Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    Haniu , ja na 95 odkryłam przedmiot marzeń każdego gracza : żółtą fabrykę jaj ! O żółtych królikach nie ma co pisać ,myszy, staw pomar.,osły pomar., normalne były kiwi (moje 7), bobry ++ x 3 czyli mam 30. Nie mamy się co wściekać , mnie to juz nawet smieszy ,bo co można...?
     
  2. abask

    abask Komandor forum

    Ja się przestałam wściekać tylko to jest żenujące.
    Cieszę się z jednego. Gram, kiedy mi się chce. To już nie jest tak, jak dawniej kiedy robiło się każdy event. Teraz zrobię to dobrze a jak mi się nie chce to nie robię ;)
    Był taki moment, że chyba przez 5 mies nie wchodziłam wcale ;) Ileż to ja wtedy ciekawych rzeczy zrobiłam w realu ;) ;)
     
    kybek93 i .Magda. lubią to.
  3. stokrotka_1410

    stokrotka_1410 Czeladnik forum

    a gdzie mogę prosić o wysłanie eliksiru
     
  4. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

  5. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum


    Jest żenujące ,ale to jest płatna gra i nikt się nie powinien nabierać na to jak w reklamie ,ze jest "darmowa". Darmowa jest , jak z niczego nie korzystasz czyli np. nie robisz eventów xD Widzę ,że nie wchodziłaś , bo grasz na tyle długo ,ze powinnaś mieć wyższy poziom! Haniu , dalej maluj bańki , bezcenne i gratuluję talentu ! Pozdrawiam i kończ event , a jak skończyłaś to gratuluję , ja lece do końca!:pPozdrawiam :D
     
  6. stokrotka_1410

    stokrotka_1410 Czeladnik forum

  7. abask

    abask Komandor forum

    Event skończyłam wczoraj ;))
    A nadal maluję i to sporo ;)))
     
    0olimpia0 i .Magda. lubią to.
  8. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    To tylko sukcesów życzyć , one przepiękne! Ja event kończę jutro i to bez"spinki " , Wszystkim tego samego!

    Haneczko , dobrej nocki!
     
    Ostatnie edytowanie: 27 lipca 2015
  9. MOD_Saphire

    MOD_Saphire Guest

  10. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Na ten moment mam odpowiedź,że sprawe przekazano do Działu Technicznego bo okazało sie,ze istnieje drugi gracz o identycznej nazwie konta i najprawdopodobniej to tam dotarły prezenty dla mojego wnusia.
    Dlatego przepraszam jeśli ktos cos podesłał a niestety nie dotarło i póki co nie mozna wysyłac mu nic az do rozwiazania problemu.
    I dziekuje za chec pomocy.
     
  11. Menasa

    Menasa Forum Pro

    Cieszę się, że jest gt, ale nic nie można wymieniać. Ani kwiatków, ani nowych drzewek i zagród, ani młyna i zamaskowanego warsztaciku... Praktycznie na tym gt nie mam nic do zdobycia prawie.
     
  12. Menasa

    Menasa Forum Pro

    Wymiany robi się na słupie
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/słup-ogłoszeń-gift-trade.22674/page-3#post-679150
    lub w wątku dynamicznym
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/g-t-wątek-dynamiczny.23597/page-200#post-688491

    Mam nadzieję, że dodadzą opcję wyszukiwania konkretnych rzeczy, bo nic nie mogę znaleźć
     
  13. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

  14. Menasa

    Menasa Forum Pro

    yup ^^ nie ta zakładka ;)
     
    freska_kreska lubi to.
  15. mieczu

    mieczu Baron forum

    ludzie, pomóżcie mi wyjść z tego balona G&T, wlazłem tam wczoraj i tylko na chwileczki wychodzę czasem, żona już jest jak chmura gradowa, dzieci wrzeszczą zaniedbane, a ja w balonie...;)
    strasznie to wciąga, oj strasznie...;)
     
  16. siasia48

    siasia48 Naśladowca mistrzów

    Jak wysłać z balona drzewka xxl? Mnie pisze, że mam za mało towaru. O co chodzi??
     
  17. mieczu

    mieczu Baron forum

    prawdopodobnie próbujesz wysłać drzewka XXL, których posągów nie masz odblokowanych w świątyni małp, wtedy chyba tak pisze i wtedy się nie da tego zrobić...
     
  18. siasia48

    siasia48 Naśladowca mistrzów

    Dzięki za info. Niestety tak jest
     
  19. oliwiamisztal5670

    oliwiamisztal5670 Młodszy ekspert

    Mam pytanie w GT jest że mogę sprzedać .Czy kupić też mogę?
     
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL