Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. GeminiRaf

    GeminiRaf Czeladnik forum

    prawdopodobnie nie są uwzględnione w tym ewencie. Zbyt "świeże" .
     
  2. Proszę ....LINK ....:)
     
  3. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    mam pytanie:
    co zrobić jesli wysyłane prezenty nie dochodza na konto obdarowanego gracza?
    tak chcielismy dziecku sprawic przyjemnośc,że i syn i córka wysłali jakies upominki na jego konto-niestety nic nie dotarło:(
    nawet prezent od jednego z graczy w postaci drzewka i zagrody-również
    weszłam na jego konto by sprawdzic co jeszcze moge mu podesłac by nie dublowac prezentów-a tam poza 1 drzewkiem ode mnie - nie ma nic:cry:
     
    kufynka lubi to.
  4. kufynka

    kufynka Zaawansowany

    Witaj !myślę,że pomoc techniczna pozostaje,napisz do mnie sówkę proszę z tego konta ,może z mojego konta pójdzie
     
  5. .Farmerkaa.

    .Farmerkaa. Koneser forum

    Wymieniłam szczęśliwie potwora za stawu na wędkarską zabawę, więc mogłam "odszarzyć" pnącze :D
    Zagrodę kiwi dostałam od zzizzie, za co jeszcze raz serdecznie dziękuję :)
    A może to tylko kwestia przelogowania, żeby się pojawiły? Jeśli nie, spróbujcie usunąć ciasteczka flashowe, może pomoże. A jak nie, to wtedy do PT tylko.
     
    kybek93 lubi to.
  6. klaudix022

    klaudix022 Stały bywalec

    Ale fajnie trafiłem :D

    Za 1 wybieg dla małp 4 zagrody dla kogutów dostałem
    Za 1 koziarnie 5 zagród dla lisów dostałem
    Za 1 pawie - szopy :D

    10 zagród specjalnych za 3 zwykłe, które i tak miałem na zbyciu :p


    A teraz dziobaki ( już moje 3) za wilczą jamę :D
     
  7. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    ciacha czyszczone,przelogowania były-niestety nic nie pomogło:(
    spróbuje do PT-tylko z jakiego konta mam tam pisać?
    ze swojego w imieniu wnusia czy z jego konta?
     
  8. .Farmerkaa.

    .Farmerkaa. Koneser forum

    Wnusio niech pisze w swoim imieniu ze swojego konta, że wie, że z takiego a takiego konta zostało do niego wysłane "coś tam" a Ty możesz ze swojego dodatkowo, że wysłane zostało do wnusia (nazwa farmy) "coś tam". Powinni zareagować :)
     
  9. bogokot

    bogokot Forumowy żółtodziób

    Witam, szukam serowni. Można ją przesyłać?
     
  10. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

  11. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    moze poprostu nie ma odpowiedniego poziomu w grze zeby je móc postawić
     
  12. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    oooo to też może być powodem. Zależy co tam wysyłasz
     
    chrumcia91 lubi to.
  13. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Dziekuje wam za pomocne podpowiedzi
    napisałam do PT z jego konta i zobaczymy co odpisza
    a wysyłane były zagrody i drzewka ts-owe z tego co wiem-gołebie,koty,bociany itp
    a teraz kolezanka podesłała na próbe papugowca i choc nie ma dostepu to ma go w pasku
    chciałabym mu cos jeszcze podesłac ale musiałabym dokupic licencje-jednak w tej sytuacji do jutra zaczekam bo szkoda by mi kasy na wysyłanie czegokolwiek co do niego nie dotrze
     
  14. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    Poczekaj aż problem się rozwiąże. Jak już coś będziesz wiedzieć, to napisz do mnie sówkę na magikjg z nickiem to też coś mu podeślę :)
     
  15. makufarmer

    makufarmer Okazjonalny autor

    A ja napiszę o czymś "z innej beczki", co mnie bardzo bulwersuje. Nie wiem jak inni gracze, ale mnie po prostu "jasny promyk" trafia jeśli po sianiu kilkunastu tysięcy róż przez 4 dni dowiaduję się dziś o sprzedaży kombajnu i pomocników za pół ceny od jutra tj. od 28 lipca. Pytam po co od jutra ?
    No po prostu super, brawo dla kogoś kto to wymyślił. Tylko ciut za długo myślał, czy trzeba być aż tak perfidnym, aby dawać tę promocję po wykonaniu najbardziej uciążliwej części ewentu. Dam pod rozwagę rewelacyjny pomysł, może by tak tę wyprzedaż stosować tuż przed ewentem z dużą ilością roślin do wysiania i zebrania.
    Chyba że komuś zależy, aby gracze nie kupowali kombajnu w tej promocji. Będzie ładnie wytłumaczone wycofanie tego ewentu, jakoby nie było zainteresowania farmerów tym ewentem. Czyżby to była dalekosiężna polityka właściciela gry, a jeśli nie, to jak to rozumieć ?
     
    abask, .Magda. oraz Magdam.1__ lubią to.
  16. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

  17. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    znow gt?to jakis zart?
     
  18. abask

    abask Komandor forum

    A ja odkryłam zagrody zdobyte w evencie. Mając 95 lvl odkryłam żółty kurnik i jestem mega szczęśliwa. Śniłam o nim po nocach.
    Bobry ++ to chyba zalegają w magazynach u wielmożnego szefa a szef nie ma czym ich karmić. Kiedy bym nie postawiła choć 5 TS-ów ( zdobytych jako nagrody w eventach) to trafię na bobry ++ i to ze trzy razy.
    Porażka na maxa. I właśnie za tę sprawiedliwość i "losowość" nie kupuję już chyba od 3 lat TS-ów.
     
  19. .Magda.

    .Magda. Cesarz forum

    MOD_Magiczna lubi to.
  20. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest