Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    a mi ciufa przywiozła młyn :)
     
    Esterka23 i visa77 lubią to.
  2. reginka101060

    reginka101060 Okazjonalny autor

    Coraz gorsze śmieci z pociągu: bobry++, 2 x psy (zwykłe), pomarańczowa strzygalnia owiec i żółta koziarnia... Dno. A perfumerii jak nie było, tak nie ma :(
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Z pociągu z ciekawych rzeczy jak na razie perfumeria 1 szt i różowa stajnia 1 szt jeździ dalej zobaczymy co z tego jeszcze będzie. A ze stajennego są dwa żółwiki i dziobaki jedne i stajennemu już dziękuję

    Sylwia gratki perfumerii mój mi długo nie chciał przywieść ale na szczęście też już jedna jest
     
  4. Megan

    Megan Komandor forum

    Wysłałam żółtą wytwórnię farb i taka samą dostałam, czyli do tego interesu sporo dołożyłam:sleepy:
     
  5. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Za mną już 7 ładunków a perfumerii nadal brak, różowości żadnych też nie dostałam i tak jakoś coraz mi smutniej bo samo zółte badziewie do mnie przyjeżdża:oops:
     
  6. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    2 bagaże z podróży odebrane,czekam co wyrośnie a pociągiem tkalnie dywanów w podróż wysłałam.
     
  7. Pawianekad

    Pawianekad Czeladnik forum

    Podstęp!
    Oszustwo na całego!!!!!!!!!!!!! Za wartościowe przynajmniej trzy zagrody warte 45 florenów dostaje się badziewie. Cóż tylko raz można kogoś zrobić w umba.
     
  8. zosia74

    zosia74 Aktywny autor

    hahaha, trafił się młyn!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D
     
    dantic3 lubi to.
  9. JJoanna

    JJoanna Książę forum

    Yupiii :D dostałam z ciuchci młyn ( nie miałam ) za trzecim podejściem :inlove::inlove:
    Zadośćuczynienie za żółwie co wywaliłam na stajennego 36 zagród :p a nie wzięłam pakietu :oops:
     
    dantic3 lubi to.
  10. aska_aa

    aska_aa Forumowy żółtodziób

    U mnie też zagrody bobrów.....już mam hurtownie
     
    dantic3 lubi to.
  11. Pracuś57

    Pracuś57 Mieszkaniec forum

    Normalnie zazdroszczę Wam osiagów, u mnie masakra, caly czas pociąg jeździ i doslownie nic, czyli zero. Kupiłam 2 TS i wyszły orły i kangury.Już mam dość:mad:Nerw mam straszny, bo żeby dosłownie nic na 8 załadunków nie trafić brrr.
     
    dantic3 lubi to.
  12. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Muszę powiedzieć,że to chyba najlepszy event w historii.Poza hitami,młynem,pomarańczowymi psami oraz perfumiarnią,rodzą mi się same czerwoności i różowości.Jestem zachwycona :):):)
     
  13. Pawianekad

    Pawianekad Czeladnik forum

    Ciekawe czy ten co to wymyślił kupuje kota w worku jak robi zakupy?
     
  14. Dybilas4

    Dybilas4 Fanatyk forum

    To tak jak ja, jeszcze jeden pociąg załaduję i będzie koniec. Z TS-ów też same starocie (mleczarnie), szkoda kasy.
     
  15. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    To jest loteria,albo to akceptujesz,albo nie bierzesz udziału.Zasady są przecież jasno określone.To tak jak byś miał pretensje,że postawiłeś w totka i nie wygrałeś.
     
  16. piotuss

    piotuss Czeladnik forum

    nie martw się deski poleciały:D
     
    chrumcia91 lubi to.
  17. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Brawo:) Fajnie,że jesteś zadowolona z tego eventu i nagród. Podaruj mi troszkę swego szczęścia.
    Powodzenia w dalszych podróżach i super bagaży życzę:)

    Też dostałam hity,miałam łosie i paszę to uruchomiłam produkcję i jeszcze jedne z paska wyjęłam. Do misji potrzebne.
     
  18. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Sama jestem w szoku :) Wczoraj już w drugim ładunku - perfumiarnia.
     
    juliuszka i myszamm lubią to.
  19. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Mam perfumerie i ja,ale nie powiem Ci, w którym z bagaży,ponieważ rano zebrałam wszystkie 4. Czekam teraz na 2 odkrycia,jeszcze kilka h a za 30 minut przyjedzie pociąg na peron.
     
  20. SirMarkIIII

    SirMarkIIII Stary wyjadacz

    Żeby jeszcze te różowości można było rozbierać :)
     
    juliuszka lubi to.