Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Morrigan

    Morrigan Fanatyk forum

    ee to i ja się pochwalę:
    4 z Bahamy:
    karambola xxl
    wianowłostka xxl
    amherstia
    figa xxl

    5 z farmy:
    dąb xxl
    tarnina
    pinia xl
    buk xxl x 2

    jak dla mnie całkiem fajnie:)
     
    0olimpia0 lubi to.
  2. Dybilas4

    Dybilas4 Fanatyk forum

    Mnie udało się upolowac na wyspie 2 x tamaryndowca i 2 x amherstię, o reszcie nie ma co pisac. Na farmie na 25 zakupionych ts-ów 2 x tarnina, hitem jest natomiast morela - założę plantacje moreli. Nowości jak zwykle wielkie nic.:(:(
     
    bacowa70 lubi to.
  3. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Też zauważyłam, że morele xxl zaczynają zajmować miejsce surmii xxl:)
     
    .Farmeria. lubi to.
  4. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    morele? kupiłam 3 na farmę i dostałam 2x buk xxl i 1x buk xl ... smutno. Na wyspie trochę lepiej bo 2x amherstia i 2x xl jakieś. Może na G&T uda się wymienić na tamaryndowca :D
     
  5. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    u mnie z pakietu 7x buk xl o_Oo_Oo_O:cry::cry:xDxD losowość odebrała świadectwo i pojechała na wakacje, tylko na mojej farmie to wakacje ma juz ze 2 lata :wuerg:xDxD
     
  6. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Uciułałam 5 fl na jeszcze jedną sadzonkę na wyspę i wyskoczył Tamaryndowiec. Warto było poszukać te stare misje gdzie do wygrania były floreny.
     
    Anhedrea i eliza9070 lubią to.
  7. mahartka

    mahartka Baron forum

    phi... i z dodatkowych wyrosły orzesznica xxl i klon palmowy xxl. -.--.--.--.--.--.-
     
    {Monia} lubi to.
  8. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Klon Palmowy XXL to nowość, ja bym się cieszyła.
     
  9. michalina-krawczyk96

    michalina-krawczyk96 Czeladnik forum

    Witam, kupiłam 2 drzewka i mam baobaba, a wczoraj z kokosa wyskoczyły 2 dziobaki:D:D:D
     
  10. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    No to mam baobaba na wyspie :inlove::D na farmie nie miałam tyle szczęścia bo tylko morela XL:wuerg:
     
    Anhedrea i {Monia} lubią to.
  11. mahartka

    mahartka Baron forum

    ja też.. ale to drugi był.. a jakoś specjalnie nie jest on mi potrzebny ;)
     
    {Monia} lubi to.
  12. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    witam. skusilem sie na te sadzonki liczac na najwyzsze xxl na baha. niestety nie dostalem zadnej xxl z tych 3 nowych , najwyzszych. wpadlo mi natomiast : baobab, 2 x achacha, 2 x karambola xxl. mialem 10 ts-ow. pozostale to nic szczegolnego.
    w sumie to bardzo sie ciesze z tych zdobyczy. te wersje xxl zdobede jakos , moze w nastepnym gt......
    w sumie - udany event.
     
    Anhedrea, 0olimpia0 oraz Dybilas4 lubią to.
  13. Nelaa50

    Nelaa50 Naśladowca mistrzów

    Kupiłam tylko 6 drzewek, bo tylko na tyle mi wystarczyło florenów (nie kupuje, choćby nie wiem co! :) )
    I się załamałam: Buk XXL, Pomarańcza XL oraz Pinia XL...
    Na szczęście wyspa poprawiła mi humor :)
    Pistacja XL, Wianowłostka XXL, AMHERSTIA :inlove:
     
    eliza9070 lubi to.
  14. sylwiajj

    sylwiajj Zaawansowany

    U mnie na farmie z 4 ts : Rokitnik, klon palmowy xxl, morela xxl,surmia xl, a z wyspy 6 ts: wianowłostka xxl, wianowłostka, orzesznica xxl, kiwi xxl, 2 mandarynka xxl
     
  15. 2wnocy

    2wnocy Czeladnik forum

    Witam! Z kupionych sadzonek otrzymałam na farmie:buk XXL i brzoskwinię XL, na wyspie awokado XXL i palmę kokosową XL, pocieszam się, że mogło być gorzej...
     
    szklanapulapka lubi to.
  16. elajj

    elajj Młodszy ekspert

    witam to ja też się pochwalę kupiłam po 10 sztuk na farmie2x pinia xxl pigwa xxl 2x buk xxl tarnina grusza xl i rokitnik na bahama trochę gorzej bo tylko 2x pistacja xxl kaki xxl ostrokrzew xxl i kakaowiec xxl reszta to xl
     
    .Farmeria., moni15382 oraz 0olimpia0 lubią to.
  17. kogucik66

    kogucik66 Młodszy ekspert

    gdzie moge znalesc skrzynki z narzedziami tzn ,pod jaka nazwą?
     
  18. mrowkolef

    mrowkolef Czeladnik forum

    Kupiłem po jednej sadzonce, na farmie wyszła morela XL, a na wyspie orzesznica XL, zniechęciłem się... nic więcej nie kupię
     
  19. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Skrzynki znajdziesz i rozpakujesz w Inwentarzu (po lewej stronie, w pasku bocznym, drewniana skrzyneczka), w zakładce "Przedmioty specjalne" (niebieski flakonik z różowym kwiatkiem) , następnie "Towar konsumpcyjny". Kliknij na użyj, a skrzyneczki zostaną rozpakowane, a losowe narzędzia dopisane do Twojego konta.
     
    eliza9070 lubi to.
  20. kogucik66

    kogucik66 Młodszy ekspert

    Slicznie dziekuje za wyczerpującą odpowiedż
     
    BA_Salsa lubi to.