Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -Rafi82-

    -Rafi82- Wielki mistrz forum

    skromnie tylko jedna sadzonka na wyspę i papugowiec ;) Nowości z drzewek i zagród mi tyle brakuje,że nawet nie liczę
     
    0olimpia0 lubi to.
  2. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Dobry wieczór
    czytam czytam, skusiłam się na sadzonki no i się chwalę:
    mobin xl, papajaxl, guawa xl x3, na pocieszenie... orzesznica brazylijska TA DAM!
    nawet papugowca, czy wianowłostki się nie dorobiłam, a co tu o nowościach rozprawiać
    patrząc na ostatnie BB, i obecne sadzonki wnioskuję, że chyba czymś podpadłam BP :p
    w każdym razie ja już za sadzonki dziękuję...
     
  3. _betka_

    _betka_ Forumowy żółtodziób

    witam,ja mam cedrat i guawa xl na baharamie ,a na zwykłej cytryna xl,xxl,klon palmowy ,ozdobna wiśnia i poziomkowiec .Pozdrawiam
     
  4. bema75

    bema75 Okazjonalny autor

    kupiłam 2 sadzonki i mam niesplik i nieśplik- po raz pierwszy mam nowość
     
  5. mieczu

    mieczu Baron forum

    witam wszystkich!
    kupiłem po 16 tajemniczych drzewek na farmie i na wyspie...

    na farmie dostałem:
    - 2x ozdobna wiśnia,
    - klon palmowy,
    - pinia,
    - 2x koziomleczodrzew,
    - czarny bez XXL,
    - 3x cytryna XXL,
    - drzewo jajeczne XXL,
    - klon cukrowy XXL,
    - migdałowiec XXL,
    - 2x daktylowiec XXL,
    - pigwa XXL,

    na bahamie zaś wyrosły:
    - cedrat,
    - karob,
    - wianowłostka królewska,
    - orzesznica brazylijska,
    - granatowiec XXL,
    - 2x granatowiec,
    - pistacja,
    - mandarynka XXL,
    - mombin XL,
    - 2x liczi XL,
    - awokado XL,
    - kakaowiec XL,
    - pitaja XL,
    - mandarynka XL,

    krótko mówiąc jestem mega zadowolony :D, zwłaszcza to co na farmie mi urosło to jak dla mnie najlepszy wynik w karierze, brakuje tylko nieśplika japońskiego do pełni szczęścia, ale i tak dostać 10 XXL i 6 drzewek specjalnych (żadnego XL) na 16 drzewek to chyba nie często się zdarza...
    na bahamie dostałem za to wszystkie nowości, ale za to tylko dwa XXL i aż siedem XL :(

    podsumowując w tym momencie nie mam w kolekcji tylko nieśplika japońskiego z farmy i papugowca z wyspy, więc nie narzekam...

    rozochocony kupiłem jeszcze 24 tajemnicze drzewka na wyspie i zbankrutowałem :p (ale jak szaleć to szaleć), dojrzeją około północy, zobaczymy co będzie, może papugowiec w końcu się trafi...
     
    kybek93 i Anhedrea lubią to.
  6. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Ja kupiłam jedną sadzonkę na wyspę i wyszła mi orzesznica, wiec już więcej nie będę kupować i tracić florki na badziewie.
    Mój serwer jest chyba do kitu,bo bardzo żadko trafia mi się coś z nowości w Tajemniczych sadzonkach jak i w tajemniczym stajennym,więc żegnajcie mini eventy
     
    Dorota1020 i 0olimpia0 lubią to.
  7. rak1990

    rak1990 Mieszkaniec forum

    Z kolejnej sadzonki na wyspie orzesznica brazylijska -.- czas kończyć tą zabawę
     
    Dorota1020 lubi to.
  8. evlin

    evlin Aktywny autor

    Witam,nawet nieźle: 2xcytrynaXXL,czarny bez XXL,poziomkowiec ,2xklon palmowy,kozie,brzoskwiniaxxl ( juz kolejna,ale to do rozdania w GT)
     
  9. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Znowu granatowiec XXL, jodła XXL i cytryna XL. Z drzew których nie miałam to niesplik :)
     
    0olimpia0 lubi to.
  10. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Wiecie co !
    Powaliło mnie !
    2 TSy na wyspie odkryte i z nich 2x mandarynka xl.
    Dobrze ,ze nie zaszalałam bardziej, hihi
     
  11. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Miały być to moje ostatnie na dziś sadzonki ale teraz muszę się troszkę zastanowić bo przed chwilą odkryłam-na farmie -niesplik, pinia, kozie , i morwa xl a na wyspie-kokkoloba XXL ,wianowłostka, granat xxl i xl
    Chyba jeszcze dokupię.........:music:
     
    0olimpia0 i Dorota1020 lubią to.
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    obiecalam sobie nie kupowac a jednak pokusilo...wszystkie nowe sa bez xxl w nadmiarze nawet :p
     
    gretag i chris975 lubią to.
  13. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    No mogę tylko z serduszka pogratulować:)
     
  14. 11eveline

    11eveline Książę forum

    U mnie na 5 na wyspie 3 papugowce, karob i kolejna pistacja. Kończę zabawę z TS-ami. Nigdy nie kupowałam więcej niż 2-3, tewraz poszalałam, ale cieszy mnie tylko karob, bo go nie miałam.
     
    0olimpia0 lubi to.
  15. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Jak na razie brakuje mi tylko nieśpilka japońskego ale wskoczyło klika drzew xxl i jestem "powiedzmy" zadowolony. Zobaczymy co przyniesie jutrzejszy dzień.
     
    0olimpia0, gretag oraz Dorota1020 lubią to.
  16. asia

    asia Aktywny autor

    ha, a u mnie sie cos zmienilo - ostatnio z TS z eventow dostalam dwie ozdobne wisnie, z tajemniczego stajennego, tez eventowego, jeze, a dzis kupilam jedna sadzonke i mam klon palmowy :)
     
  17. janafarm

    janafarm Wielki mistrz forum

    Oszustwem jest za 5 florenów wcisnąć surmie ,orzech czy inne badziewie.POWINNIŚCIE ZWRACAĆ FLORENY -OSZUSTWO!!!!!!!!!!!!!
     
    rak1990 i Renia1920 lubią to.
  18. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    No brawo słonko, gratuluję , super:inlove:
    A z moich wyrosło na farmie: cytryna XL, jabłonka XL, Brzoskwinia XXL,migdałowiec XXL i poziomkowiec
    na wyspie:2xorzesznica, granatowiec, kiwi XL, mango XL i papugowiec-z niego się cieszę.
    Sama już nie wiem jak mam zareagować na takie cuda.
     
    0olimpia0, kybek93 oraz gretag lubią to.
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    To NIE JEST oszustwo.
    To jest loteria fantowa.
    Coś jak zdrapka - jeśli kupisz zdrapkę i nic nie wydrapiesz, to też się wielkim głosem domagasz zwrotu kasy...?
    Kupując los akceptuje się zasady - więc zarzut oszustwa jest raczej bezpodstawny.

    Tak z ciekawości spytam - ile średnio wydajecie podczas TS...? 8)
     
  20. boja9494

    boja9494 Forumowy żółtodziób

    kupiłem po 6 sadzonek na bahamarame i na zwykłą farmę oto rezultat:
    1x czarny bez XL
    1x czrny bez XXL
    1x cytryna XL
    1x cytryna XXL
    2x Klon palmowy

    Bahamarama:
    1x pistacja
    1x palma kokosowa XL
    1x wianowłostka królewska
    1x drzewko kiwi XL
    1x granatowiec XXL
    1x granatowiec XL

    Teraz pytanie: cieszyć się czy płakać? :)
    A propo: poszukuje sąsiadów :)