Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Ogłoszenie jest od dzisiaj, od godziny 13:00 :)
     
  2. BA_Chris

    BA_Chris Guest

  3. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Zrobiłem sobie miks, i jaki wynik?

    6 nieudany miks z rzędu, już kończę na stałe zmiksowaniem, zbyt szybko tego nie zrobię.
     
  4. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Witam

    Od ostatnich kilku BB, wynik końcowy mixowania zwierzaków na wyższych poziomach, to totalna porażka.

    Ja mimo że mixowałem od lat zwierzaki na wysokich poziomach, po ostatnim BB, powiedziałem nigdy więcej, przez ostatnie trzy BB, mój wynik końcowy, to ok 40-50 MLN SG straty na jedno BB, wydane na wyższe zwierzaki do klonów.

    Ale kiedyś było inaczej, raz człowiek stacił, a raz zyskał, a teraz niestety końcowy wynik mam zawsze na dużym minusie.
     
    elajj lubi to.
  5. magnum7071

    magnum7071 Forumowy żółtodziób

    Ja powiem tak BP dobrze czyta co tu się pisze o mixowaniu,każdy się chwali jakie im wychodzą więc pozmieniali żeby ludzie nie trafiali i tym sposobem więcej paszy trzeba teraz na mixowanie, a dla mich nowa kasa za kupowanie SP
     
  6. aniusia64

    aniusia64 Wyjątkowy talent

    Witam,mnie tam cos wychodzi....
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Suomi. i rudyrydz98 lubią to.
  7. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Marniutko:
    [​IMG]
     
  8. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Hm,co tak wcześnie ci pomocnicy,zwykle jak był event to moi pomocnicy już na oparach jeździli,a tu mam jeszcze ponad 200 godzino_O
    I teraz mam dylemat-.-
    Kupić,czy nie kupić oto jest pytanie:oops:
    Niby nie potrzebuję,ale jak następny będzie za miesiąc-.-
     
  9. bealara

    bealara Mieszkaniec forum



    Hejka wszystkim. Komuś kawusi? [​IMG]

    gadek, ja zawsze jak Ty jechałam na oparach, ale parę razy zdarzyło mi się jak teraz ze miałam jeszcze mały zapasik i kupiłam, to się zsumowało. To bez znaczenia kiedy kupujesz. Tak samo jak teraz eventowe dostajesz - to też się zsumuje. No chyba ze coś się zmieniło i nie zauważyłam, ale dzisiaj sprawdzę, bo też kupuję :)

    aaaaa co się stało? Dlaczego nie mam sukienki i nie mam avatara i w ogole "pierwszy raz weszłam" ??? CO TO MA BYĆ???????????????
    czy ktos mi powie co tu się dzieje?

    Kolor czcionki zmieniłam. Czerwonego mogą używać tylko członkowie ekipy. Upominam.
    BA_Musa
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 31 sierpnia 2014
  10. BA_Musa

    BA_Musa Guest


    bealara pytanie o sygnaturę możesz zadać w tym dziale
    Pytania ogólne, jest to odpowiedniejsze miejsce niż ten wątek.
    moni15382 post usunęłam, bo jest nie w temacie.
     
  11. BA_Musa

    BA_Musa Guest

  12. Suomi.

    Suomi. Baron forum

  13. HULK*67*

    HULK*67* Zaawansowany

    Super Ci te miksy Aniu wychodza ,Suomi Tobie również. Mi niestety nic nie wychodzi.:(
     
  14. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Niedzielny miksik:

    [​IMG]

    Szkoda tylko, że narobiłam tych pszczółek ninija i nikt ich nie kupuje :(
     
  15. chris975

    chris975 Fanatyk forum


    Gratulacje wyniku ;)
    Może za drogo wystawiasz :p
     
  16. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Dzięki, od jakiegoś czasu bawię się w miksowanie i jakieś tam rezultaty mam, chociaż daleko mi do gigantów. Zawsze wystawiam tak, żeby moja oferta była pierwsza. Chyba sobie przytrzymam teraz zwierzaki do BB albo do G&T, bo te, które służą do różowości szły dobrze w G&T. :) Albo sama zacznę budować różowe, bo jak na razie nie mam ani jednej zagrodyxD
     
  17. aniusia64

    aniusia64 Wyjątkowy talent

    Witaski póznym wieczorkiem,gratki dla fajniusich mixów!
    Se trochę pszczółek powsadzałam...wiadomo gdzie...
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  18. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Zapomniałem dodać, że jeżeli chodzi o pszczoły to wydaje mi się, że chyba tylko kolekcjonerzy budują kolorowe fabryczki - tak np czerwona wytwórnia miodu dla innych jest zupełnie bezużyteczna bo każdy ma perełkowce ;)

    aniusia - jak zwykle pięknie :) graty :)
     
  19. behemot64

    behemot64 Forumowy żółtodziób

    moje mixy ...
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  20. dziunia49

    dziunia49 Stary wyjadacz

    tych ogloszen jest tak duzo ze przegapilam kombajn za pol ceny.