Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Ja wczoraj miałem jeszcze chęć na kolejne 8 (kupowałem partiami po 8 sztuk), ale banan skutecznie mnie otrzeźwił [​IMG]
    i się poddałem! [​IMG]
     
    Renia1920 i kolobrzeg lubią to.
  2. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Wczoraj się skusiłam i kupiłam jeszcze jedną sadzonkę na farmę i dostałam rokitnika :inlove::D
     
    myszamm i eliza9070 lubią to.
  3. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    A mi wczoraj jeszcze wyszło:
    [​IMG]

    Oraz
    [​IMG]
     
  4. Natalka199

    Natalka199 Młodszy ekspert

    U mnie też już sadzoneczki wszystkie odkryłam, niestety ale od kąt wprowadzili pakiety to na pierwszych edycjach nigdy nie trafiłam żadnej nowości,powiem szczerze że taka mechanika zniechęca do zakupu sadzonek bo nowości oj tak człek nie dostanie ale już starsze krzaczki troszkę lepiej się pokazały
    Farma 49 sadzonek:
    5 tarnin
    3 jarząby domowe-moje pierwsze
    1 kowhai
    11 xl w tym najgorsza jabłoń
    i aż 29 xxl
    Bahama 36 sadzonek:
    6 tamandyrowców
    2 amherstia
    2 baobaby-moje pierwsze
    13 xl
    13 xxl ale niestety żadnego z dwóch ostatnich komnat świątyni ...a nie sorka jest jeden ostrokrzew paragwajski hehe


    ogólnie sami oceńcie ale znów bez nowości:(:(:(
     
    {Monia} lubi to.
  5. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Amhersie, kowhai i tamaryndowce na pewno na G&T się przydadzą. Może jak będzie to i Jarzęba i Baobaby odblokują więc będzie czym handlować.

    A tak z innej beczki: dlaczego wciąż w grze nie mamy poczciwej czereśni?xD
     
    eliza9070 lubi to.
  6. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    ja odkrylam ostatniego Ts na jakiego sie jeszcze skusulam na wyspe (czekajac na goji xxl)ale ....to byla porazka orzesznica xl :(:(, w sumie i tak udane TS,dostalam xxl od kaki w gore,2 nowosci i drzewka ktore przydadza sie na wymiane :):),zainwestowalam w TS wyspowe i tym razem sie bardzooo oplacilo(w sumie mam -baobaby 6szt,amherstia 9szt,tamaryndowiec 7szt)
     
    Renia1920 lubi to.
  7. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Podobno nie została opryskana na czas i robaki ją zjadły xD. A w temacie mnie wszystkie nowości od dłuższego czasu omijają szerokim łukiem, choć muszę przyznać, że na wyspie jak na mojego pecha nie było źle. Same XXL - oczywiście nie z tych trzech najwyższych ale tym razem bez XL badziewia.
     
  8. jarbar

    jarbar Czeladnik forum

    witam
    pierwszy raz kupiłam pakiety TS jeden na bahamę i jeden na farmę i dokupiłam jeszcze osiem dodatkowych TS-ów i takie oto wyniki
    farma rokitnik 2, tarnina 2, jarząb domowy mój pierwszy jeden jedyny :inlove: po za tym 9 xl i 18 xxl oczywiście najwięcej morelki, na bahamnie jeszcze lepiej amhersti 3 :D, achacha 2:D i dla mnie nowość baobab 2szt:inlove::inlove::inlove: reszta to 10 xl i 13 xxl najwięcej pistacji.
    Trafiło się jeszcze kilka zwykłych drzewek np. śliwka :eek: ale ogólnie micha mi się cieszyxDxDxD
     
    0olimpia0 lubi to.
  9. Marzenocha

    Marzenocha Koneser forum

    Ja skromnie kupiłam po jednej sadzonce. Na farmie tylko surimia XL, ale na wyspie Achacha. :inlove:
     
  10. JJoanna

    JJoanna Książę forum

    No tak jak obiecałam liczymy Tajemnicze Sadzonki :

    Farma : 56 + 4 + 3 +12 = 75
    Wyspa : 56 + 9 + 12 + 9 + 9 = 95
    Wyszło bagatelka hmm " tylko " - 170 sadzonek - Dobra jestem co ? Heh . Ale przynajmniej będę miała drzewka na wymianę na G&T :p Bo teraz mam sporo .

    A mam kilka dobrych okazów , to one :

    Farma :
    Klon palmowy 7 szt. - ( 2 XXL + 5 XL ) , Wiśnia XXL - 2 szt
    4 Kowhai , 3 Tarniny , 2 Rokitnik zwyczajny , Nawet znalazła się jedna Brzoskwinia XL , Jarząb domowy 2

    Dalej nie piszę bo pisałam w wcześniejszych postach jakie mam sadzonki .

    Wyspa :

    5 Amherstia , 6 Tamaryndowiec , 4 Achacha , Mombin 1 , Wianowłostka królewska 3 XXL + 2XL , Liczi XXL 1 szt + 2 szt. ,
    Mombin XXL 2 szt. Papaja XXL 5 szt

    Reszta to też XXL + XL pisałam w poprzednich postach co miałam więc nie warto się powtarzać .

    Ale kurcze , nieźle 170 sadzonek - chyba rekord na ten ewent . :p
     
    eliza9070, toDzasta oraz 0olimpia0 lubią to.
  11. lawendowaszafa

    lawendowaszafa Młodszy ekspert

    mam to drzewko achcha chcialam wystawic na rynku ale sa tak tanie ze bez sensu :( jak sa wyceniane te owoce z drzew? czemu jedne sa za 3000 a drugie za 300 ?
     
  12. Sekme

    Sekme Generał forum

    Dyskusje na temat cen i targu prowadzimy w wątku "TARG" >>KLIK<<. Zapraszam.

    Co do cen, to mechanizm targu sam reguluje ceny w zależności od popytu. Im bardziej pożądany towar, tym wyższa cena.
    Achcha jest nowym drzewkiem, więc cena na te owoce jeszcze nie wzrosła. Z czasem, jak gracze będą wystawiać, a inni kupować, mechanizm powoli podwyższy cenę maksymalną, aż podaż nie będzie większa niż popyt, wtedy cena wolno bo wolno, ale zacznie się obniżać. Tak jest z każdym nowym towarem.
    Polecam także przewinąć ten wątek targowy do tyłu, znajdziesz tam wyjaśnienie tego jak działa targ i co trzeba robić, by zarobić ;)
     
    blazers, BA_Izolda* oraz lawendowaszafa lubią to.
  13. lawendowaszafa

    lawendowaszafa Młodszy ekspert

    dziekuje za odpowiedz :*
     
  14. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    Czy morele XXL lubią każdego?
    Czy tylko mi przypadła w udziale taka ilość?;)
    Nowości zdobyte, te zaległe również:)
    Fajny evencik;)
     
    myszamm i toDzasta lubią to.
  15. BA_Chris

    BA_Chris Guest

  16. mieczu

    mieczu Baron forum

    a ja właśnie ustrzeliłem z imprezowej wejściówki, którą mi podarowała moja rybkolotka, coś takiego:
    [​IMG]
    i jak tu nie kupować zwierząt domowych, hehe
     
  17. janafarm

    janafarm Wielki mistrz forum

    to nie Twoja głupota tylko programiści BP.Mamią obietnicami tajemniczości i tak kit wciskają,
    na szcząscie najnowsza nowość z czasem staje się zwykłym krzakiem .Ja czekam i się bawię na innych tematach.
    Walczę z BP za skopany event z rybkami.pozdrawiam
     
    Ostatnie edytowanie: 9 lipca 2015
    antylady lubi to.
  18. Dorota391

    Dorota391 Młodszy ekspert

    baby boom jest od dzisiaj czy od piątku
     
  19. dorota444

    dorota444 Ekspert forum

    Ztego co zrozumiałam, to będą dwa BB.
     
  20. jaadao

    jaadao Wyjątkowy talent

    Jeden event BB. ale można klonować wszystkie zwierzaki +gęsi. Mam nadzieję że się nie mylę.....