Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Miałam już nie miksować, ale mnie podkusiło:

    [​IMG] :music::inlove:
     
  2. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    [​IMG] [​IMG] ja mam takie jeszcze ale to nie koniec SP,więc może w końcu wyduszę coś najwyższego,bo jeszcze nigdy nie miałam :)Edit:M A M [​IMG] Aaaaaa ale się cieszę :D:music::inlove::music:
     
    Ostatnie edytowanie: 26 kwietnia 2015
  3. biber3001

    biber3001 Młodszy ekspert

    Witam wszystkich dla mnie BB dobiegło końca.Pobawiłem się coś tam wyskoczyło ale może być .Najbardziej jestem dumny z siebie że kolejne BB bez inwestycji.Więc nie mam się na co złościć.Od razu lepiej.Pozdrawiam. Szczególnie pana V
     
    gosiagosia60 i agula38 lubią to.
  4. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    Ja nie miksuję, bo zupełnie mi to nie wychodzi i zawsze wkładam 4 takie same zwierzaczki :p Dzisiaj pobawiłam się kameleonami, ale liczyłam na coś więcej po eksperymentach z indykami :p:
    [​IMG]
    Za to zwykłe zwierzaczki mnie nie zawiodły :inlove:
    [​IMG]
    Stan SP wynosi 0, dla mnie koniec Eventu, pozostałym życzę powodzenia :inlove::music::inlove:
     
  5. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    zakupiłam pakiet:)
     
    gosiagosia60 lubi to.
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Czyli zakup pakietu również aktywuje bonus.Tak też myślałam,ale nie byłam pewna,dziękuję za tę informację.
     
  7. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    A ja dzisiaj wymixsowałam farmę albinos:pxD
    [​IMG]
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Proponuję zastosować standardowe zabiegi,nie zapominając o ciasteczkach flashowych ;)
     
    hiacynta lubi to.
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    [​IMG] Też nie jest źle ;)
     
  10. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Jasne, już to zrobiłam, dziękuję:)
     
    SMOD_Atena lubi to.
  11. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    nie wytrzymalam i jeszcze 60 sp kupilam xD
    wlasnie załadowałam oazy i przy okazji zauwazylam ze po wyslaniu smsa na SP rowniez mam +100 % PD ;)
     
    hiacynta i gosiagosia60 lubią to.
  12. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum


    A mi się wczoraj udało kupić 1 apsika dość tanio a jednego wyhodowałam sama i mam :inlove:xD

    [​IMG]
     
  13. dziunia49

    dziunia49 Stary wyjadacz

    u mnie bez rewelacji a do tego wszystkiego nie moge robic paszy w mlynie bo jest brazowa plama
     
    ross2 i hiacynta lubią to.
  14. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    na razie nic sie nie dzieje u mnie ciekawego.... nawet o 2 nie ma przeskoku :sleepy:
     
    ross2 i hiacynta lubią to.
  15. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Grateczki :)
    Kiedyś i mnie się uda postawić taki róż na farmie:)
     
  16. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Teraz to już serio koniec. Utopiłam w sumie 4 policyjne i jestem na siebie zła>:(:mad::p
    [​IMG]
    A różu żadnego nigdy nie postawiłam sama i na pewno nigdy nie postawię. Za wysokie progi na moje nogi:cry:-.-
     
  17. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    U mnie totalna lipa, to jak praca Syzyfowa, pcham to bydło w górę, a ono mi się stacza:cry::pxD
     
  18. zbyniek12370

    zbyniek12370 Wyjątkowy talent

    z uciułanych sp (98 sztuk) bez miksów cały czas kucyk szetlandzki wyskoczył mi koń picasso :) głupi zawsze ma szczęściexD
     
    Ostatnie edytowanie: 26 kwietnia 2015
  19. tersea51

    tersea51 Nadzorca forum

    Miałam już się nie bawić..ale mi podpowiedziała wewnętrzna przekora - no co ty, przecież to sianogrosze..najwyżej pójdą sobie w dal i wypackałam jeszcze trochę SPxDOczywoiście wtopionymi się nie chwalę, a były, całkiem sporo;), no ale wyszłam per saldo na spory plusxD[​IMG] pozdrawiam mikserów - hazardzistów - jak ja to lubię;)xD
     
  20. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    tez tak chce... nic mi nie wychodzi. po bożemu tylko i to żadnych przeskoków :(
    świnki męcze...
     
    ross2, asia1106 oraz hiacynta lubią to.