Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Kolejne osiem sztuk:
    kowhai
    buk XXL
    pinia XL
    klon palmowy XL
    mango XL
    bananowiec XL
    baobab
    pistacja XXL
    Zaczyna mi się podobać.
    Jeszcze czwarta ósemka rośnie.
     
    ankak106, 0olimpia0 oraz AgiFarm83 lubią to.
  2. JJoanna

    JJoanna Książę forum

    I chciałam kupić Taj. Sadz. ( znowu ) na wyspę to kliknęłam sadzonki na Farmę przez przypadek :wuerg: i wyskoczyło mi 12 sadzonek Grrrr mam nadzieję , że chociaż się opłaci ... I się wnerwiłam bo miałam kupić tylko na wyspę no cóż to też kupiłam 9 szt. Dobrze , że zaraz wychodzę ( idę na mecz i grilla :p ) i będę dopiero późno , to przynajmniej nie będzie mnie kusiło to kupowanie Taj. Sadz. Ufff
    Na to czekamy na odsłonę Taj. Sadz. do 23.00 Akurat będą już sadzonki jak wrócę i już Taj. Sadz. sklep będzie zamknięty i nie będzie mnie kusiło . O :D
     
  3. dzoanaa

    dzoanaa Mieszkaniec forum

    Ja kupiłam jedno na wyspe i dostałam baobab :inlove:xDxD
     
  4. Sadakot

    Sadakot Aktywny autor

    Ja po ostatnich sadzonkach i evencie z fabryką motyli nadal trzymam się postanowienia, że nie pakuję kasy w grę. Obraziłam się i już. Będę owoce kupować na targu lub czekać na G&T :)
     
  5. piotrs

    piotrs Książę forum

    u mnie super-pistacja,pistacja xl,bananowiec xxl,nic tylko kupować..
     
  6. GruGru

    GruGru Wyjątkowy talent

    z 10 na wyspę godne uwagi to baobab (mój pierwszy), kumkwiat i orzesznica XXL, a z reszty karambola XL (trzecia moja w ogóle, więc jakoś to przeżyję), pitaja i mandarynka XL ( -.->:(), 2 x pistacja XXL i 2x pistacja XL (moje wyspowe bobry... -.-)
     
    AgiFarm83 lubi to.
  7. Dybilas4

    Dybilas4 Fanatyk forum

    Skusiłam się jeszcze na 5 sadzonek na farmę i wyszedł długo wyczekiwany jarząb domowy:D:D, więc dokupiłam jeszcze 3 szt. i czekam jeszcze godzinę i zobaczę co wyjdzie o_O
     
    AgiFarm83 lubi to.
  8. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Na 7 TS z wyspy wpadła kolejna achacha :D, baobab:D, 2 tamaryndowce:), wianowłostka XL:sleepy: i 2 pistacje XL>:(.

    Z 8 TS na farmie dostałam tarninę i 7 drzew XXL :) Nowości nadal brak, jarzębu domowego również :(

    Postawiłam na noc 8 sadzonek na farmie i 1 na wyspę :p
     
    Agata00755 i eliza9070 lubią to.
  9. aniusia64

    aniusia64 Wyjątkowy talent

    Witaski dla wszystkich!
    Też kupilam trochę siadzonek,mam achachę i 2 rokitniki...
    Szykuję sie do eventu,łowiłam rybki....
    i nie tylko...
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  10. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Nie no, na zakończenie bananXL i jodłaXXL [​IMG] . Zwariować idzie ze szczęścia (albo przepuszczonej kasy). [​IMG]
     
    0olimpia0 i JJoanna lubią to.
  11. kgospoda

    kgospoda Forum Pro

    kupiłam dwa drzewka - za floreny z kina ;):p
    i dostalam na wyspie tamaryndowca (fajnie:), miałam upolowanego na g&t, będę mogła wymienić na coś na kolejnym); ale dziś na farmie odkryłam... rokitnik :inlove::inlove::inlove:
     
    eliza9070 lubi to.
  12. JJoanna

    JJoanna Książę forum

    No i ostatnie Tajemnicze sadzonki na ten ewent :

    Na farmie kupiłam 12 szt. :

    Jodła XXL - 1 szt. , Klon palmowy XL - 2 szt. , Pinia XL - 1 szt. , Pinia XXL -1 szt. , Morwa XXL - 1 szt. , Daktylowiec XXL - 1 szt. oraz
    Daktylowiec XL - 1 szt. , Morela XXL - 1 szt. , Morela XL - 1 szt. , Wiśnia XXL - 1 szt. , Kowhai - 1 szt.

    Oraz wyspa 9 sadzonek :

    Liczi XXL - 1 szt. , Pistacja XL - 2 szt. , Kakaowiec XL - 2 szt. , Drzewo karambola XL - 1 szt. , Orzesznica brazylijska XL - 1 szt. - a jakże
    Mandarynka XL - 1 szt. , Papaja XXL - 1 szt.

    I sobie podliczę jutro ile ja tych sadzonek wszystkich kupiłam i się okaże dzień prawdy xD:p
    No i mówię dobranoc wszystkim :)
    I się okaże , że będę rekordzistką w wydawaniu sadzonek ;):p
     
    Ostatnie edytowanie: 28 czerwca 2015
    eliza9070 lubi to.
  13. glacier30

    glacier30 Czeladnik forum

    z dwóch sadzonek na wyspę: karambola xxl (bardzo się cieszę bo moja pierwsza) i kokkoloba gronowa xl, a na farmie dwa migdały xxl. Nie jest źle :)
     
  14. stokrotka0209

    stokrotka0209 Aktywny autor

    Witam, do kolekcji doszły klon palmowy xxl i xl i morela xxl. Niestety nie udało się zdobyć rokitnika, ale mam achache, także się cieszę. :)
     
    eliza9070 lubi to.
  15. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Z ostatniego rzutu dostałam pierwszego jarzęba domowego :inlove:, 5 drzew XXL i 2 XL. Nie jest źle :p Brakuje mi tylko rokitnika do kolekcji.
    Na wyspie wyszła pistacja XXL :sleepy:
     
  16. kolobrzeg

    kolobrzeg Analityk forum

    Ja żałuję decyzji. U mnie nie ma możliwości dostania nowości bez kupna pakietu. Miałam 200 florenów, czyli prawie tyle, ile na pakiet. Ale kupiłam najpierw po 5 sadzonek. Nic. Potem następny raz to samo, dalej nic. I tak ciągle aż przegrałam te 200 fl i zostałam z niczym. A gdybym kupiła pakiet, miałabym choć jedną nowość. Głupota moja. No i szlaban na tajemniczości.
     
    myszulka i eliza9070 lubią to.
  17. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Gratulacje! [​IMG]

    U mnie na 32 sadzonki największym sukcesem to baobab i kowhai (nie miałem), tamaryndowiec i klon palmowy XL(przyda się). Największą porażką bananowiecXL... [​IMG][​IMG]
    Reszta mieści się pomiędzy.
     
    AgiFarm83, 0olimpia0 oraz kolobrzeg lubią to.
  18. kolobrzeg

    kolobrzeg Analityk forum

    U mnie była jabłoń xl ;)
     
    myszamm i eliza9070 lubią to.
  19. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Wow! [​IMG]
     
    kolobrzeg lubi to.
  20. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Dziękuję :)
    Event z TS-ami zaliczam do udanych :) Kupiłam w sumie 44 szt. O matkoo_O Teraz dopiero podliczyłam xD
     
    eliza9070 lubi to.