Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    A z Ts urosly pomaranczowe ryby.
     
    gretag lubi to.
  2. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Mój Super nietoperz wrócił po dwóch wystawieniach i ostatecznie wylądował w misji hodowlanej,przynajmniej zwrócił mi się nieco koszt prowizji,bo dostałam za niego 2 i pół miliona i parę innych profitów:p.
     
  3. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Jupiiii właśnie jakiś dobry człowiek kupił okręt pustyni xDxDxD i 6 milionków wpadło. Teraz mogę BB uznać za udane:music::music:
     
    morellaa i marmlada lubią to.
  4. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Ja z bahy nie sprzedaje, tylko wtykam do misji na ZB.
     
    gretag lubi to.
  5. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    A u mnie czasami zwroty są nawet ciekawe:
    [​IMG]
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    :DU Ciebie to są zwroty a u mnie sukcesy xDxDxD
     
  7. Suomi.

    Suomi. Baron forum

  8. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    A możesz nieco rozwinąć swoją wypowiedź ? Moja piesynka patrzy:
    [​IMG]
    i szuka sukcesów...

    A w klonowaniu, ja zwykle w plecy:
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 28 września 2014
    toDzasta lubi to.
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Rozwijam:bawię się(bo inaczej tego nazwać nie mogę)na najniższych zwierzakach,bo tylko na takie mnie stać na razie ;)Więc ten Twój scren,z podpisem"a u mnie zwroty są nawet ciekawe"mógłby być moim screnem,z podpisem"mój mały sukces"To tyle,nic innego nie miałam na myśli.Pozdrawiam:)
     
  10. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Gratuluję:)
    Piękny miksik,gratuluję:)

    A mnie się dziś udało kupić żwawą pszczółkę za 880.000:p
    Pewnie ktoś nie dopisał jednego zera,a może nie stać go było na wyższą prowizję i z przymusu taka cena?
    Ja mimo,że mi go żal to jakoś nie płaczę z tego powodu
    8):D
     
    Suomi. lubi to.
  11. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Raczej myślę, że to brak zera. ;)


    Akurat w tym wypadku nie opłacało się dać okrętu do misji, bo dostałabym za niego 110 000 TPD. Sprzedając go na targu za 6 mln, na czysto dostałam 5 400 000. Mogę za to kupić około 400 kruszonów, co daje mi +/- 1 000 000 TPD. Rachunek jest prosty :)
     
    Ostatnie edytowanie: 29 września 2014
  12. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Czasami malutki sukces:
    [​IMG]
    A w większości jedynie wtopy.
    Jak na razie zużyte ok. 3.500 SP nie przyniosły żadnego innego efektu, niż zrobienie misji kukułkowej i wywaleniu mnóóóstwa SP na to, co poza BB mogłoby być standardem.

    Kolejni "derektorzy" tej firmy zmieniają zasady nie powiadamiając graczy. Instrukcji do gry ni ma. Sami szukamy właściwych rozwiązań a i tak to się nie sprawdza, bo twórcy mają inne założenia.
    Granie "w ciemno" ma jednak swoje zalety - każdy szuka swego "magicznego" sposobu.
    Szkoda tylko, że zasady zmieniają się bardzo dynamicznie wraz ze wzrostem świadomości graczy.
     
  13. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Ostatnie 2 TS stoja, ( czytaj: pomaranczowe ryby)
     
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Jestem bardzo zadowolona z BB 8)To,co sobie założyłam,udało się wykonać a nawet ponad miarę.xD:music:Kukułek nie robiłam,tylko garbuski i pandy.Na farmie,na kilka prób,nic nie było fajnego,więc dałam spokój,bo SP szkoda:pMam 20 szt.pomarańczowych wielbłądów(4 z tego BB),zapas Alpak na następne 4 szt.(brak narzędzi nie pozwala ich wybudować od razu >:(-.- )Zupełnie niespodziewanie wysypały mi się niemowlaki,więc wybudowałam 2 pomarańczowe pandy(teraz mam 4 szt.)Ceny na targu skromniutkie,więc reszta kolorusków siedzi sobie w stodole i czeka na zwyżkę cen.:pPozdrawiam
     
  15. leloszek373

    leloszek373 Hrabia forum

    ja BB uważam u mnie za nieudane,skoki tylko o 1 pozycję,jeden raz miałam przeskok o 2 z 1 wrony złodziejki i 3 wron więziennych wyszła mi wrona czarownica,także szczerze mówiąc nie wystawiałam na długo,poczekam z paszą na osiołki
     
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Wieczorkowo wszystkim:)
    podczytuje jedna z zachodnich nieoficjalnych stron fanowskich,w czasie kazdego BB jest tam przeprowadzana ankieta odnosnie wynikow klonowania,brdzo mnie zainteresowaly wyniki dotyczace pand a w szczegolnosci ilosc wyklonowanych rozowych zwierzat..;)
    sytuacja wyglada tak..na 24615 klonowan..pand cyrkowych bylo tylko 34 szt. natomiast karatek 15 szt.
    wedlug mnie ilosci kiepsciutkie
     
    betiwol i Sekme lubią to.
  17. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór , od dość długiego już czasu każde BB to jedna wielka porażka np ostatnio włożyłam do oazy 3x dr Ryszard + karp całujący no i wyszło coś takiego 1 raz dr Ryszard i rozdymka , ręce opadają na wyspie też same cofki , dałam sobie spokój szkoda moich nerwów i kasy wydanej na sp .Chyba sobie zrobię dłuższą przerwę z BB może się coś odmieni , ale uważam że nie jest w porządku jedni mają z prostych wsadów coś ekstra a drudzy tylko tracą :(
     
  18. -senait-

    -senait- Hrabia forum

    i mnie dobiło to BB jak z trzech strusioupiorów i jednego górnika dostałam jednego strusioupiora i emu chciało mi się autentycznie płakać ....żałowałam ,że chwilę przed wypełniłam ankietę w kinie bo nie byłabym tak łaskawa...a w ogóle to wszystkim farmerom dzień dobry i dużo słońca :)
     
  19. aniusia64

    aniusia64 Wyjątkowy talent

    Witam wszystkich,to moje poeventowe poranne mixiory...
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  20. Menasa

    Menasa Forum Pro

    Mi jak zwykle przeskok najwyżej o 2. Spróbowałam zrobić krzyżówki i to była wtopa. Straciłam zwierzęta i sp.