Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. KODI2011

    KODI2011 Młodszy ekspert

    Czy jak do pociągu dam ładunek o wartości 2500 to przyjedzie mi 2 ładuneki?
     
    jolantos lubi to.
  2. mahartka

    mahartka Baron forum

    kupiłam jednego smoka, potem w pasku znalazłam jakąś lirę i do tego dostawiłam pierwszy przyjazd pociągiem :) zaraz dostawię drugi i puszczę go w podróż po trzecią :) a rano się dowiem co i jak mi wyskoczyło :)
     
  3. jolantos

    jolantos Wyjątkowy talent

    No niestety tylko jeden ;)
     
    KODI2011 lubi to.
  4. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Kupuj albinosy, stawiaj żółte krypty, potrzeba tylko trzech na jeden kurs.
     
  5. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    gratuluje :) trzymam kciuki, zeby tych perfumkow bylo wiecej, albo rozowosci:)
     
    .Robaczek., kruszynka63 oraz foczunia84 lubią to.
  6. KODI2011

    KODI2011 Młodszy ekspert

    Tak myślałem, a co najlepiej dodać do 2 żółtych krypt zeby ekonomicznie wyszło? ;)
     
    jolantos lubi to.
  7. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Zjednego zakupionego Tsa miały być Żółiki a są Bociany :(

    Z ładunku kolejne badziewie Zółte Indyki, przestaje mnie to bawić, żeby wkładać do pociągu 6 Pomarańczowych zagród a dostawać jedno Żółte Badziewie to jest poprostu Kpina, i to Badziewie nazywa się Luksusowy Ładunek - szkoda słów o_O

    Dzisiaj jeszcze zdejme z pola 3 Luksusowe Ładunki, jak będą takie same jak poprzednie, to mimo że mam kupe towaru do Pindolino, to od jutra kończę z jazdą.
     
  8. jolantos

    jolantos Wyjątkowy talent

    Można dodać 2 mleczarnie, zwykłe kaczki i kury :)
     
    Sekme lubi to.
  9. Pan_Plusz

    Pan_Plusz Koneser forum

    Faktycznie! :D Zrobiłem 5szt. do szóstego zabrakło młotka... ;)
    Dzięki za podpowiedź! :D
     
  10. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ja tez...melduje zolte ranczo rodeo o_O:eek:
     
  11. Esterka23

    Esterka23 Chodząca legenda forum

    z pierwszego ładunku pomarańczowa strzygalnia owiec z drugiego ładunek odkryje za 25 minut a z trzeci ładunek przyjedzie pociągiem
    Zagrode smoka odkryje godzine
     
  12. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja mam kilka wytwórni masła orzechowego, budowałam je chyba do komixu jak trzeba było pd z zagrod i warsztatow uzyskac, wiec moge z 8 puscic :p
     
    -Wiewiora- lubi to.
  13. -Wiewiora-

    -Wiewiora- Weteran forum

    Jest wyczekiwana perfumeriaxD Z bólem serca, po wybudowanym cudnie żółtym kurniku, dokupiłam jeszcze 3 TS i wyskoczył dziobak, kolejny żółw (już szósty), no i oczywiście żółta stajnia;) (do twarzy mi w żółtym haha)
     
    Ostatnie edytowanie: 13 maja 2015
  14. wikua999

    wikua999 Forumowy żółtodziób

    Ekspress "San Gigantica za takie nagrody bardzo dziękuje za 1250 kurnik pomarańczowy? takich nagród nie powinno być!!!!
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Gratuluję,a przy okazji :
    -Bagaz-, zmień proszę kolor w podpisie sygnatury,ponieważ :

    2.4. Kolory
    Zabronione jest używanie koloru czerwonego (drugi pionowy pasek w palecie kolorów) i jego odcieni (posty, podpisy)
    , ponieważ jest on zarezerwowany dla ekipy.
     
  16. Bartek2424

    Bartek2424 Czeladnik forum

    Ja 3 razy z Ekspressu wystawiałem tajemniczego i odkrywałem za florki bo się nie chciało czekać i wiecie co??? 3 RAZY BOBRY XXL. Porażka, wyzysk ludzi. No tak, po evencie z nietoperkami muszą sobie odbić. A wymieniłem na to mega stajnie żółte, gołębie, jeże, lisy itd. Żałuję...
     
  17. jolantos

    jolantos Wyjątkowy talent

    Odkryłam 5 ładunków i sama rewelacja : żółte guano, żółte konie, zwykłe psy, pomarańczowa fabryka jaj :mad: i chyba na pocieszenie młyn :p
     
    .Farmeria. i morellaa lubią to.
  18. Sloneczko1982

    Sloneczko1982 Aktywny autor

    Z Ts mam gołębie-10 juz, krety-już 6 i moje pierwsze kiwi :inlove::inlove::inlove: a z pociągu młyn, drugi pociąg odjechał
     
    moni15382 i agi31 lubią to.
  19. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    mysle ,ze takie zle nie sa nie ma i nie bylo ich w ts tylko w pociagu i nublonach ...no i jakis tam event byl ...ja tam bym nie plakala z pom psow. tez mam 2 albo 3 zagrody ale zawsze wymienic mozna na cos na gt albo podarowac:)
    cos ten pociag marny.... :oops:
     
    morellaa i kropelka04 lubią to.
  20. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Wielkie gratulacje Wiewiórko, bardzo lubię czytać Twoje wiadomości,że szczęście się do Ciebie uśmiechnęło:):)..u mnie ani dziobaków ani żółwi....mam 3 floreny, ale bardzo się cieszę z Twoich zdobyczy.
    Pozdrawiam seredcznie
     
    -Wiewiora- i .Robaczek. lubią to.