Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. yogi16296

    yogi16296 Wyjątkowy talent

    witam, pnącze pracuje a co ciekawsze nagrody zdobyte toteż szok. nie spodziewałem się, że tak sprawnie mi pójdzie. pozdrawiam i życzę duzo łaskawości od kosmicznych gości
     
    JJoanna, mieczu oraz Nutka lubią to.
  2. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam:).
    Nubloni okazali się dziś dla mnie łaskawi i dostałam brakującą naklejkę:inlove:.Ponad to wpadły 2 pakieciki z SP no i oczywiście to co i wszystkim czyli PD,SG,przetwory i kolejne kiwi.Mam już ich kilkanaście:D.Tylko coś Marcelki się ociągają....mam trzech,ale dwóch ze szkółki farmerskiej.Jeszcze kilka dni eventu,to jest szansa,że wpadną,bo losuję tylko pakiety L.Powodzenia i udanych losowań życzę!
     
  3. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Dzisiaj znowu nie udało się osiągnąć celu, czyli lipy ;). Ale jeszcze kilka dni eventu przed nami więc nie tracę nadziei ;). Niestety, jako farmer na dorobku, nie stać mnie na najwyższe kolorowe zwierzaki, więc super nawozu w przyzwoitej ilości na razie nie mogę zdobyć :p, a o wyklonowaniu takich skarbów jak do tego potrzebne, to już w ogóle nie ma mowy, próbowałam nie raz ;). Na dodatek teraz superpaszę trzeba zbierać na kolejny event, więc tym bardziej jej szkoda -.-. Będę dalej liczyć na szczęście i więcej baterii z długorosnących :). Marcela też zresztą nie mam :p.
     
    0olimpia0, morellaa oraz kybek93 lubią to.
  4. elizabetha11

    elizabetha11 Okazjonalny autor

    Buuuuuuuu...A mi ostatni item do pnącza wypaść nie chce:cry:
     
    JJoanna lubi to.
  5. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Dzisiaj jakoś nie najlepiej, tylko SG, PD, i kombajn na 12 h. Od początku eventu zdobyłam 11 zagród dla wilków. Lubią mnie tak bardzo jak bobry ++. ;)
     
    JJoanna, zonaania2122 oraz asia1106 lubią to.
  6. cheray

    cheray Aktywny autor

    wreścię pnącze odpalone hurra:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
     
  7. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Witam.Wczoraj wylosowałem Marcela i dzisiaj sądziłem że dostane nagrodę exstra ...a tu lipa do wieczora nic.Gdzie można sprawdzić czy otrzymałem nagrodę od Marcela?;)
     
  8. brydzia175

    brydzia175 Wyjątkowy talent

    i znowu PUDLO, ani pnacza, ani itemow, niestety nie mam szczescia.

    pozdrawiam walczacych
     
    morellaa i visa77 lubią to.
  9. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    U mnie marcele przyniesli
    chutnej
    pomaranczowe małpy
    7 super nawozów
    3 perfumy
    wiec nie jest tak źle hihihih
     
  10. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam

    Pnącze pracuje, perfumeria produkuje pył, SP czeka na event i kupony także. Teraz sobie zbieram powoli na kolejne ładunki :)
     
    0olimpia0, bacowa70 oraz zonaania2122 lubią to.
  11. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    klonek68 włącz w ustawieniach opcję okienek dla prezentów. Póki się nie wylogujesz to w dzienniku zdarzeń będzie co dostałeś. Jeśli już nie widać to możesz napisać z zapytaniem do pomocy technicznej (link pod planszą z grą).
     
  12. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Ogólnie dzięki.Dziennik zdarzeń to to samo co moje prezenty?
     
  13. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

  14. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    W dzienniku zdarzeń
    Jeśli chcesz wiedzieć o której powinieneś dostać prezent od SS to najedź kursorem na termometr i chwilę na nim zawiśnij to wyświetli się chmurka o której powinien być prezent oraz do kiedy bedzie SS je dawał
     
  15. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Ok.niestety w dzienniku nic nie ma? Piszę do pomocy technicznej.Dzięki
     
    Anetta41 lubi to.
  16. -kaylla86-

    -kaylla86- Okazjonalny autor

    Kolejne dwa losowania z pakietu L - SP i TPD, itemu jak nie było, tak nie ma. Brakuje mi tego itemu z pakietu L, i pnącza, pozostałe 2 itemy są.
     
    kruszynka63 i Anetta41 lubią to.
  17. brucies

    brucies Zaawansowany

    U mnie też, ani pnącza ani itemu z pakietu nagród 3.
     
    Anetta41 lubi to.
  18. visa77

    visa77 Komandor forum

    Ja itemki i naklejkę zdobyłam :p za to pnącze omija mnie szerokim łukiem :cry:
     
  19. alusoo

    alusoo Zaawansowany

    3 podejścia za 250 000:-mam naklejkę ,itemy,chmurę,perfumerię,wilki,PD,TPD. Dziękuję,już skończyłam zabawę.Teraz zbieram baterie na następny utylizator.Życzę powodzenia Tym co jeszcze walczą!
     
    0olimpia0, Anetta41 oraz JJoanna lubią to.
  20. rak1990

    rak1990 Mieszkaniec forum

    Ja itemy mam, ale brak pnącza
     
    Anetta41 lubi to.