Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Ja wiem ! Mój pociąg z czerwonymi, różowymi zagrodami, perfumerią i innymi fajnymi fabryczkami jest jeszcze w Stambule xD I zanim dojedzie, to trochę czasu jeszcze musi minąć :p O ile gdzieś po drodze go nie napadną i nie okradną z co lepszych zagród xD
     
  2. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Już mi lepiej po tym odkryciu :)

    [​IMG]

    Teraz do pełni szczęścia brakuje mi tylko żółwika :p
     
  3. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    taaaa wpociagu "drzewkowym" tanio mozna bylo super drzewka dostac. ja 95% ladunkow puszczalam tych najtanszych i mam sporo baobabow i xxl.
    w poprzednich edycjach gigantiki tez wysylalam prawie same te najtansze ladunki i sporo fajnych zagrod dostalam (lacznie z kompletem mega z kazdego rodzaju)
    wiec teraz bp wymyslilo, zeby podniesc poprzeczke i tanich wkladow nie ma:eek:
     
    .Robaczek., niesamowitusia oraz godia17 lubią to.
  4. kunegunda4242

    kunegunda4242 Naśladowca mistrzów

    czy ktoś wie co to za prezent pojedyncze narzędzie i skąd ono się bierze
     
  5. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    to prezent od sąsiada-zamienili skrzynkę na pojedyncze narzędzie
     
    myszamm lubi to.
  6. allasad

    allasad Forum Pro

    Witam
    zalapalam sie na perfumerie i na zolwia i dziobaka no narescie jestem zadowolona a ciuchcia jezdzi-cos wyjezdzi.
    powodzenia
     
  7. myszamm

    myszamm Wielki mistrz forum

    Witam z rana, pociąg jeszcze nie przywiózł mi perfumerii ale wybudował mi różowe koniki :)
     
  8. Asiatek

    Asiatek Czeladnik forum

    Dzień dobry i to bardzo. Pociąg przywiózł mi: 2x pomarańczową wytwórnię guano, zagrodę dla psów, perfumerię :inlove: i młyn :inlove: Miło tak rozpocząć dzień :D
     
  9. .Gwiazdka.

    .Gwiazdka. Naśladowca mistrzów

    Z poćiagu jedynie młyn i osły czerwone z ciekawszych rzeczy :/

    A z Tsów szkoda gadać... Ani dziobaków, ani żółwi. Jedynie te kiwi mnie prześladują (już mam 5) :/
     
    Megan i myszamm lubią to.
  10. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    witaj w klubie, w kupie razniejxD poza tym pomarancz jest twarzowy i na topie;)
     
  11. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Też czekam na perfumerie a tu jak na złość przywiózł mi dzisiaj rano Hity i psy,żadnej różowości też mi nie przywiózł. jakiś pechowy mam ten serwer. :wuerg: Pociąg nadal jeździ.
     
  12. daruciaa

    daruciaa Forum Pro

    haha ! Udało się! Perfumeria za drugim rozładunkiem :D:D:D:D:inlove:

    Teraz czas upolować hity, żółwiki i dziobaki
     
    Ostatnie edytowanie: 14 maja 2015
  13. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    U mnie nic godnego zapamiętania.

    Co Wy wkładacie, że trafiacie różowości i perfumerie? ;)
     
    .Robaczek., Owieczka311 oraz kropelka04 lubią to.
  14. bonamo

    bonamo Okazjonalny autor

    u mnie wczoraj pierwszy młyn a potem słabo... 3x psy pomarańczowe plus ul pomarańczowy, bobryxxl i krety. Nawet czerwieni brak a co dopiero o różowości i perfumerii mówić. nie zasłużyłam najwyraźniej ;)
     
  15. daruciaa

    daruciaa Forum Pro

    Ja włożyłam chyba jeże, krety i chyba 2 kotlarnie
     
  16. kunegunda4242

    kunegunda4242 Naśladowca mistrzów

    :cry::cry::cry::cry::cry::cry:kiwi to wręcz cud ja ciągle bobry ++, już chyba ze 6 sztuk ani widu ani słych czegoś lepszego, pociąg do kitu i sadzonka tyż buuuuuuuuuuuuuuu
     
  17. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    jak ja Ci zazdroszczę tych kiwi:D
    mnie nie lubią:(
     
  18. dziubekjack

    dziubekjack Mieszkaniec forum

    mnie kolejny raz koguty dopadły, za to kiwi omija mnie szerokim łukiem. Z pociągu mam hita i bobry++
     
  19. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie z 5 ładunków :
    młyn-nie miałam wiec sie ciesze :D
    tradycyjne bobry klasyczne ++ siodme czy osme juz....
    chlew pomarańczowy-do paska....albo i do pociągu....
    kotlarnia pomarańczowa- w sumie nie mam co na nią narzekać bo miałam jedną czerwoną i same zwykłe ;)
    kolejne 4 ładunki czekają a jeden jeszcze zaraz dojedzie. planuje bawic sie w pociag do poki albinowsow i zagrod mi wystarczy xD
    ide chyba tez jeszcze po doladowanie i florki kupie xD jakos mnie te dziobaki kuszą, żółwie mam ale dziobakow i kiwi brak..moze sie poszczesci w koncu....
     
  20. Pablosat1

    Pablosat1 Czeladnik forum

    Ja już trafiłem:
    2 perfumerie
    bobry xxl
    estradę łosiową
    i 2 badziewia:p
     
    juliuszka i Esterka23 lubią to.