Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Ale ta fasola daje też:
    i te 1500TPD nadaje sensu zdobycia pnącza jak najszybciej:)
    no i najlepiej dwóch cerberów.....ale nawet trzech:)
     
  2. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    no ale ten rogaty za kasę nie jest potrzebny do pnącza ..idę poczytać poradnik ..a co do fasoli ..jak już ma się to odblokowane to jakoś chce się mieć zapełnione , a nie szare ;)..oczywiście jak kto lubi - piszę o sobie :p;)
     
  3. Agunef

    Agunef Naśladowca mistrzów

    hmmm, czyli skoro ten cerber jest w sklepie Jacka to co miesiąc będzie cel - podczas każdej pełni trzeba zdobyć ich jak najwięcej i punkty na Bahamę będą lecieć :)
     
    toDzasta i marmlada lubią to.
  4. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Jedna sprawa: czy gdzieś jest info, że będzie można kupić kilka tych cerberów...?
    Jeśli tak, to może przeformatuję swoje poglądy ;)
    Jeśli nie - to badylki na jednego cerbera spokojnie uzbieram na upiornym bukieciku, a misja jest przecież stała, więc po co spinka ;)

    Rogaty jest o tyle przydatny, że skraca czas wzrostu badyli, czyli szybciej można uzbierać co tam trzeba na pnącze :)
     
  5. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    stan konta na fonie zerowy - więc nie wchodzi w rachubę ;)xD..obejdę się smakiem - bez rogatego też da się grać..;)
     
    zzizzie i gosiagosia60 lubią to.
  6. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Do tej pory wszystkie itemy do wykupu w sklepie Jacka można było wybierać wielokrotnie, więc uważam, że tak samo jest z cerberem :)
     
    -norbijas- i marmlada lubią to.
  7. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    A tego rogatego będzie w ogóle można kupić za SMSa? wydaje mi się ze nie.
     
  8. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Chyba odrzuce rogatego, niech ktos inny go przytuli, co innego pospiech do pnacza pelnego. Pozdrawiam.
     
    zzizzie lubi to.
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A pewnie, że się da, nie tylko grać, ale i wygrać - zupełnie niezależnie od stanu któregokolwiek konta postanawiam nie korzystać z rogatego dobrodziejstwa, i bez niego sobie poradzę ;)
    Nie dajmy się zwariować ;)

    Hmm... no cóż, w takim razie się sprężę i zarwę którąś noc, żeby zakosić cerbery. Za to misję zignoruję, coś za coś ;)
     
  10. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Powodzenia:)
    Ja spróbuję zrobić wszystko....wykorzystam SN i SNZ, ale nocek nie będę zarywać :)
     
    marmlada lubi to.
  11. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    no cóż, misje pomijam puki co, brakuje mi 5 itemów xD

    Ale wyłożę wszelkich starań by zdobyć cerbera, i podczas następnych pełni bee robił to samo.
     
  12. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Dzięki, myślę, że zdobędę tak ze dwa cerbery na dobry początek ;)
    Właśnie, gdzie ten pociąg...?! SN i SNZ też trochę chlapnę, oczywiście, ale mam jednak braki w baobabach ;)
    A to oznacza, że się niezupełnie wyśpię... chyba że mi się odechce 8)
     
    est-orka lubi to.
  13. Mojabonanza

    Mojabonanza Mieszkaniec forum

    Idę wytrzepać skarpety, zajrzę pod tajną klepkę w podłodze ....środki na rogatego znajdęxD. Pełnia z nową misją bardzo mi pasuje, bo poprzednie już skończone. Co się uda zrobić .? hm .. zobaczymy.
     
    morellaa, marmlada oraz zzizzie lubią to.
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Pamiętaj o środkach na czapkę ;)
    Rogaty bez czapki to chyba nawet na Halloween nie zdąży :(
     
    Mojabonanza lubi to.
  15. malinka5010

    malinka5010 Naśladowca mistrzów

    Witam. No i mamy znowu nowość w evencie księżycowym do zdobycia kolejne pnącze i fajne itemy. Bardzo się cieszę i tyle dni będzie trwał ale super;)
     
  16. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    tym razem pełnia trwa trzy dni.
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Zajrzałam do kalendarza i zgłupiałam o_ONiech jeszcze ktoś zajrzy i mnie upewni,że dobrze widzę-tydzień przeszło będzie pełnia i się z Halloween pokryje?! o_O
     
  18. Mojabonanza

    Mojabonanza Mieszkaniec forum

    DobrexD, drzewka florenowe sypną na czapeczkę może dam radę :p.
     
    morellaa i zzizzie lubią to.
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Łomatko, fakt xD
    To pewnie tzw skutki uboczne poprawiania daty startu pełni, ktoś się troszkę za bardzo rozpędził xD
     
    marmlada lubi to.
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    To ja tu zostaję i czekam na kompetentną osobę-niech się jasno i wyraźnie co do pełni wypowie -.-
     
    Vaiot lubi to.