Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Dziękuje wszystkim Za wymiany.
    Obiecuje że Jaśkowi cytrynie będzie u mnie dobrze a kaczką z różowej fabryczki nigdy nie zabraknie paszy w korycie.

    I gratuluje wszystkim tym co zdobyli ciekaw i cenne przedmioty.
     
  2. ramona45

    ramona45 Książę forum

    Piąty rok na farmie i pierwsze wyjątkowo sympatyczne G&T.W takiej atmosferze i z takimi ludżmi to ja jeszcze mogę grac kolejne 5 lat .Dziękuję wszystkim i każdemu pojedynczo:)
     
  3. Celestyna

    Celestyna Aktywny autor

    A ja dziękuję miłej sąsiadce , która nie obawiała się obdarować mnie boćkami i żabkami. Zapewniam, że zarówno jednym jak i drugim żadna krzywda się u mnie nie stanie. ~Gaja~ dziekuję :D
    Cieszę się bardzo, bo to były bardzo wyczekane przeze mnie zagrody.
    Polowałam na tarninkę, tym razem się nie udało,ale liczę na to, że w niedługim czasie będziemy mieć przyjemność znowu pobuszować w balonie, a lista do wymian będzie znacznie dłuższa.
     
  4. mieczu

    mieczu Baron forum

    ech, no i kolejna edycja G&T przeszła do historii, jestem bardzo zadowolony, kupę ciekawych rzeczy nawymieniałem (tylko w balonie), dobrze, że mam wyrozumiałą żonę, bo inna, po ostatnich trzech dniach, chyba by się ze mną rozwiodła, hehe...
     
    AgiFarm83 lubi to.
  5. ciniosoft

    ciniosoft Okazjonalny autor

    wszystkim dziękuję za konkretne wymiany w balonie i dobrym duszom za podarki
     
  6. jakacper78

    jakacper78 Mieszkaniec forum

    W G&T pierwszy raz wymieniałem a gram w farmę 5 lat brakowało mi sporo rzeczy przez moją pracę ciągle na wyjazdach ale poszło dobrze.Szkoda może w następnej edycji można będzie zdobyć serownie,młyn i zamaskowany warsztacik
     
  7. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    Kochani, mnóstwo postów pousuwałam, ale nie jest to wątek do zamieszczania swoich ofert. całe szczęście, że GT już za nami. Czekamy na następne. A teraz cieszmy się innymi mini-eventami :)
    I cieszcie się tym, co balonik przyniósł... :)
     
  8. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja bym chciała bardzo gorąco podziękowac wsystkim, którzy mi sprezentowali kilka zagród, drzewek czy itemow :D
    nie mialam drzewek solnych a mam ponad 10 chyba teraz :D zdobyłam prawie wszystkie XXLki na farme z czego jestem mega zadowolona, na bahamie jeszcze mi kilku brakuje, ale to juz te wyzsze wiec spokojnie sobie je jeszcze kiedys wymienie tym bardziej ze nie mam zbytnio wartosciowych itemow/zagrod/drzew. udalo mi sie zdobyc kilka itemow na pnacze ktore ciagle straszyly szarością :p jeszcze tylko potwornego misia brak i 2 kasztaniaków ;)
    w G&T brakuje mi opcji zeby wpisac czego sie szuka...uciążliwe jest to jak szukam jednego itemu i musze przewertowac wszystkie strony :( potem znajde cos fajnego, lece szybko zeby sciagnac do paska czy z kims sie wmienic a potem juz nie ma tego zanim znowu znajde:( no ale wazne ze w ogole jest xD
    ciesze się, ze nikt mnie nie oszukał, na prawde z samymi miłymi osobami się wymienialam. czekam na kolejne G&T :)

    w Renzo udalo mi sie wczoaj ściągnąć moringę XXL-niech czeka. jeszcze troche;) na razie ostokrzew paragwajski w kolejce stoi :p jeszcze tylko 30 bananow xD
     
    AgiFarm83 i hiacynta lubią to.
  9. wyjadaczmarchewek

    wyjadaczmarchewek Stały bywalec

    przyłączam się do podziękowań i do zobaczenia za co najmniej rok przy kolejnym GT :)
     
    hiacynta lubi to.
  10. GruGru

    GruGru Wyjątkowy talent

    G&T udany, chociaż jak już parę osób pisało znalezienie czegoś w balonie to była sztuka (nie wiem jak to wyglądało kiedyś - to był mój pierwszy raz - bez podtekstów ;)). Stawiam, że kolejność była ustawiona według alfabetu niemieckiego. Nawet myślałam czy się na niemiecką wersję nie przestawić, ale nie wszystkie nazwy drzew czy warsztatów znam, więc w sumie podobny byłby problem co po polsku, czyli gdzie to to cholerstwo się znajduje. -.-
    Przydałaby się opcja wyszukiwania i to w dwie strony - tj. szukam dębu XXL i co za niego muszę dać a w drugą co proponują gracze za np. mojego daktylowca XXL. Przesuwanie paska żeby zobaczyć wszystkie oferty też było męczące, gdy stron było 30 i więcej. :sleepy:
    Wymiany bardzo udane. Dzięki nim i prezentom od graczy z forum udało się w dużej mierze pouzupełniać braki w starszych drzewkach i zagrodach - nowości jeszcze mogą poczekać. Pomijam, że i tak nie miałam co za nie zaoferować :music:

    Będąc w dobrym humorze z powodu G&T skorzystałam nawet z przeceny w sklepiku i kupiłam 2 przepisy do piekarni a dzięki podarowanym drzewkom solnym mogę się w piekarstwie dalej ćwiczyć :)
     
    chrumcia91 i hiacynta lubią to.
  11. kasiamalewicz7

    kasiamalewicz7 Młodszy ekspert

    kochani mam pytanko mam 2 szt moringa xxl a nie moge je postawic na farmie a mam odblokowane drzewko powieccie kochani dlaczego plisss :)
     
  12. GruGru

    GruGru Wyjątkowy talent

    moringa jest na bahamę - tam próbujesz?
     
    hiacynta lubi to.
  13. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    i jeżeli to jest z Renza to trzeba to na trawkę bezpośrednio postawić..
     
  14. kasiamalewicz7

    kasiamalewicz7 Młodszy ekspert

    wiem ze na bahahamie podstawowa stoji a nie moge nałozyc na nia xxl
     
  15. GruGru

    GruGru Wyjątkowy talent

    to sprawdź czy ona przypadkiem nie jest już z podstawą ;)
     
  16. kasiamalewicz7

    kasiamalewicz7 Młodszy ekspert

    juz stoja bardzo dziekuje

    juz stoji bardzo dziekuje za podpowiedzi :)

    Posty połączyłam, w przyszłości by uniknąć pisania post pod postem używaj proszę opcji edytuj chcąc dopisać coś do zamieszczonego już posta.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń
    MOD_Salsa
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 2 maja 2015
  17. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    A ja uciułałam to;
    [​IMG]
     
  18. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Żeby nie wyjść z wprawy.....;)


    [​IMG]
    [​IMG]
     
  19. .robak23.

    .robak23. Czeladnik forum

    a mnie wkurza to, że nigdy nie mogę zdążyć, żeby coś wygrać. co najwyżej jakieś nagrody z pierwszych części zadań, nigdy nie doszłam do końca, może kiedyś, na początku, kilka lat temu. teraz w ogóle. brak czasu, nieraz brakuje przyspieszaczy, ale tez nie kupuję, ale zdarzyło mi się kiedyś kupić, żeby do tego końca dojść, albo do tego, na czym mi zależało, a mało co brakowało.

    a co to było z tym balonem? o co tu chodzilo? bo jakoś tego nie zauważyłam...


    Twoje posty połączyłam.Jeśli chcesz coś dopisać,to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy pierwszym swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 2 maja 2015
  20. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Event skończony i tak z nudów :)

    [​IMG] [​IMG]