Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    dzięki Wam za info:*
     
    kotwbutach. i kropelka04 lubią to.
  2. martynka1428

    martynka1428 Młodszy ekspert

    Ja od nietoperzy dostałam dwie zagrody dziobaków. Szkoda, że przez to sianie nie zdążyłam zbyt dużo ich wyhodować, bo schodzą po megacenie! :D Może w końcu się dorobię ładnej sumki :p
    TS-ów nie kupuję, nie mam aż tak parcia na nowości. Wolę teraz zbijać miliony xD
    No ale pierwszy pociąg już odjechał :) Trochę się w pasku poluzuje.
     
    kotwbutach. i {Monia} lubią to.
  3. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Pierwszy pociąg przyjechał drugi odjechał, wyśle w podróż maksymalnie 4 ładunki na więcej nie starczy albinosów... Mam nadzieje że w tej luksusowej czwórce będzie perfumeria lub młyn... :p:p
     
    kotwbutach. i kropelka04 lubią to.
  4. Megan

    Megan Komandor forum

    Trafiłam z TS dziobaki (moje drugie):D i myszy (dwunaste):mad::wuerg: pójdą do pociągu;)
     
  5. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    Pomarzyć zawsze można ;)
     
    kotwbutach., kropelka04 oraz Aqqus lubią to.
  6. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    a pewnie:D:D:D
     
  7. Megan

    Megan Komandor forum

    Pociąg natomiast mi przywiózł chlew żółty i pomarańczowy....masakra:cry::mad::cry:
     
    kotwbutach. lubi to.
  8. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    witam popoludniowo:) pociag z mojej stacji wyruszyl ze sporym opoznieniem dopiero drugi raz, ale bedzie jezdzil az zrobie porzadek w pasku ;)
    pierwsze koty za ploty wygladaja tak: u mnie tajemniczy ladunek zamienil sie w pomaranczowa fabryke farb, a u polowka byl strzal w 10:p - perfumeria. takze wlasciwie nie musialby juz jezdzic ciuchcia, ale, ze lubi, wiec pociag robi nastepny kurs.
    zycze pasazerom tego pociagu, zeby przywozili ze soba to co im sie zamarzy :)
     
    kotwbutach., .Robaczek. oraz Sookie lubią to.
  9. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    wow różowy kaczy staw przyjechał pociągiem :p a miała być perfumeria;)
     
  10. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz

    Gratuluję, trzeba mieć szczęście :) Ja póki co tylko kiwi i jeżyki, ale 3 rosną, nie odkrywam za florki, poczekam.
     
    kotwbutach. i kropelka04 lubią to.
  11. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    kiwi to rarytas:D
     
    kotwbutach., Megan oraz kropelka04 lubią to.
  12. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    gratuluje :)
    fajny pakiecik ci przywiozl nie narzekaj. na GT (jak kiedys bedzie;)) cos sobie za niego zdobedziesz, albo podarujesz komus :)
     
    kotwbutach., agi31 oraz est-orka lubią to.
  13. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    W podróż pociągiem wysłałam 3 zagrody dla lisów i 2 lub 3 kurniki:)

    Miałam akurat lisów ok 10 sztuk ostatnie ts z eventów mnie nimi obdarowały:)
     
    Ostatnie edytowanie: 13 maja 2015
    kotwbutach., {Monia} oraz kropelka04 lubią to.
  14. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Witam

    [​IMG]


    Na 15 TS' ów mam jedne żółwie. Pendolino przywiózł pomarańczowe psy.
     
  15. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    gratulacje:)
    na moim targu albinosy na szaro lub kilka ofert za 7 tysiecy z hakiem i schodza jak cieple buleczki :D
     
  16. Aqqus

    Aqqus Okazjonalny autor

    Ja rozumiem.. że kupując pakiet za 630 fl - masz 30 TSów i na bank zagrode żółwiową.
    Więc ta różnica we florkach, to cena za żółwie.
     
    kotwbutach. i {Monia} lubią to.
  17. allasad

    allasad Forum Pro

    Ale masz farta jejciu ciu ciu pozdro.
     
  18. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Dziękuję :)

    Dzięki :)

    Wam także życzę żółwików :)
     
    {Monia}, kotwbutach. oraz kropelka04 lubią to.
  19. Megan

    Megan Komandor forum

    coś mnie kusi dokupić jeszcze kilka, po tym jak trafiły mi się dziobaki, jakby jeszcze te żółwie trafić i kiwi byłoby super:)

    a tak swoją drogą, dziś trzeci raz pod rząd trafiłam w kinie na reklamę na temat mam, chyba to z okazji, że zbliża się ten dzień;)
     
  20. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Jeżeli chodzi o kino, to sama się zdziwiłam obfitością filmów xD

    Pod koniec odkrywania TS' ów coraz bardziej się bałam, że nie trafię w skorupę xD