Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    G&T uznaję za udany gdyż mam kiwi i potwora ze stawu. Tego ostatniego dzięki uprzejmości gracza który podesłał mi coś potrzebnego do wymiany na potwora. Mała rzecz a cieszy:D
     
    Ostatnie edytowanie: 28 lipca 2015
  2. -traktorzystka-

    -traktorzystka- Zaawansowany

    Bardzo się ucieszyłam na wieść o GT, tylko po takiej przerwie nawet nie wiem, co chcę zdobyć i co jest teraz w cenie ;).
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zmniejsz proszę ilość wierszy w podpisie sygnatury, ponieważ zgodnie z Regulaminem forum :

    2.1. Nick, sygnatura, awatar


    Sygnatura - dozwolona jest sygnatura graficzna o maksymalnych wymiarach 500 x 200 pikseli oraz podpis zawierający maksymalnie 2 wiersze (czcionką o wymiarach max. 3)
     
  4. siasia48

    siasia48 Naśladowca mistrzów

    nie mogę dokonać wymiany, mam żądany towar. Po wyrażeniu zgody na wymianę pisze mi, że mam za mało towaru. Mam 77 licencji na wymianę i wymieniany towar nie ma ulepszeń
    Już nie aktualne, mój pożądany towar znikł:cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 28 lipca 2015
  5. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    Posty zawierające oferty wymiany na G&T usunęłam. Zapraszam do tego wątku: >>klik<<
    Magda2689 Twój post również usunęłam. Wszystkie oferty wymiany możesz zamieścić w podanym przeze mnie wątku.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 28 lipca 2015
  6. Marzenocha

    Marzenocha Koneser forum

    AAAA!!! :inlove::inlove::inlove:Amherstia :inlove::inlove::inlove:zdobyta!!!! Poczekamy, zobaczymy może jeszcze dziobaki się uda zdobyć :)
     
  7. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    ja dziś oddałem kiwi za różowe kaczki bo pasza kiwi od 95 lvl a ja na 89 , wiec pewnie tam nigdy nie dojdę,a ze musze nadrobić klony kaczek to akurat i to wszystko z GT
     
    mysza199710 lubi to.
  8. mieczu

    mieczu Baron forum

    ja jestem zachwycony obecnym G&T, itemy z rybiego eventu idą jak ciepłe bułeczki, miałem 6 szt. "Potwora ze stawu" ponad stan, oddałem wszystkie i dostałem m.in. za dwa pierwsze potwory - sklep dla nurków (nigdy nie wiadomo kiedy mogą się przydać produkty z dziobaków), za pozostałe kolejno - john cytryna, wyścig w śpiworach (item za FL z ostatniej wyprzedaży rzędów na pnączu) i dwie sztuki pandanusa XXL...
    myślę, że ubiłem dobre interesy :):):):):):)
     
    Peonia, martynka1428 oraz mysza199710 lubią to.
  9. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    Mog
    Ida, bo tak jak ja sporo graczy itemow nie dostalo, chociaz np. ja mialam celne strzaly i przewaznie te premium. Tak wyglada sprawiedliwosc w ewentach. Jeden dostanie kilka albo kilkanascie , drugi zero chociaz wklad pracy ma taki sam, nieraz wiekszy. A co do wymian - w moim balonie tylko 340 pozycji, wiadomo wakacje.
     
    JJoanna i mysza199710 lubią to.
  10. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    A ja dalej bez wędkarskiej zabawy, nie mam szczęścia do wymiany, poczekam, jak żółwie wejdą, może wtedy się uda. Wydałam 7 mln, aby zrobić różowy kurnik,ale za nim go zrobiłam, już było po wymianie. :(:(:(
    Przeglądając balon można dostać oczopląsu od tych wspaniałych wymian, np: koziarnia czerwona na koziarnię różową, albo jarząb za amherstię :)
     
    mysza199710 lubi to.
  11. gosiulenka290

    gosiulenka290 Forumowy żółtodziób

    no właśnie a ja chciałabym zamienić kiwi na dziobaki i nikt nie chce się zamienić :(
     
    mysza199710 lubi to.
  12. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Jestem zadowolona z G&T :). Udało mi się zdobyć np 2xsolne XXL i kilka innych XXL, które bardzo lubię bo zdecydowanie oszczędzają miejsce na farmie :). Zdobyłam też boćki i wilki, których nie miałam, a nawet jeża, którego chcę wymienić na kiwi, ale z tego co przeczytałam wyżej chyba to bez sensu skoro kiwi od 95 poziomu działa a ja mam 93 :p.
     
  13. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Zdobyłam kolejne drzewko cukrowe i perfumowe, zagrodę dla kiwi i różowe kameleony. Do tego Ostrokrzew Paragwajski XXL (moje najwyższe drzewko na Bahama, więc jestem zadowolona) i tak bardzo wyczekiwaną przeze mnie Wieżę Eiffla.

    Do tego rozdałam co nieco innym. Event się udał.
    Paszę można sobie kupić na targu na każdym lvl, ja mam grubo poniżej 95 lvl i kiwi produkuje.
     
    deadwing i Nutka lubią to.
  14. hedonistka

    hedonistka Okazjonalny autor

    dziobaki zdobyte ale spłukać sę spłukałam bo trzeba było kupić kury do różowego kurnika za jakieś 5,5 mln.. jakoś dalej wymieniać mi się nie chce, już nie mam z tego takiego "fanu" (tłum. zabawy) jak kiedyś:sleepy:
     
  15. mysza199710

    mysza199710 Koneser forum

    z chęcią dokonam wymiany , fajny event , tylko kiedyś licencje zdobywało się w innych eventach, dziś.....
     
  16. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Dziękuję bardzo za informację :). W takim razie dalej będę próbowała ;).
     
    mysza199710 lubi to.
  17. Aqqus

    Aqqus Okazjonalny autor

    Jak dla mnie mało ciekawy ten balon..
    raz że okres urlopowy, a dwa - dopiero co był i jakoś werwy mi do buszowania w balonie brak,
    a w nim żólwi też brak..
    więc swe "perełki" na wymianę trzymam na żółwie, o zimorodkach nie wspomnę..
    Mam jeszcze 10 TSów z obecnej misji nie odkrytych, bo chcę żyć jak najdłużej nadzieją,
    że właśnie tam je znajdę :D:D:D a nie bobry :p
    Ale wszystkim zadowolonym z wymianek farmerom gratuluję :)
     
    Nutka i mysza199710 lubią to.
  18. mysza199710

    mysza199710 Koneser forum

    Co racja to racja , ciągła reglamentacja balona nie wszystko można zaoferować i wymienić , tulipany, łubiny i inne z koła imprezowego np . Gratulacje dla tych , co mieli szczęście zdobyć to czego im brakowało .
     
  19. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    ibazelka Twój post usunęłam. Swoją ofertę możesz zamieścić w tym wątku: >>klik<<
     
  20. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    jestem zadowolona bo w koncu zdobylam wszystkie itemy na kasztanowe pnącze

    [​IMG]
    :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
    dziękuje Lazurowa i Blazers :*
     
    blazers lubi to.