Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Aniu,ale bonus działa jedynie w takich przypadkach :
    "Podczas trwania tego eventu za zakup florenów / konta Premium, koszyków eventowych, pakietów startowych oraz pakietu "Sezonowi Pomocnicy"otrzymacie bonus + 100% PD na 24 godziny".
    Czyli to co jest w galerii handlowej za realną gotówkę,a za zakup pakietów SP za floreny bonus nie byłby aktywny.
     
    hiacynta lubi to.
  2. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    a za co ja sp kupuje jak nie za gotowke? o_O
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Informacje o Mega dniu PD otrzymaliśmy wczoraj po godz...22-ej i niezwłocznie zostało zamieszczone OO.Raczej nie znajdziesz na forach obcojęzycznych wcześniej zamieszczonych informacji.
    No chyba że kupiłabyś największy pakiet za 58 PLN,ale tutaj też nie ma pewności że bonus Mega PD byłby aktywny.Ten zakup nie jest ujęty w poradniku.
     
    MOD_Cookie* i hiacynta lubią to.
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Ewa kupilam 2x 150 fl ;) wczoraj ...szkoda ze nie wiedzialam o mega dniu bo bym dzisiaj kupila :(
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli nie kupowałaś SP za wcześniej kupione floreny,tylko kupiłaś floreny wczoraj to rzeczywiście gdyby OO było wcześniej i wstrzymałabyś się z zakupem do dzisiaj,to bonus byś miała.Niestety wyjątkowo późno otrzymaliśmy te info,też żałuję.
     
    hiacynta i ankagdw lubią to.
  6. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Nawet nie szukam , bo szkoda mi czasu i nerwów , ale chyba przyznasz , że godzina tego OO niezbyt fortunna ?
     
  7. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Dla wszystkich grateczki udanych miksów i fajnych przeskoków :)
    Fajna zabawa jest podczas BB :) ..... no i ja też troszkę się pobawiłam.

    Na farmie kilka klonowań kameleonów..... bez niespodzianek i cztery oazy mieszane z wynikiem takim:

    [​IMG] ...... nic specjalnego można by rzec ;)

    Za to na Bahamie kilka miksów i wynik bardzo zadawalający:
    [​IMG]


    MOD_Zgredek :) to chyba sprawdza czy uważnie przyglądamy się screenom :)
    W tych, co zapodał poniżej ...... fakt, przeskoki o 4 i 5 poziomy w osłach i konikach ..... grateczki:) ..... no, ale przecież w świnkach, nie da się dzikich pomylić z brązowymi xDxD
    Co prawda....to dzika świnka też jest brązowa.....no ale wtedy już ten przeskok całkiem inaczej wygląda ;)
    Powodzenia i dużo jeszcze zabawy w oazach życzę wszystkim:)
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Przyznaję,ale chyba zgodzisz się że taka sytuacja zdarza się bardzo rzadko,o ile nie po raz pierwszy.

    Est-orko ładne te Twoje wyspowe miksy i na farmie też całkiem fajnie,gratki :) Ja to jednak chyba miksować nie potrafię,zawsze tyły mam :(
     
  9. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dziękuję :)
    Te miksy ..... nie jestem pewna, czy bardziej zależą od umiejętności czy od odrobiny fortuny :)
    U mnie na niższych poziomach (tych z pierwszej półeczki), wyniki są fajne :).....natomiast z tych wyższych same wtopy:(
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No ja to strachajło jestem,a raczej żal mi tych kilku wyższych okazów żeby z nich coś zmiksować,więc nawet nie próbuję.Wystarczy mi ,że z tych miksów z niższych poziomów z reguły mam cofki.Lepiej wychodzę na tym,że jak już mi się trafi coś cenniejszego to sprzedaję i na budowę czegoś różowego kupuję gotowe mutanty ;)
    Teraz się czaję na różową zagrodę dla kameleonów to znaczy na dyskotekowe,czekam jeszcze jak zwykle na coś tańszego,ale nie wiem czy znowu za długo nie będę czekała i zamiast pojawienia się tańszych ofert to poznikają te co są,a zostaną droższe.W najgorszym przypadku dalej będę hodować kameleony w pomarańczy i żółci:sleepy:
     
    morellaa i est-orka lubią to.
  11. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    podsumuje sobie BB oraz event- ten pierwszy to totalny niewypał:wuerg::wuerg::cry:ten drugi szok totalny 1 w pełni wykonany event hodowlany :p
     
  12. _KUBA2004_

    _KUBA2004_ Baron forum

    Witam :)
    Gratuluję wszystkim przepięknych miksów i przeskoków :)
    Ja dzisiaj dopiero kończę misję , a i miłą niespodziankę koniki sprawiły :)
    [​IMG]
    Miłego i udanego dzioneczka Wszyskim życzę :)))
     
  13. Megan

    Megan Komandor forum

    Dzień dobry:)
    Takie tam próby, wyspowe moim zdaniem w tym BB wychodzą lepiej, nie miałam odkrytych wielbłądów do hodowli lecz udało się przejść poziom na Baha i banany wpadły, więc jeszcze zdążę zrobić kilka prób i z wielbłądami:)
    Sporo też jest cofek, no ale to zabawa i dużo też trzeba mieć szczęścia...jeszcze kilka prób i zakończę:)
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
     
  14. mieczu

    mieczu Baron forum

    zagoniłem parę miśków do domków i m.in. coś takiego mi spsociły ;)
    [​IMG]
     
  15. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Też nie mam jeszcze wybudowanych różowych kameleonów tzn. ani zagrody, ani laboratorium..... ale misję mam już skończoną:)

    I czy to na targu, czy w oazach ....powodzenia życzę :)
     
  16. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja dzis rano sobie smska wyslalam na SP, ale nic zbytnio ciekawe nie dostalam, jedynie z brazowych świnek miniaturke, ktora poszla do misji, ale ze skrzynek nie było poidełka :p
    SP sie skończyła, teraz trzeba zbierać i czekać na kolejny BB.
    zadowolona jestem bo mi wyskoczył raz pegazorożec ze zwykłych koników ;) narazie czeka bo tego niższego nie mam jeszcze do oddania w misji :p
     
    SMOD_Atena i -strzalka- lubią to.
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    O różowym laboratorium to ja nawet nie marzę,nie na moją farmerską kieszeń to raz,a dwa to u mnie na targu była jedna oferta z Apsikiem chyba ponad 20mln.. i tej już nie ma.To nawet gdybym mogła sobie pozwolić,to kupić nie ma co :D
    Dziękuję i wzajemnie;)
     
    hiacynta lubi to.
  18. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Taki ja dostałam;)
    [​IMG]
     
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A zakupiłaś floreny czy pakiet SP za 58 PLN ?
     
  20. mieczu

    mieczu Baron forum

    no i zakończyłem obecny baby boom, zainwestowałem coś około 3,5 mln SG, kupiłem 8 byków ognistych i zużyłem ostatnie 4 SP...
    efekt przerósł moje oczekiwania, krówki na mojej farmie spisały się dzisiaj na medal :):)
    [​IMG]