Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    Męczę te małpy i męczę, już im drugą szansę dałam i na zakończenie niespodzianka:
    [​IMG]

    A Wam jak idzie klonowanie/miksowanie? :)
     
    est-orka, ropuszka30 oraz marmlada lubią to.
  2. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    ja kilka razy nie brałam udziału w BB więc ciut sp się uzbierało pand nie mam odblokowanej hodowli więc odpadły ja do klonowania nigdy szczęścia nie miałam a tym razem poszalałam z pszczółkami - w realu mam fobię na nich bo mnie gryzą i puchnę więc jak zobaczyłam w stodole to dawaj je do klonowania sobie myślę sp poszła ale największy sukces i chyba jedyny do tej pory to ze zwykłych 4 wyskoczyła kosmitka - ta gra jednak jeszcze potrafi zaskoczyć :)
     
    ropuszka30 lubi to.
  3. aniusia64

    aniusia64 Wyjątkowy talent

    A nam tak idzie..../nie lubie mixować w czasie BB/:
    [​IMG]
     
  4. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    jak uwielbiam BB. Wprawdzie nie bawię się w miksy i eksperymenty, ale i tak zabawa jest przednia. Na farmie robię kukułki, na wyspie pandy :)
     
  5. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Kilka moich lepszych wyników:
    [​IMG]

    Przeskoki nie powalają, ale chociaż trafił się okręt pustyni i karateka. Miksy też słabo idą, więc już ich nie robię.
     
  6. aniusia64

    aniusia64 Wyjątkowy talent

    Alle sie fajnie ogląda....zwłaszcza ten ostatni...gratki!!!:D:D:D
     
  7. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dobry wieczór :)
    Fajne przeskoki BA_Musa :)

    Miksy i u mnie już nie "idą" .... czasami tylko na niskich zwierzakach wrzucę kilka i coś tam wyskoczy fajnego np. tak [​IMG]
    ale wolę zwykłe klonowanie....przynajmniej nie złoszczę się na wtopy ;)
    A to ciekawsze przeskoki z tego BB.....
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Udanych i Wam przeskoków i miksów życzę :)
    I miłego wieczorku:)
     
  8. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Gratki, może to ta czarownica rzuciła czar i wychodzą takie fajne zwierzaki? No i gratki osiągnięcia obu celów, czyli zakończenia kukułek i wyhodowania żwawej.
     
  9. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dziękuję Karol:)
    Dobrej nocy:)
     
  10. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Wsadziłem sobie 4 kozy twardzieli, przeskoku nie było i wyszła cukrowa, ale co tam, jeszcze sobie planuje powsadzać jakieś zwierzaki 5 lub 6 pokolenia, za to tych 7 pokolenia mam już 17 xDxDxD Ale jakoś szkoda mi je sprzedać, a wsadzać ich też nie chce, bo bez możliwości liczenia na przeskok to to nie to samo:D Niby mógł bym zbudować różowości, ale z tych co mam moge albo zbudować te co już mam, albo te których zwierzaków zwykłych mam spory zapas, więc puki co siedzą w stodole, może kiedyś zacznę hodować jakieś zwierze na dużą skale i posprzedaje je by mieć na hodowle innych zwierzaków.
     
  11. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Przestalam klonowac, bo wtopy, hoduje zwyczajnie
     
  12. aniusia64

    aniusia64 Wyjątkowy talent

    Gratki wielkie ,Oreczko!
    Coś mi się zdaje,że szanowne BP postanowiło zepsuć zabawę mixerom...
    Za dobrze było,to sie skończyło...>:(>:(>:(
     
  13. nonames33

    nonames33 Naśladowca mistrzów

    lobie niedziele po BB szał w oczach pozostaje obłęd trwa paszy niema sg niema co do oazy włożyć już niema co sprzedać można już dawno zostało sprzedane a ja uciułam jeszcze parę groszy kupiłem jakoś zwierza hodowlanego i ostatkiem sił przeprowadzam ostatnie klonowanie
    liczę na poziom wyżej za 7 min będę wiedział
    potrzebuje poziom wyżej to ważne jest jeszcze coś do sprzedania ale niewolno ruszać niewolno

    4 minuty czekanie mnie wykańcza "To nie były ślady działalności przeciętnego, bogobojnego ćpuna. To było zbyt dzikie. Zbyt agresywne."

    w końcu jest klikam "Jeden strzał tego towaru zamieniłby cię w coś z encyklopedii medycznej"

    Przy odrobinie szczęścia, jego życie legnie w gruzach. Będzie myślał, że za drzwiami w jego ulubionych barach faceci w czerwonych koszulach mają potężnego kopa od czegoś, czego nigdy nie pozna
     
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    poranne klonowania..
    [​IMG]
    [​IMG]
    w sumie wyniki lepsze niz z miksowan:oops:
    prawdopodobnie BP zmienilo cos w ustawieniach i miksy nie sa juz tak rewelacyjne
     
  15. Armageddon64

    Armageddon64 Aktywny autor

    Lepsze wyniki w klonowaniu mam jak nie ma BB.Mam 93 poziom a z mixu wychodzą zwierzęta jakbym był na poziomie 40.
     
  16. malgorzata1960

    malgorzata1960 Ekspert forum

    Tak samo jest u mnie
     
  17. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Popróbuję trochę z krówkami, bo czerwona obora do kolekcji się przyda. Na razie lekka kiszka, ale słonko świeci , kawka się robi, SP jeszcze odrobinkę mam, choć po "perfumę" latam już na targ. Czas na trochę niedzielnego relaksu.
     
    morellaa lubi to.
  18. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    nonames33 post usunęłam, jakoś nie widzę związku z tematem.
     
  19. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    chyba przeczytano moj post..xDxD
    [​IMG]
     
    marmlada lubi to.
  20. kolobrzeg

    kolobrzeg Analityk forum

    U mnie dwa spektakularne przeskoki - z 4 brązowych owiec - owce cukierkowe. Nie miksuję, bo u mnie się to nie udaje.