Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    No czegoś takiego to ja się nie spodziewałam:
    [​IMG]
     
  2. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Ostatnio edytowane przez moderatora: 18 października 2014
    -strzalka- lubi to.
  3. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    Dałam sobie spokój z miksowanie osłów bo kompletnie mi to nie wychodziło...przerzuciłam się na kaczki i konie i od razu lepsze wrażenia:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    ankak106, Suomi. oraz BA_Musa lubią to.
  4. panda-p25

    panda-p25 Hrabia forum

    witam za chwilę mnie szlak trafi kupiłam sp i florki znikły a paszy brak przelogowałam i nic pomocy
     
  5. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    zajrzyj do dziennika zdarzeń na dole farmy i zobacz czy tam się zapisał zakup, jeżeli nie to skontaktuj się z pomocą techniczną. Link tuż pod ramką gry.
     
  6. panda-p25

    panda-p25 Hrabia forum

    nie w dzienniku nic się takiego nie zapisało
     
  7. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Nie chciałam miksować, ale przez pomyłkę mi się kliknął całujący i dostałam:
    [​IMG]
     
  8. panda-p25

    panda-p25 Hrabia forum

    jak długo trzeba czekać na odpowiedz z pt
     
  9. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    zależy od problemu, jeżeli nie jest skomplikowany do 24h powinieneś otrzymać odpowiedź.
     
  10. kwoka74

    kwoka74 Okazjonalny autor

    Event skończony w całości,a miałam nie zaczynać go w ogóle...;)
    Ostatnio mam szczęście na kole, żeby nie zapeszyć ...
    Dzisiaj trafił mi się śpiewający tulipan, wczoraj złoty osiołek.
    Nie jest źle jeszcze trochę SP zostało.Teraz ryzykuję i zaczynam miksować.
    Trzymam kciuki za farmerskich mikserów.
     
    -strzalka- i toDzasta lubią to.
  11. _Beeaa_

    _Beeaa_ Okazjonalny autor

    To jest najgorsze BB z nowymi kolorowymi zwierzątkami od czasu kiedy zaczęłam grać:( Miałam kupić sp, ale rezygnuję w ogóle z hodowli. Może następnym razem będzie lepiej.
     
  12. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    O osłach przypominam rozmawiamy tutaj https://board-pl.farmerama.com/inde...erze-hodowlane-osły.12170/page-22#post-152491

    kwoka74
    Proszę o zmianę wymiarów sygnatury oraz zmniejszenie ilości linijek w sygnaturze. Zgodnie z regulaminem forum:
     
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Jeśli chodzi o miksowanie to już jestem do tyłu. No nie kochają mnie miksy...:( Żadne
    Edit: Zmiksowałam wielbłądy 3 zwykłe + 1 wielbłądoarcheolog (czy jakoś tak) i dostałam urojonegoxD nareszcie
     
    Ostatnie edytowanie: 18 października 2014
  14. Suomi.

    Suomi. Baron forum

  15. kotwbutach.

    kotwbutach. Aktywny autor

    Witam !
    Ja również ukończyłam już event . Zasuwałam już od czwartku, mała pomyłka , mogła jednak napsuć "krwi".
    Gdy doszłam do BB zostałam "goła". Z pieniędzy się wypśtykałam do tego stopnia że nie miałam nawet na sprzedaż {na opłaty}
    na targu. Teraz bardziej uważam i innym farmerom zwracam na to uwagę. Życzę szczęścia...xDxDxD
     
  16. -strzalka-

    -strzalka- Komandor forum

    Witam wszystkich, event z osiołkami ukończony, na kole zamiast złotego osiołka-tylko juczny, za to z imprezowych wejściówek wygrałam bonusik 50%SG więcej ze sprzedaży no to troszkę do kieszeni wpadło, w sumie zadowolona jestem dzisiaj:D:inlove::music:bardzo.
    Pozdrawiam zadowolonych i tych trochę mniej szczęśliwych,życząc miłego wieczorku i niedzieli.
     
  17. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    to 50% więcej Sg działa także na targ?

    osiłki bardzo polubiłem, dobrze mi idą, misja zakończona, niestety pasza też.
     
    gosiagosia60 lubi to.
  18. -Wiewiora-

    -Wiewiora- Weteran forum

    Osiołki w oazach bardzo leniwe, ale udało mi się zbudować różową zagrodę:p Pszczółki nawet w październiku są aktywne, więc kolejna różowa zagroda czeka na G&T;) W mixach totalna porażka i jestem prawie na skraju bankructwaxD
    Powodzenia wszystkim, którzy jeszcze klonują:)
     
  19. -strzalka-

    -strzalka- Komandor forum

    Miałam na myśli zapasy w stodole oczywiście:D,a że osiołki dzisiaj były też w cenie,to w sumie wynik ogólny był dość zadowalający.
     
  20. kewunia

    kewunia Zaawansowany

    w biuletynie pojawił sie kod HAPPYAUTMN14 jako rekompensata za błędy ale u mnie nie działa a u was