Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    kotwbutach. lubi to.
  2. aneta1304

    aneta1304 Okazjonalny autor

    masz jeszcze jeden dzień by zebrać jeszcze raz goździki a przy tym więcej wypadajek;)
     
    kotwbutach. i yasminka1967 lubią to.
  3. 11eveline

    11eveline Książę forum

    U mnie tez na całej farmie były goździki, które wyrosły dzisiaj rano, ale czekałam do 14-tej. No cóż, posiałam róże, a na noc znowu pójdą goździki. A baterii mam już 226 sztuk. Nie wiem, czy będę siała roślinkę eventową. Róż mam ponad 42 tys. Jak będę miała szczęście to zdobędę pnącze i itemy. Na reszcie mnie specjalnie nie zależy. Chociaż nagrody są fajne.:)
     
    .Robaczek. i yasminka1967 lubią to.
  4. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    232 bateryjki już mam :p postaram sie zacząć jutro o czasie i jak najszybciej zgarnąć itemy i pnącze :p
     
    kotwbutach., gadek oraz olenkabe1 lubią to.
  5. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Witaski:) Bakterijek w stodole około 250 troszku maleńko ale..........;)xD
    Może ktoś mnie poratuję co mam odpalić aby roślinka uszlachetniona rosła 1 s.-proszę o link bo coś robię nie tak:oops:
     
    kotwbutach. lubi to.
  6. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Kerestol + białą niewinność + pnącze kasztankowe + uszlachetnienia w domku (ja mam goździki uszlachetnione - miłość do SN, wczesne dojrzewanie i miłość ekologiczna)
     
    kotwbutach. i Farmani15 lubią to.
  7. ShakeWave

    ShakeWave Wyjątkowy talent

    kotwbutach. i toDzasta lubią to.
  8. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Po to, aby niższe lvle miały co wrzucać.
    BP daje nam wybór- albo siejemy i wrzucamy eventówkę, albo gołocimy stodołę z własnych zasobów.
     
    kotwbutach. i toDzasta lubią to.
  9. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    kotwbutach. i toDzasta lubią to.
  10. SirMarkIIII

    SirMarkIIII Stary wyjadacz

    Gołocimy, gołocimy, pustki zostaną :D
     
    kotwbutach. lubi to.
  11. Catt1010

    Catt1010 Czeladnik forum

    Mam prośbe ,może ktoś mi podrzuci poradnik co będzie można wrzucić do utylizatora
     
    kotwbutach. lubi to.
  12. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

  13. Catt1010

    Catt1010 Czeladnik forum

    Dziękuje ale nie oto mi chodziło info o evencie widziałam ,gdzieś przeczytałam że zostały zaktualizowane produkty które będzie można wrzucać do utylizatora
     
    kotwbutach. lubi to.
  14. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Ależ "miłość do SN" w przypadku goździków w zupełności wystarczy, nie musisz mieć pozostałych. Tylko w przypadku róż wymagane jest więcej uszlachetnień;)
     
    kotwbutach., Anetta41 oraz toDzasta lubią to.
  15. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Catt1010, no rozumiem, ale to właśnie poradnik jest teraz najbardziej aktualny.. :)
     
    kotwbutach. lubi to.
  16. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    zastanawiam sie czy zbierać rano roslinki czy czekac do 14 skoro i tak juz lecą baterie....
     
    kotwbutach. lubi to.
  17. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Mam tez sam dylemat :eek: Jak robicie, czekacie na 14.00, czy raczej nie warto? Bateryjek mam już prawie 300 i nie mam pojecia, czy to duzo czy raczej nie :( I nie wiem, czy tą roslinę eventową rozmnażać, czy raczej nie warto? Oczywiście kasztankowe uruchomię, więc wypadajek jeszcze przybędzie.........
     
  18. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    To jak "miłość" wystarczy ale chyba orkisz potrzebuje jeszcze coś innego bo mi rósł na dużym polu ponad 1h a na SP ponad 6h po włączeniumiłości, pnącza , krestestolu i niewinności:)
     
    kotwbutach. lubi to.
  19. -KogucikXD-

    -KogucikXD- Młodszy ekspert

    Co do roślinek to u mnie nie będzie raczej problemu. Wiele tysięcy sztuk szpinaku i róż powinno załatwić sprawę :p Gorzej z wypadajkami, ponieważ nie mam kasztankowego, no ale wszystko da się załatwić. Pewnie posadzę róże na super polach, zjem przetwory na bonusy, podleje, dam nawóz i już wytrzymam te 28 minut czekania zamiast sekundy.
    Powodzenia wszystkim! :)
     
    kotwbutach. lubi to.
  20. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Witam. Ja na obecną chwilę mam 356 baterii i zamierzam niedługo posiać goździki, żeby czekały do 15 jutro bo jednak teraz leci zmniejszona ilość baterii więc mam nadzieję, że jak zbiorę z goździków po rozpoczęciu eventu to jednak dostanę ich zdecydowanie więcej :p. A potem spróbuję zdobyć jeszcze więcej bateryjek dzięki uszlachetnionym różom, ale nie poszaleję bo mam za mało SN :p. Pnącze mnie w zasadzie za bardzo nie interesuje, ale te drzewka, zagródki i kuponiki ...to i owszem :music::music::music:.
     
    morellaa i kotwbutach. lubią to.