Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. huginoler

    huginoler Czeladnik forum

    a laboratorium kleju mozna wymienic ?bo potrzebuje i moge cos konkretnego zaoferowac
     
  2. KODI2011

    KODI2011 Młodszy ekspert

    Poszukuję drzewek np. cytrynka, jarzęb, japońskie wisniowe, tarnina, skrzydlak, bombka, niesplik, magnolia, pistacja, karob, para... mam na wymianę np.:
    - item limuzyna luksusowa,
    - item pole golfowe,
    - item Złote Miasto,
    - item Partnenon II,
    - item M.C. Przechera,
    - item drzewko tęczowe,
    - item entuzjastyczni jurorzy,
    - item Mydelniczka,
    - śliwa xxl,
    - surmia xxl,
    - drzewo jajeczne xxl,
    - buk xxl,
    - pigwa xxl,
    - fabryka jaj x 3,
    - żółta fabryka jaj,
    - królikarnia żółta x 2,
    - królikarnia pomarańczowa,
    - mleczarnia dla kóz,
    - wytwórnia farb,
    - punkt zbioru piór,
     
    Ostatnie edytowanie: 28 kwietnia 2015
  3. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    nie
     
  4. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Przyślij sówkę :)

    Dostałam w balonie tarninę za korab. Moja druga :)
     
    kybek93 lubi to.
  5. 5050wisienka

    5050wisienka Czeladnik forum

    To moja pierwsza wymiana, nie sadzilam, ze to taki fajny ewent. Nie mam za duzo do wymiany ale zdobylam poziomkowca. Brakuje mi w zasadzie wszystkiego, zagrody ktore sa juz wycofane dla mnie nie do zdobycia, wszyscy chca bardzo duzo, za motyle 5 drzewek cukrowych. Nie mam zadnego. Za Tarnine rozowe zagody, nie siegam tak wysoko ale chetnie bym przyjela drzewko pachnace, bo sa w balonie ale tez wymiana przekracza jak na razie moje mozliwosci. Koziomlecz tez drogi ale na szczescie jest mleczarnia dla koz i problemu nie ma. I przestaje sie dziwic, ze na ten ewent wszycy czekali. Do nastepnego przygotuje sie o wiele lepiej.
     
    Magdam.1__ lubi to.
  6. Ewcza

    Ewcza Forumowy żółtodziób

    A ja poszukuję hitów. Mogę oddać bociany, niedźwiedzie, skunksy, żaby, jeże i co byście sobie zażyczyli. Myślę, że się dogadamy ;)
     
  7. marta44445

    marta44445 Naśladowca mistrzów

    o tak ja też ich potrzebuję :) na poprzednim G&T też nie było
     
    niebo016 lubi to.
  8. cheeky

    cheeky Czeladnik forum

    szikam pilnie maciek i lusia,kurs raczkowania,wesole lilie,spiewajacy tulipan piszcie co chcecie w zamian lub czego szukacie moze bede mogla pomoc. Do tego z checia pomoge osobom ktore nie maja za wiele :) nick w grze filipunio2007.nie wysyla pierwsza gdyz gram od ponad 3lat a moja uczciwosc moze potwierdzic wiele osob na tym forum.
     
  9. barles50

    barles50 Forumowy żółtodziób

    czemu nie moge podarować drzewka jarzab domowy i pinii xxl?-są ograniczenia?
     
  10. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    yhy
    o Drzewa/zagrody/fabryczki specjalne (TS-owe, nowości w nagrodach eventowych):
    - starsze niż 4 miesiące będą aktywne w opcjach handlu, wymiany i podarku;
    - młodsze niż 4 miesiące będą miały aktywną tylko i wyłącznie opcję sprzedaży;
     
  11. christoph29

    christoph29 Zaawansowany

    Ma też ktoś problem z wymianą czarnego bzu i pistacji. Są oferty w balonie ale nie mogę ich zrobić. Mam w pasku 10 bzów i 7 pistacji.
     
  12. barbarasz84

    barbarasz84 Czeladnik forum

    Wyslij sówkę, co będę mógł to wyslę.
     
  13. urszula46

    urszula46 Czeladnik forum

    Mam na wymianę wszystko oprócz żaglowni.Szukam itemu Kukułcza Mama II i Johna Cytrynę.Czekam na ofertę-podaj nick w grze,bo na Paullinaa nie można wysłać sówki.:)
     
    Ostatnie edytowanie: 28 kwietnia 2015
  14. -AGA0506-

    -AGA0506- Weteran forum

    szukam tarniny i szukam ma ktos jeszcze??
     
  15. agaszcz80

    agaszcz80 Koneser forum



    Napisz do mnie co już dostałaś i co byś jeszcze chciała coś tam wypatrzę dla Ciebie :)
     
  16. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Poszukaj w baloniku, bo raczej z podarowaniem tarniny będzie ciężko, mnie się udało za drzewko XXL z baha:)
     
  17. daisy992

    daisy992 Czeladnik forum

    Hm.. mam problemik zaoferowałam moją Surmię XXL na poszukiwany czarny bez " w balonie " Doszło do wymiany jednak czarny bez w inwentarzu się nie pojawił a mojej surymi XXL już nie ma.. Co zrobić.?
     
  18. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    chce ktoś może
    fabrykę jaj
    myszę
    lisa
    jeża
    kreta
    świnię truflową
    schronisko dla wron
    oczywiście zagrody do nich :)
     
    Ostatnie edytowanie: 28 kwietnia 2015
  19. daisy992

    daisy992 Czeladnik forum

    Ja chciałabym chomika xD
     
    Anuszki lubi to.
  20. agaszcz80

    agaszcz80 Koneser forum


    Przeloguj się

    Napisz sówkę :)