Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. julia1208

    julia1208 Czeladnik forum

    szukam wesolej lilii
     
  2. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    poszukuję cedratu chętnych proszę o sówkę co w zamian
     
  3. PIT11111

    PIT11111 Czeladnik forum

    poszukuję amherstii,kohwai i tarniny jeśli jest chętna osoba proszę o propozycje
     
  4. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    No i z wątku zrobił się G&T wątek dynamiczny:sleepy:

    Nie mam sił na przeglądanie balonu. Wystawiłam 5 ofert w swoim mniemaniu takich w relacji 1:1 i czekam (choć bez większych emocji). Szkoda, że nie można wystawiać większej ilości ofert. Wtedy już pewnie nikt nie miałby sił na przeglądanie kolejnych setek ofert typu "oddam jabłonkę za ...."8)
     
    sabrina0102, kinga4157 oraz jk_1982 lubią to.
  5. jk_1982

    jk_1982 Wielki mistrz forum

    witam, poszukuję mrocznej świecy, cebera, kuchni wiedźm, królika drakuli i pajęczyny to wszystko na pnącze a na farmę potrzebne mi tarnina, niesplik japoński i wianowłostka królewska i żaby jak ktoś mógłby chociaż wypożyczyć do następnego g&t (ostatnio tak miałem z estradą za co bardzo dziękuję)
     
  6. joannak66

    joannak66 Aktywny autor

    szukam rozowych koi:)chetnie cos dam ladnego na wymianke
     
  7. asia1106

    asia1106 Wyjątkowy talent

    Mam wilczą jamę,świstaki,żaglownię ,jeże ,świetliki,lisy orły ,niedżwiedzie , pająki ,żaby,motyle,Szukam itemy-cerber,królik drakula i pajęczyna:)
     
    Ostatnie edytowanie: 29 kwietnia 2015
  8. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Tylko tarninę możesz wymienić.
     
  9. _Grani_

    _Grani_ Wielki mistrz forum

    Czy jest gdzieś wymieniona lista rzeczy, których nie można wymieniać?
     
  10. danalm50

    danalm50 Czeladnik forum

    szukam tarninę i żaby, daj propozycję co w zamian. danalm50
     
  11. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    _Grani_ lubi to.
  12. Luq1988

    Luq1988 Czeladnik forum

    kasztanowca juz masz
     
  13. -senait-

    -senait- Hrabia forum

    powinnaś już mieć go w pasku:).

    w temacie..niestety balon jest mi najmniej przydatny jakoś nie mogę znaleźć tego co chcę oczy tylko bolą:)))
     
  14. Paullinaa.

    Paullinaa. Okazjonalny autor

    Co chcecie za koguty ? J. C. nie oddam bo już nie mam i różowości też u mnie brak :/
    za to posiadam na wymianę :
    zagrody:
    - gołębie, bociany, jeże, krety, myszy, orły, sowy, niedźwiedzie, świetlik, motyle, strusie++ , słonie++,pomarańczowa mleczarnia dla kóz
    drzewka:
    - brzoskwinia (również xxl), cytryna (także xxl), jarząb (wersja xxl też się znajdzie), d. jajeczne, czarny bez, śliwa xxl, surmia xxl, pomarańcza xxl, jodła xxl, pigwa xxl, mango xxl, guawa xxl,
    wiele różnych itemów (w tym śpiewający tulipan, tester winogron)
    Poszukuję: *niesplik *klon palmowy *korab *żaglownia *koguty
     
  15. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Na szczęście inni farmerzy mają więcej cierpliwości do balonu niż ja:) 3 z moich 5 propozycji wymian już jest zrealizowane:)
     
  16. jk_1982

    jk_1982 Wielki mistrz forum

    witam, poszukuję żaby, piszcie co chcecie w zamian
     
  17. nadruczek21

    nadruczek21 Czeladnik forum

    Poszukuje rózowych zagród i fabryk, tarninę, johna cytryny, papugowca, koguty.
     
  18. Hermiona.

    Hermiona. Forumowy żółtodziób

    Mam wielką prośbę do graczy: pomimo, że zawsze gdy pojawiają się Tajemnicze Sadzonki kupuję po kilka drzewek w miarę możliwości NIGDY nie udało mi się trafić nieśplika japońskiego który dla większości (z tego co czytałam na forum) jest kompletną starocią :) Jeśli ktoś miałby takiego nieśplika japońskiego na zbyciu to bardzo proszę o przysłanie... Z góry dziękuję :)
    Mój nick w grze: Hermiona. (z kropką na końcu)
     
    elwira17 lubi to.
  19. Nutelina21089

    Nutelina21089 Okazjonalny autor

    Witam szukam jeszcze koziomleczodzrewo, mleczodrzewo, jajeczne drzewo,solne drzewo i cukrowe jak byście mieli to piszcie :)
     
    elwira17 lubi to.
  20. elzbietagornik52

    elzbietagornik52 Stały bywalec

    witam bardzo ale to bardzo poszukiwany jest item Potworny Miś --proszę piszcie co za ten item chcecie :)