Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Jak jak w każdym evencie z losowymi nagrodami - raz trafisz a 43 razy nie ;)
     
  2. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

    Anuszki musisz napełnić zbiornik towarami, wybrać baterie i uruchomić - dostaniesz losową nagrodę z danego zestawu.
     
  3. *emer*

    *emer* Półbóstwo forum

    pnącze hula :) teraz jeszcze poluję na Marcela,ale skubaniutki szybko przemyka przed moimi nublonami i biedni nie nadąrzają go uchwycić.
    ale ja cierpliwa jestem i Go dopadnę :D jestem dobrej myśli.
    na noc goździki się klują, rano atakuję od nowa.
    dobrej nocy
     
  4. conrado255

    conrado255 Czeladnik forum

    3 intiemy zdobyte szybko jak nigdy :) nawet i naklejka :) pnącza brak do kolekcji jeszcze :)
     
  5. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Ładowalismy różnie , po prostu w danej chwili mamy "farta" , chociaż ja poluję dalej na Marcela ;)
     
  6. dorriss

    dorriss Okazjonalny autor

    Itemy zdobyte, pnącze odpalone :) Teraz 'bez spinki' utylizuję dalej dopóki baterii starczy ;)
     
  7. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Wszyscy się cieszą,panuje ogólne zadowolenie,a ja mam problem.............:oops::(8)...Wcześniej wkleiłam:aktywne pnącze,Marcela,doszły 2 lipy,perfumeria,kiwi,wilki,kowhai,SP i co tam jeszcze.....ale problem nadal jest.........Nie mam naklejki....:cry:
     
  8. ankak106

    ankak106 Komandor forum

    Naklejka, pnącze i itemy trafione zaraz na początku :) Dodatkowo: 4x marcel, perfumeria, lipa, 7x 30 super pasza, kupon na kombajn 24h, parę przetworów, a reszta to pd, tpd i sg:)
     
  9. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    No to "poważny" problem ,ale event trwa tydzień xD
     
  10. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Serdecznie dziękuję za słowa otuchy;):inlove:.Też mam nadzieję,że kiedyś się udaxD
     
    Anetta41, .Magda. oraz Dagulka_1608 lubią to.
  11. -Madzia35-

    -Madzia35- Forumowy żółtodziób

    dlaczego nie mogę odpalić utylizatora skoro go napełniłam towarami gdzie mogę znależć instrukcje do ewentu
     
    Anetta41 lubi to.
  12. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Musisz być w posiadaniu Nublońskich Baterii.
    Kolejność działania:
    [​IMG]
    A poradnik masz tutaj EVENT: Utylizator
     
  13. zdzislaw22

    zdzislaw22 Czeladnik forum

    sprawdż czy masz baterie
     
    Anetta41 i brydzia175 lubią to.
  14. bali1234

    bali1234 Okazjonalny autor

    Wielu chwali się aktywnymi pnączami. U mnie brak właśnie pnącza i żółwoida. Mam nadzieję, że tym razem uda mi się zdobyć komplet, bo z rybkami był poważny problem. Tylko dzięki sąsiadce mam aktywne poprzednie pnącze.
     
  15. Jaśminiak

    Jaśminiak Naśladowca mistrzów

    a tak właściwiw to po co siac specjalna roslinę??
     
  16. -Madzia35-

    -Madzia35- Forumowy żółtodziób

    dzięki za podpowiedz brak mi baterii
     
    Anetta41, mysza199710 oraz brydzia175 lubią to.
  17. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Jest! Są jednak moje ulubione teorie spiskowe i walczący z nimi Blazers! :inlove: Podobno nie wszyscy Ci mówią, co na prawdę myślą o Twoim czymś tam, więc ja mówię, że na prawdę uwielbiam xD:cry:
    Esencja offa powróciła.

    A w temacie - nadal nie mam jednego itemu, ale jestem zadowolona :cry:
     
  18. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Ot chociażby dla nowych graczy...
    Roślina rosnąca 8 godzin daje 120 PD. To o 2 PD więcej, niż goździk (118PD), który rośnie 18:54 godz. i jest dostępny od 83 poziomu.
    Wartość ze stodoły roślinki eventowej (40SG) jest taka, jak dla przytulii, która rośnie 5:00 godz. ale dostępna jest od poziomu 84.

    Event dostępny od poziomu 2 z taką roślinką jest doskonały do nabijania poziomów i jednocześnie robienia (w ograniczonym zakresie) misji. Jutro jeszcze sprawdzę, jak wypadajki lecą z tej roślinki, ale podejrzewam, że raczej dobrze.
     
  19. mysza199710

    mysza199710 Koneser forum

    Witam , bo może warto zostawić coś na dożynki w stodole , ale ja nie sieje , bo mam lenia .
     
    Anetta41 lubi to.
  20. zonaania2122

    zonaania2122 Wyjątkowy talent

    Tylko niestety ma mniejszą wartość dla kosmitów ale i tak jest warta siania.
     
    bealara i Anetta41 lubią to.