Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -szyszka-

    -szyszka- Okazjonalny autor

    Ja też mam 5 florków i nie kupie nic bo widze, że licho to wypada.
     
  2. balenciaga

    balenciaga Młodszy ekspert

    Kupuję florki od czasu do czasu - rozsądne (w moim mniemaniu :p) ilości. A tajemnicze sadzonki lubiłam i lubię i zawsze strrraaszzznie chcę mieć od razu wszystkie nowości. No i taka sytuacja: miałam 52 FL na koncie. I kupiłam sobie kontrolnie, tak testowo po 5 sadzonek na farmę i na wyspę. Rzadko to się zdarza, ale tym razem miałam mega-farta, bo na farmie jako pierwszy wyskoczył jarząbek domowy:

    [​IMG]

    a na baha baobab. A na okrasę kokkoloba gronowa XXL, której nie miałam.

    [​IMG]

    Tak więc tę edycję eventu TS uważam za zakończoną. Ale wcale nie zarzekam się, że w przyszłości żadnych FL nie nabędę... Robię cierpliwie takie misje jak Herbarium czy Co za ulga i farmę mam gęsto drzewkami obstawioną.
     
  3. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Z 2 sadzonek, kupionych wczoraj mam: czarny bez xl oraz pistacje xl:)
    Dobrze, bo to xl:)
     
    donatka69 i kotwbutach. lubią to.
  4. evita_1703

    evita_1703 Stały bywalec

    u mnie na 30 sadzonek na farmie zadnych nowosci, nawet byly jablka xl.. porazka na wyspie zdazyla sie amherstia
     
    kotwbutach. lubi to.
  5. sowunia700

    sowunia700 Forumowy żółtodziób

  6. farmereczka79

    farmereczka79 Okazjonalny autor

    Kupiłam po pakiecie na farmę i wyspę z florenów które się kisiły na koncie z dawnych zakupów i porażka
    poza gwarantowaną nowością same śmieci i to głównie xl
    na wyspie 7 pistacji i w sumie mam ich 34 no i granatowce dziś 5 a w sumie 45>:( do tego wysyp cedratu bo aż 4 i po 2 sztuki tamaryndowca i amherstii
    na farmie jeszcze gorzej same bzy, buki i morele których też mam mase no i jabłonka xl się trafiła jedyne godne uwagi byłoby gdybym już paru nie miała to tarnina razy 2 albo i 3 no i 2 kowhai
    dobrze że to już reszta zapasów florenowych bo ta gra coraz mniej mnie interesuje i przyznam że gdybym wcześniej sprawdziła nagrody za nową misję to florki wydałabym na kombajn a nie sadzonki.
    Na chwilę obecną florenów nie kupuje ale nie obiecuje że kiedyś nie kupię.
     
  7. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    A ja wreszcie postawiłam swoje ostatnie sadzonki, zobaczymy co z nich wyjdzie.
    Na razie 3 XXL-ki i dwie XL-ki na farmie.
    Nie mam Cedratu, cieszyłabym się jak dziecko jakbym ją zdobyła.
     
    0olimpia0, myszamm oraz kotwbutach. lubią to.
  8. balluna55

    balluna55 Okazjonalny autor

    zebralem baobab i zaraz sprzedalem cena max bardzo dobra 332,01sg za szybko sprzedawajcie cena napewno spadnie:cry:
     
    kotwbutach. lubi to.
  9. kwasia1999

    kwasia1999 Młodszy ekspert

    Na 15 sadzonek 2x tarnina i niesplik japoński i bez bez bez plus kilka xxl szału nie ma xD
     
    kotwbutach. lubi to.
  10. dziunia49

    dziunia49 Stary wyjadacz

    a mnie takie misje jak herbarium czy a kto to taki skutecznie wyleczyly z nalogu. koniec z zakupami fl. no gdzie tu jest ta darmowa gra
     
    kotwbutach. lubi to.
  11. farmereczka79

    farmereczka79 Okazjonalny autor

    To nie jest dobra cena, teraz nie warto sprzedawać bo cena pójdzie w tysiące
     
    kotwbutach., ***kacper*** oraz {Monia} lubią to.
  12. tkoivusaari001

    tkoivusaari001 Ekspert forum

    E tam..mnie sie ta misja podoba...wykarmilam zapasami pelikany az milo:p teraz czekam na BB bo musze 2 kameleona do fabryki upolowacxD
     
  13. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Jedno Kohwai kosztuje u mnie około 7 tys SG, to jest dobra cena, ale fakt, jak teraz nikt nie będzie wystawiał to cena będzie stała w miejscu.

    Za około 4h odkrywam swoje ostatnie sadzonki (chyba, że V zmieni swoje podejście to może następnym razem też kupię).

    Poza eventem, postawiłam swoje pierwsze laboratorium, a że nie robiłam eventu gdzie były do wygrania poidełka to jestem dumna i zadowolona, że 80% z potrzebnych wypadło z zagród i pól :)
     
    kotwbutach., myszamm oraz farmereczka79 lubią to.
  14. balluna55

    balluna55 Okazjonalny autor

    z tymi cenami to cos nie tak jak jest chetny na salate za 100000 za 1szt to jaki problem
     
    kotwbutach. i {Monia} lubią to.
  15. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam

    postawilam TS na wyspie i ......................:

    mango xxl
    banan xxl
    pistacja xxl -x3
    karambola xxl
    granatowiec xxl
    orzesznica xxl
    cedrat -x8 (w sumie mam 17 szt)
    i teraz najwieksze okazy :p

    tamaryndowiec -x2
    moringa xxl
    ostrokrzew paragwajski xl
    ostrokrzew paragwajski xxl
    baobab
    amherstia

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 11 kwietnia 2015
  16. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Cena jest zależna od popytu. Jak dużo graczy zacznie skupować baobab to cena wzrośnie, jak nikt nie będzie wystawiał to cena będzie stać w miejscu.
     
    kotwbutach. lubi to.
  17. wojtek130978

    wojtek130978 Czeladnik forum

  18. matiz321

    matiz321 Hrabia forum


    Gratulowac tylu sadzonek :D Ciekawe co z nich wyjdzie :D
    Ja sadzonek nie kupuję, bo po co? :D Potem w eventach i tak dają za darmo kilka TS`ów :D
     
  19. hedonistka

    hedonistka Okazjonalny autor

    wojtek130978 no no:D widzę że nie obraziłeś się na Pana V. :p
    moja sadzonka (1) na bahamie przyniosla mi mombina xxl.. w tym miesiącu już wydałam swoje 12 zl na farmę także to by było na tyle:p
     
  20. kolobrzeg

    kolobrzeg Analityk forum

    Tak jak myślałam - jak nie kupię pakietu, to nie mam co marzyć o baobabie. Ja należę do tych nie rozpieszczanych przez serwer. Czy kupię? Nie wiem, nie bardzo mi się chce. Podoba mi się to drzewko, poza tym może się okazać, że wkrótce wycofają, więc nigdy go nie zdobędę. No nie wiem...
     
    GruGru, kotwbutach. oraz Reniarama lubią to.