Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    No to spora inwestycja...florkowa...życzę powodzenia i samych nowości:)
     
  2. kornik1

    kornik1 Cesarz forum

    Witam. W evencie "tajemnicze sadzonki" biorę udział sporadycznie, ale dziś coś mnie podkusiło i kupiłam jedną sadzonkę na Bahamie.
    No i wyobraźcie sobie, że mam cedrata. Jestem taka zaskoczona, że już nie wiem co pisać:p.
    Powodzenia wszystkim w sadzonkach życzę.
     
    azadrubalja i ryba4862 lubią to.
  3. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    Kornik - gratuluję :)
    Ja również życzę wszystkim powodzenia.
    Ja zakupiłam 22 na farmie i 10 szt na wyspie. Odkryję jutro rano
     
    gretag lubi to.
  4. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Do rana będziesz czekać??? Podsyp FL i dziś już będziesz wiedzieć czy nie masz cedratka;)xDxD
     
    oset53 lubi to.
  5. reginka101060

    reginka101060 Okazjonalny autor

    Kupiłam 26 na wyspę i trafił się 1 cedrat, 1 granat XL, 1 granat XXL i z ciekawszych: figowiec XXL, panadus XXL, pitaja XXL oraz karob.
    Na farmę kupiłam 45 sadzonek i odkryłam 2 x niesplik japoński, 2 x czarny bez XXL, 3 x czarny bez XL. Do tego m.i. : cytryna XXL, 2 x migdał XXL, daktyl XXL, dąb XXL, śliwa XXL, klon cukrowy XXL, 3 x jajeczne XXL, jodła XXL, 2 x wiśnia ozdobna, poziomkowiec i oczywista wszechobecna surmia XXL x 2 :mad:.
     
    gretag lubi to.
  6. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Gdyby nie naprawili błędu to miałbyś nie 2 ale 8 surmii xxl, wiec i tak powinieneś się cieszyć.
     
  7. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Wszystkie nowości są więc dobre wyniki. Gratuluję! :)
    I co najważniejsze nie tylko surmie z xxl na farmie wyskakują ;)

    Moje sadzonki dojrzeją chwilę po 23 :p
     
  8. Mojabonanza

    Mojabonanza Mieszkaniec forum

    Piękny wynik :) gratuluję
     
    morellaa, marmlada oraz gretag lubią to.
  9. tereska1108

    tereska1108 Moguł forum

    Witam wszystkich wieczorkiem:) Kupiłam po 5 szt. na wyspę i na farmę. Na wyspie, trzeba przyznać szczęście dopisało , bo trafiłam nowe drzewko cedrat, karambolę, kumkwat xl, kaki xl i granatowiec xl. No ale na farmie, to powiem szczerze, jestem w szoku, cytryna XXL- jeszcze do przyjęcia, pinia, klon xl, morwa xl i śliwa xl. Już jestem wyleczona z dalszych zakupów:)

    Farma - 94 poziom
     
  10. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam:)
    A ja nie mogę zalogować się do gry, miałam zamiar kupić po sadzonce ale nic z tego,wyskakuje błąd i gra jest nieosiągalna:wuerg::p:)
     
  11. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Hejka -tak skarbuś to problem ogólny:oops: nawet nie mogę zobaczyć co urosło z TS-ów:mad: nie wspomnę o siewie na noc:mad:;)xD
     
  12. balsam_ona

    balsam_ona Forumowy żółtodziób

    No to jest nas dwoje 8)Też nie mogę się zalogować >:(
     
  13. lordofthefields

    lordofthefields Czeladnik forum

    już jest nas więcej..........>:(>:(>:(
     
  14. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    No to super, na pniu plony zgniją:pi pola chwastami zarosną.Coś więcej musiało się posypać bo do innych gier BP też nie można się zalogować:(
     
    Ostatnie edytowanie: 3 października 2014
    balsam_ona lubi to.
  15. ..chmurka

    ..chmurka Czeladnik forum

    Postawiłam 3 TS które zdobyłam w iventach, jak mnie BP mile zaskoczy, to dokupię :)
     
  16. lordofthefields

    lordofthefields Czeladnik forum

    ja nawet zakupionych sadzonek nie mogę postawić na noc, ani nic posiać wrrrrrrrrrrrrrrr
     
  17. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Ja nie mogę nic zrobić na farmie bo nie mogę się zalogować ile to jeszcze potrwa ?:mad:
     
  18. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Ja sobie siedzę na grze, i aż się boje wyjść, bo jeszcze mi ogórki i orchidee dojrzewają, sadzonki sobie odpuszczam, ostatnio na 22 sadzonki jedynie jedna nowość, oraz 2 niespliki, więc szkoda mi florków na nieprzydatne drzewka.
     
  19. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    szybko sadzić TS itd - gra już działa;)xD
     
  20. lordofthefields

    lordofthefields Czeladnik forum

    No niestety u mnie bez zmian, czyli nie działa. Też boje się wyjść z gry -.-