Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. nonames33

    nonames33 Naśladowca mistrzów

    7 prób traperskiego na indiańskiego bez powodzenia - to żeby było w temacie
    [ciach]

    Post edytowałam, część treści usunęłam, jeżeli masz zastrzeżenia do mojej pracy to zapraszam do pomocy technicznej.
    BA_Musa
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 28 września 2014
  2. RAFIX23

    RAFIX23 Moguł forum

    Zaryzykowałem i zrobiłem" mixa " z 4 kucyków szetlandzkich + 1 koń ognisty= 1 x pegazorożec i 1x rycerski rumak ;) oddam go do misji i otrzymam 40 s.paszy i 20 FL mam 31 swoich i kupie sobie mały pakiecik s.paszy . Gram dalej ,jest ryzyko jest zabawa xD.
     
    est-orka lubi to.
  3. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    a ja wczoraj zrobiłam klonowanie licząc na kaczkę weselną do różowej zagrody:) a wyszło tako_O

    [​IMG]
     
    draculik34 i est-orka lubią to.
  4. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Powiem Wam,że na prawdę zazdroszczę.Miksy mi nie wychodzą a klonowania to przeskoki najwyżej o 2..Im wyższy poziom zwierzaka tym mniejsze prawdopodobieństwo,że trafię wyższe niż o 1..Od kilku BB tak mam i zaczyna mnie coraż mniej bawić.
     
    gretag i .Farmeria. lubią to.
  5. -strzalka-

    -strzalka- Komandor forum

    Ja mam podobnie,z kukułkami jakoś szło,ale poza tym same cofki.Kończę event i poczekam na osiołki.Powodzenia w evencie.
     
    Sookie lubi to.
  6. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Myślę,że to bardzo obrazowe opisy przeżyć związanych z B.B. Nawet zabawne, wspomagane cytatami..gdzieś je słyszałam. Jakiś serial z J. Deepem?:p
     
  7. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    darekhpr post usunęłam, bo nic nie wnosi do tematu.
     
  8. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

  9. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Ostatnie edytowanie: 28 września 2014
  10. BA_Musa

    BA_Musa Guest

  11. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dobry wieczór :)
    Oj...jaka brzydka wtopa :oops:
    Miała sporo takich, wiem jak to złości :mad:
    A graficzki z postu powyżej, faktycznie deczko "starsze" ;)
     
    ankagdw lubi to.
  12. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    A dodatkowo złości jeszcze to, że nawet jak się trafi coś lepszego to wisi na targu tydzień, potem wraca i znowu wisi i znowu wraca, a pieniążki z prowizji leeeecą w siną dal :) Różowe zagrody w TS-ach i jako nagrody w eventach trochę wykończyły handel :(
     
  13. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    I to jeszcze jak złości....mnie ostatnio skarbonka 2 razy wróciła do stodoły :oops: gdyby za trzecim razem ktoś jej nie kupił:) prowizja przekroczyłaby wartość sprzedaży.
     
    morellaa lubi to.
  14. nana290159

    nana290159 Książę forum

    Koniec SP tej kupionej tez. czy ktos wie, skad mi sie biora kolejne ringo stary?
     
  15. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    A stąd....Muzyczne żółwie

    Moje resztki SP wykorzystam jak będą osiołki do kolorowania:)
     
  16. Sekme

    Sekme Generał forum

    Moja koza zrzęda poszła dopiero za 3-cim razem...
    Niestety, ale najwyższe zwierzaki wcale się nie opłacają... No chyba, że był to przeskok z podstawowych :)
     
    gretag i morellaa lubią to.
  17. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Mnie zostało 135 szt. SP i też zostawiam na osiołki, tym bardziej, że wczoraj skończył mi się abonament na młyn to pasza się kręci baaardzo wolno.
    Świnki latającej, ani pegazorożca nawet nie wystawiałam, a nietoperz hardrockowy już drugi raz wisi. Wielbłąda okręt pustyni wystawiłam w piątek i jest jedyny na targu, ale zainteresowania raczej nie ma :(
     
  18. nonames33

    nonames33 Naśladowca mistrzów

    miałem 150 tyś i już niewiele do sprzedania potrzebowałem indyka indiańskiego (800tyś) a miałem 1 szt pieczonego (200 tyś) więc tylko sprzedawanie pieczonego skupowanie traperskiego i liczenie na poziom wyżej i kiedy byłem na wykończeniu wydarzył się cud za 11 razem.
    musieli coś zmienić bo za 11 razem to bez BB wyskakiwało
     
    Ostatnie edytowanie: 28 września 2014
  19. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Jak ja wystawiłem hardrockowego to w dwa dni zszedł za przeszło 3 mln, pewnie zależy od targu.
     
  20. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Dokładnie tak jest jak piszesz.

    Od czterech BB tak przykręcili mixy na wysokich poziomach, że straciłem ze cztery furmanki SG, pisze furmanki, bo tyle starciłem milionów, że do tylu liczyć nie umiem.

    W tym BB już nie mixowałem na wysokich poziomach, liczyłem na przeskoki, do 4 oaz wsadziłem 16 Joginów i wyszły 4 Cyrkowe, normalnie REWELACJA, idzie się pochlastać tępym sierpem, no ale jest BB więc do tego dostałem gratisy, do każdej Cyrkowej w gratisie dostałem po Pandzie Zen.

    Pierszy raz nie kupiłem najwyższego pakietu SP, i całe szczęście, mnie też już przestało bawić BB, jaka zabawa takie zarobki BP :)
     
    Farmaniunio, ankagdw oraz Sookie lubią to.