sam problem, a dzisiaj po oddaniu baterii w "M"wyskakują mi TPD i PD, a pnącza dalej brak:wuerg::cry:-.-
    pomarzyć o perfumerii albo jakiejś nagrodzie drzewie lub zagrodzie...:mad:lub choćby o Marcelu:cry:
    jak czytam, że ktoś narzeka, że dostał perfumerie to lekko mówiąc się denerwuje...
     
    Anetta41 lubi to.
  9. magdalena

    magdalena Weteran forum

    A ja po dzisiejszym rannym nublowaniu zbieram interes.

    Pnącze itemy zdobyte na samym początku eventu.
    Od ponad 30 prób nic ciekawego nie wyleciało (żaden marcel), więc zaczynam zbierać baterie na następną edycje.
    Wiem mam pnącze kasztankowe, ale dla mnie ten, udany event w tej wersji nagród przechodzi do historii.
     
    zonaania2122 i Anetta41 lubią to.
  10. -Iza-90

    -Iza-90 Wielki mistrz forum

    Mi na szczeście przed chwila udało się skompletować całe pnącze :)
     
  11. Menasa

    Menasa Forum Pro

    I perfumeria zdobyta! Event zakończony sukcesem. Jak będą jeszcze baterie to dobrze jak nie będzie to też dobrze. :D
     
  12. kasiamoja1

    kasiamoja1 Naśladowca mistrzów

    Ewent do niczego - wypadających baterii starcza raptem na dwa po 35, może ze dwie M-ki i tyle. A z ulilizatora niemal zawsze sianogrosze, ew. koktajle. Dobrze, że nie kupiłam żadnych baterii
     
    semira25 lubi to.
  13. allasad

    allasad Forum Pro

    Dzis zdobylam ostatni item moze jutro raz puszcze bateria ale tez bede zbierac na pozniej mam wsio i koniec pnacze dziala
    powodzenia
     
    Anetta41, 0olimpia0 oraz draculik34 lubią to.
  14. dziunia49

    dziunia49 Stary wyjadacz

    a gdzie ja moge znalezc tego marcela ktorego wylosowalam
     
    Anetta41 i draculik34 lubią to.
  15. danuta1903

    danuta1903 Forumowy żółtodziób

    Witam, pnącze odpalone!!!
     
    Anetta41 i draculik34 lubią to.
  16. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Zajrzyj do paska sąsiadów:)
    Aktywuj w ustawieniach okienko pop-up, wtedy będziesz dostawać powiadomienie o tym co Marcel podarował :)
     
    Anetta41 lubi to.
  17. farma-wk

    farma-wk Czeladnik forum

    Marcela znajdziesz wśród sąsiadów, prezenty otrzymywać będziesz codziennie bez Twojego udziału.
     
    Anetta41 lubi to.
  18. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    Uzbierałam rankiem baterii na 4 L-ki:) i mam:D:D:D:D 2* Marcel:D:D:D, 25000TPD i kupon na kombajn na 24 godziny:music: jak na to że nie muszę siać eventówki to oceniam event super pozytywnie:)zdobyłam co chciałam i zbieram bateryjki dalej bo utylizator jest dla mnie bardzo hojny:) trzeba to wykorzystać:p
     
  19. flucy

    flucy Komisarz forum

    w sąsiadach
     
    Anetta41 lubi to.
  20. zonaania2122

    zonaania2122 Wyjątkowy talent

    Marcel jest sąsiadem przez 14 dni.
     
    Anetta41 lubi to.