Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. szarlotka7711

    szarlotka7711 Zaawansowany

    Z TS dostałam moje pierwsze dziobaki :inlove:bardzo się cieszę. Poza tym wilki, bobry++, bociany, i inne zagrody. Niestety żółwi, kiwi i perfumerii nadal brak. Bardzo podobaja mi się żółwie a pieniędzy nie mam na kolejne zagrody:cry:
     
  2. camilla2006

    camilla2006 Czeladnik forum

    dostałam czerwona oborę młyn i zagrodę dla żółwi ... jak na początek nie jest źle :)
     
    juliuszka lubi to.
  3. Tygrysek901

    Tygrysek901 Naśladowca mistrzów

    A ja zachęcona wczorajszymi sukcesami i Waszymi postami (zwłaszcza zdjęciami perfumerii :p ), wyskrobałam zagródek na jeszcze jeden pociąg (a zagród z TS mam max po 2).
    No i mnie pokarało.:cry:

    Dostałam żółte rodeo.
    Ehhh... wartość niewspółmierna, ale w sumie też dobrze. Wstyd się przyznać, ale jeszcze nie dorobiłam się nawet podstawy rodeo przez te 3 tygodnie jak gram, więc się przyda przynajmniej. :oops:
     
    Ostatnie edytowanie: 14 maja 2015
  4. dzoanaa

    dzoanaa Mieszkaniec forum

    Z pociągu dostałam: perfumerie, młyn :D oraz żółtą mleczarnie dla kóz
    .
     
    juliuszka, 0olimpia0 oraz chrumcia91 lubią to.
  5. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    To żółwie też można z pociągu dostać?
     
    kropelka04 lubi to.
  6. jaadao

    jaadao Wyjątkowy talent

    Pociąg za pierwszym kursem przywiózł mi perfumerię. Trochę mi to osłodziło porażkę z TS-ami. Mam jeszcze nietoperze albinosy to zrobię w warsztaciku i wrzucę żółte nietoperze do pociągu. Biegnę na stację -zaraz przyjedzie mój pociąg z ładunkiem.:D:D:D
     
    juliuszka, 0olimpia0 oraz ankak106 lubią to.
  7. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    dziewczynki gratulacje
    u mnie z lepszych czerwone kameleony i różowe rybki ,perfumerii brak niestety
     
  8. danusia1502

    danusia1502 Okazjonalny autor


    Przy następnej wymianie możemy się zamienieć, bo ja mam same dziobaki, ani jednego marnego kiwi :(
     
  9. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    ale ja nie mam ani dziobaków,ani kiwi,ani żółwi:cry::cry::cry::cry::cry:
    niestety dzieci stwierdziły,że nie dadzą mi inwestować w farmę:cry::cry::cry::cry::cry:
     
    .Robaczek. i kropelka04 lubią to.
  10. aniusia64

    aniusia64 Wyjątkowy talent

    Witam z ranka farmerów!Tyle na razie podziałałam...
    [​IMG]
     
  11. danusia1502

    danusia1502 Okazjonalny autor

    Na 30 zagród "Smok" ani jednego kiwi :( a miałam nadzieję, że w pakiecie będzie chociaż jeden !!!

    Ale jakieś pocieszenie jest: 1 zagroda dla żółwi, 3 zagrody dla dziobaków, 4 zagrody dla myszy, 1 żabi staw, 3 gołębniki, 2 zagrody dla jeży, 1 zagroda dla kogutów, 1 zagroda dla szopów, 2 zagrody dla kretów, 1 wilcza jama i reszta to różnokolorowe zagrody, ale czemu ani jednego kiwi ?????
     
    juliuszka i Aqqus lubią to.
  12. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Pociąg przywiózł dzisiaj: 2 x bobry ++, pomarańczowe psy, pomarańczową wytwórnię farb, młyn i ...... perfumerię:D. I tylko z tej ostatniej jestem zadowolona. Bobrów mam już 21 zagród.
     
  13. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    grateczki:D
     
    .Robaczek. i kropelka04 lubią to.
  14. nonames33

    nonames33 Naśladowca mistrzów

    no faktycznie trzeba było wyselekcjonować te zagrody które już są zwielokrotnione można kupować zagrody + na baha jak się posiada dużo SG
     
  15. sylwiajj

    sylwiajj Zaawansowany

    ja zbudowałam kilka fabryczek na Bahamie wartość po 260 , ale miałam bardzo dużo narzędzi :p
     
  16. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Bawię się w ten pociag, bo nie przywozi już megacośtam .Wczoraj przywiózł mi estradę dla łosi. Nie miałam, to mam. Zobaczymy co wyklepie budowniczy, bo powymieniałam moje pomarańczowe, nie używane, na dwa nowe ładunki. Tajemniczych nie kupuje, bo dużego parcia na nowości nie mam i .....trzy florki to za mało.
     
    .Robaczek., blazers oraz kropelka04 lubią to.
  17. Megan

    Megan Komandor forum

    U mnie jak bardzo długo nie było kiwi i dziobaków, to nietoperki były bardzo hojne i dały mi po zagródce tego co mi brakowało, to i wczoraj stajenny dał mi jeszcze raz kiwi i dwa dziobaki (kupiłam 6 szt):D

    Miałam coś ok 30 dziobaków i opłaciło się trzymać, rano sprzedałam po 58 tysi za sztukę a teraz już są po 74 tysięcy:)
    Kto ma nadmiar, może ładnie zarobić;)
     
    Asiatek i myszamm lubią to.
  18. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    w szóstym ładunku znalazła się perfumeria jeszcze trzy stoją zobaczę co wyjdzie i pomyślę czy mam dalej bawić się w pociąg
     
    ankagdw, Asiatek oraz Megan lubią to.
  19. eryczek83

    eryczek83 Czeladnik forum

    Takiego badziewia jeszcze nie dostałem co teraz z pociągu - koniec
     
  20. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    moje wczorajsze i nocne "zdobycze"..:D
    kotlarnia- zwykła
    bobry++
    punkt zbioru piór- żółty ( już odjechał)
    strzygalnia owiec - pomarańczowa
    psy- pomarańczowe
    pszczelarnia-pomarańczowa (odjechała)
    psy- zwykłe
    kurnik - różowy..jak długo gram pierwszy raz różowość mi się trafiła - i to w dodatku KURNIK !!!!
    1 tajemniczość przez przypadek skasowałam i obawiam się , że tam mogła być perfumeria :oops:
    3 stoją na polu ...zagród z TS-ów nie tykam (nawet tych starych)...zobaczę na ile mi starczy i czy zdobędę nową fabryczkę ???
    powodzenia..
     
    chrumcia91, 0olimpia0 oraz blazers lubią to.