Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    witam,
    to czy gra jest darmowa czy nie zalezy tylko i wylacznie od nas:)
    rozpoczynajac zabawe w farme postanowilam, ze gram tak jak jest zapowiedziane przez producenta "za darmo" i tego sie trzymam juz ponad 3 lata. wiem, ze to moze nie jest fair wobec tych co kupuja za pieniazki, bo bez nich tej gry by nie bylo. z tego miejsca IM bardzo dziekuje. do poprzedniej edycji renzo mialam tylko dzemiarnie i u kruka wykupilam plac budowy i mam juz piekarnie i w konsekwencji rowniez kwiaciarnie:)
    dlugo to trwalo, ale jest. nigdzie nie ma powiedziane, ze musze miec wszystko. gram tym co dysponuje i co dostaje z nagrod za wykonywanie zadan, eventow. owocow czy zwierza jak nie mam zagrod to moge kupic i bawic sie dalej. b.rzadko dostaje nowosci z tajemniczosci, ale coz nie mozna miec wszystkiego. a ze je mam prawie za darmo (nie liczac tu wkladu wlasnej pracy) to coz takie sa realia tej gry.
    co sie urodzi to jest.
    pozdrawiam wszystkich i zycze w dalszym ciagu milej zabawy.
    ps. mam jeszcze uciulane kilka florkow i sie zastanawiam, czy je wydac na sadzonki:) czy poczekac az sie zestarzeja i wtedy bedzie wieksze prawdopodobienstwo ich zdobycia. tym bardziej, ze nie mam zamiaru robic nowej misji w spoldzielni - no moze 1 zadanie. na reszte brak drzewek:)
     
  2. Majowe

    Majowe Baron forum

    U mnie kiszka narazie - na wyspie:
    cedrat
    guawa xxl
    granatowiec xxl
    pistacja xl
    pistacja xxl
    kokos xl
    karambola xxl
    orzesznica
    pitaja xl

    na farmie:
    jodła xl
    pinia xl
    pinia xxl
    bez xxl
    jabłoń xl xD
    morela xxl
    morela xl

    posadziłam kolejne i czekam :)
     
    kotwbutach. lubi to.
  3. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Niezły widok :) Aż się kawą zakrztusiłam xD

    U mnie tak nigdy nie było i pewnie nie będzie. Wystawiam skromnie. Od 3-5 max jednorazowo. Nie ładuję tyle FL w TS-y, ale życzę powodzenia, samych ciekawych okazów i nowości oczywiście :)
     
  4. gosia2570

    gosia2570 Czeladnik forum

    Witam.Odkryłam właśnie swoje drzewka:migdałowiec xxl i pistacja xl
     
  5. Reniarama

    Reniarama Generał forum

    I ja przylaczam sie do wszystkich ktorzy nie kupuja florkow w ramach solidarnosci, nie kupuje ts;) solidarnosc to jednak cos pieknego, to cnota ktorej nie mozna wyludzic, kupic ani sprzedac. Wszystkim ktorzy ja posiadaja ogromnie dziekuje :inlove: ale rowniez chce tu podziekowac ekipie BP panu V za zdjecie okularow z moich oczu :inlove: nie kupilam sobie ulubionego perfumu bo farma, moje ukochane hobbi bylo wazniejsze, bo zarazilam sie bakcylem - nowosc?- chce to miec, itd. zakladajac ze ceny nowosci na targu sa kosmiczne kusilo aby kupic ogromne ilosci florkow. Turbo mlyn mam juz od roku, pnacze walentynkowe- a jakze kupione, mam nie miec takiego dobra na farmie? a jaka byla moja radosc kiedy ukrecilam 100 sp a tylko 2x pakiet XXL dokupilam. Tiaa ekipo, tiaa panie V, jeszcze wczoraj nie chcialam zdjac tych chorych rozowiutkich okularow bo jednak jak by nie bylo daliscie nam bonus na turbo mlyn wiec jakies poczucie odpowiedzialnosci. Ale, ale, ale - bonus dostali wszyscy nie wazne czy poniesli straty czy nie, prawda. Ciesze sie ze gracze moga doznac radosci szybszej produkcji paszy:) Zapytam tylko- co z graczami ktorzy zakupili pnacze walentynkowe? ktorzy posiadaja kupiony za florki bonus turbo mlynu? Czy oni za to ze wzbogacaja realna kasa firme maja zamknac usta i napic sie wody ktora lejecie, mowiac ze do tej pory byl blad na runie w % i teraz nadszedl czas to naprawic? Nie mam nic przeciwko, ale robcie to swoim kosztem nie naszym, bo przeciez naszym kosztem jest zamkniecie w czasie ilosci wyprodukowanej paszy, kiedy to przrwe bo bede chciala zrobic event strace wszystko co mlyn wyprodukowal.
    PS- zrobilam dzis pierwsze zadanie w Herbarculum, w zlotym jest skrzyneczka ktora skusila mnie z nadzieja ze moze bedzie grzebien albo wieksza ilosc desek ktore potrzebuje, cytuje-2 x deska, 6x gwozdz, 1x lopata, 1x dachowka:cry: koszmar. W stodole gwozdzi ponad 57 tys i tyle samo dachowek itd rzemioslo- wszystkie uruchomione na 5 poziomie, potrzebuje desek do zrobienia warsztatow, tiaa jak kupie skrzynke za florki XXL dostane 100 desek placac realna kasa:( I tak panie V sprawiliscie ze poczekam sobie w milczeniu, juz nie musze miec nowosci, zwiekszac zasoby warsztatow czy zagrod od pomaranczowych do rozu. Ale od dzis musze miec moj ulubiony perfum, kosmetyki, rarytasy, slodkosci, karnety do kina i teatru, a jak to mi sie znudzi kupie sobie rower i bede jezdzic na spacery, a florkow nie kupie i basta.
     
  6. Megan

    Megan Komandor forum

    o matuchno, niezła plantacjaxDxD

    Z sadzonek borneo z poprzedniego eventu wpadła mandarynka xxl (już piąta) i pistacja zwykła, obydwie do paska, najwyżej pójdą na wymianę, jak doczekam się.
    a z wczorajszych zakupionych dwóch sadzonek na farmie odkryłam morwa i to zwykła, niezły przeskokxD (nawet złościć mi się nie chce) i pinia xl (nie miałam):D
    Teraz dopiero sprawdziłam, pinia to nowość, to tym bardziej się cieszę, bo nigdy na nowość nie trafiłam:D:D
     
    Ostatnie edytowanie: 11 kwietnia 2015
  7. magosiek34

    magosiek34 Naśladowca mistrzów

    Brawo Reniu, tak trzymać. Nie kupuję żadnych florenów i basta. Przeczekam tę nawałnicę. Kupię jak będzie G&T. Tak, to mam w pasku 60 mirabelek i podobną ilość magnolii i innych cudów. Po co? Nie mam jak się tym podzielić ani zamienić ... . Szkoda słów ...
     
  8. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    bede czekal na towar na targu;)xD
     
  9. dziunia49

    dziunia49 Stary wyjadacz

    to ja widocznie cos przeoczylam bo u mnie pelikanow brak.
     
    kotwbutach. lubi to.
  10. fg-1

    fg-1 Komisarz forum

    Ja tez Norbi ,bo kolega z naszego targu .xD
     
    kotwbutach., ross2 oraz azikowo lubią to.
  11. dziunia49

    dziunia49 Stary wyjadacz

    ja w te gre gram od pazdziernika 2010 roku i dokladnie pamietam jak to bylo kiedys . misje w spoldzielni byly do wykonania wlasna praca pamietam tez zbieranie roslin z zegarkieim w reku ale na pewno nie bylo takich misji gdzie wprowadzane byly za florki rosliny zwerzeta czy tez drzewa.
     
  12. Mojabonanza

    Mojabonanza Mieszkaniec forum

    xDxD piątka przybita BP, pewnie cali szczęśliwi:cry:, Szkoda, że to nie mój targ:p. O kupionych sadzonek, co na takiego jak ja zakręconego fana tej gry, to niemały sukcesxD.
     
  13. fankaromka

    fankaromka Wielki mistrz forum

    kupiłam 3 sadzonki bo tylko na tyle naskrobałam w kinie florków(kino znowu nie działa)

    i mam........

    farma.........morela xxl i nieśplik japoński:)
    wyspa.....pistacja xxl:)

    nie jest żle ale mogło być lepiej(marzą mi się nowe drzewka np.tarnina) i pewnie pozostaną w sferze marzeń.........może kiedyś8);)
     
    NASTKA.BURAN lubi to.
  14. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    Ja tylko do tego pogrubionego bo reszty nie komentuję - gram za friko
    Słuchaj a masz pojęcie że reszta graczy którzy nigdy nie inwestowali bądź zaprzestali inwestycji w tą DARMOWĄ GRĘ też miała problemy z młynem ?
     
  15. stokrotka0209

    stokrotka0209 Aktywny autor

    Byłam zniesmaczona, ale kupiłam 3 sadzonki na farmę i wypadł czarny bez xl, kolejny nieśplik japoński i..... JARZĄB DOMOWY ;)
     
    NASTKA.BURAN i Reniarama lubią to.
  16. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Zgadza się ale v. w biuletynie obiecywał sprawiedliwą rekompensatę dla tych co wykupili turbo młyn lub pnącze.
     
  17. evita_1703

    evita_1703 Stały bywalec

    hahaha dali mlyn na dwa tygodnie
     
  18. etanus

    etanus Forum Pro

    Może mi ktoś pomóc? jak mam kupić zagadkowe na bahama skoro mam tylko w pakiecie oferte a nie ma do kupienia pojedynczo?
     
  19. evita_1703

    evita_1703 Stały bywalec

    musisz na wyspie kupic drzewko na bahame
     
  20. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    z zegara chociażby albo poprzez ikonę czerwonego koszyka na wyspie.
     
    NASTKA.BURAN i babula40 lubią to.