Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. 7jessy75

    7jessy75 Wyjątkowy talent

    I ja też, chociaż może nie do końca z nudów. Chyba jednak bardziej dla zabawy.;)

    U mnie w tym roku święta - bez gości i bez wyjazdów - jedynie zwierzaki oporządzić - a poza tym błogie lenistwo :D - wreszcie - 3 dni prawie nic nie robienia :D:D. No i pogoda nie będzie rozpieszczać jak widze, więc tym bardziej poświęce więcej czasu farmie. Oby - tfu tfu - odpukać - przez tą pogodą, neta mi nie zeżarło.o_O
     
    kotwbutach. i gretag lubią to.
  2. Konwalia

    Konwalia Wielki mistrz forum

    Witaski!
    Ja tez może coś posieję, ale bez szaleństw. Zresztą muszę się synem i mężem trochę zainteresować, bo po Serowym Zakonie i Komiksie VIII mam u nich przechlapane xD
     
  3. Megan

    Megan Komandor forum

    Posieję tylko to co potrzebne do upiornego bukietu, żeby zrobić zapasik na kolejny miesiąc:)

    Misje to nie wiem kiedy skończę, nie mam jeszcze hodowli wron i nietoperzy odblokowanych, w takim tempie to i za rok nie zrobię tego (o ile jeszcze bede grała)xD
     
    kotwbutach. lubi to.
  4. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja tez nie mam odblokowanych hodowli :p

    a plan na przyszłe pełnie jest taki żeby skończyc czary mary, potem zdobyc itemy na pnącze do niego, później upiorne zakupy, itemy na pnącze i hodowle nietoperzy, potem wron, pozniej przepis na upiorny bukiet xD a przy okazji milion innych misji pewnie wejdzie....
     
    amdep, kotwbutach. oraz Megan lubią to.
  5. janczurka

    janczurka Stały bywalec

    ...ja tam najpierw wykupuję itemki, bo do czasu aż uzbieram na pnącze - będą jakieś punkciki dawały:)
     
    kotwbutach., chrumcia91 oraz Megan lubią to.
  6. Megan

    Megan Komandor forum

    To i ja może w końcu trochę zrobię zadań w misji "Upiorne zakupy", sprawdziłam i prawie połowa zrobiona, ze dwa razy podejsc i do lata może zrobię:)
    Przynajmniej pnącze będzie, bukiecik też mogę robić, znajdą się i na niego roślinki;)
     
    kotwbutach. lubi to.
  7. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    w sumie zanim wszystkie wykupie to pojedynczo beda i tak stały :p ale najpierw chce misje skonczyc ;)
     
    kotwbutach. i Megan lubią to.
  8. kokosanka15

    kokosanka15 Forumowy żółtodziób

    Pełnia w trakcie innego eventu w którym jest pierdyriald jakiejś bezsensownej roślinki do wysiania i do tego w trakcie Świąt?!

    Zdarzały się już niewielkie przesunięcia terminu pełni, dlaczego nie może być tak i tym razem?

    Gratuluję bezmyślności temu kto to wymyślił... Serio, bardzo staracie się zniechęcić wieloletnich graczy do tej gry:mad:
     
    amdep, Megan oraz 0olimpia0 lubią to.
  9. -_Kocica_-

    -_Kocica_- Okazjonalny autor

    Akurat ekipa nie ma na to wpływu, przekazuje informacje dla ICM'a, a ten leci z tym dalej, prawda jest taka, że nie tylko Polska gra w farmerame, a tylko w naszym kraju święta są tak hucznie obchodzone :)
    Nie spinam się co do pełni wole chyba nagrody z zajączków dostawać :D
    Pozdrawiam
     
    kotwbutach. i gosiagosia60 lubią to.
  10. nemo75

    nemo75 Stały bywalec

    To chyba jakiś żart... event w evencie?????tego co to wymyślił to bym.....przez grzeczność nie powiem co ale chyba większość się domyśla

    skoro to gra międzynarodowa to może ekipa farmoramy powinna trochę poczytać o obyczajach w innych krajach skoro nie wiedziała,że w Polsce to takie ważne święto

    Twoje posty połączyłam.Na forum zabronione jest pisanie posta pod postem,jeśli chcesz coś dopisać,to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy pierwszym swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 3 kwietnia 2015
    amdep i kotwbutach. lubią to.
  11. amdep

    amdep Moguł forum

    Właśnie przeczytałam, że Pełnia... kurczę, to świństwo!! >:(

    Event i Pełnia w święta?!
    Czy oni tam nie mają wcale świąt czy co? Nie wiedzą, co się w święta robi??

    Oczywiście Pełnia przepadnie, a mam coś do zrobienia - poczekam sobie na to znowu z miesiąc!:cry:
     
    kotwbutach., Megan oraz chrumcia91 lubią to.
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    yhyy nie no luzik ... :eek::oops:
     
    kotwbutach. i {Monia} lubią to.
  13. daruciaa

    daruciaa Forum Pro

    może to spóźniony prima aprilis? ... bez komentarza w dalszej części
     
    kotwbutach. lubi to.
  14. kotwbutach.

    kotwbutach. Aktywny autor

    Witam.
    Wyjątkowo Święta spędzam tylko z mężem, w drugie Święto wpadnie do nas Teściowa, mam więc dużo wolnego. Event robię,
    zrobię ile się da. Wszystkim Farmermkom i Farmerom - Wesołego Jajka i Mokrego Dyngusa.o_Oo_O xDxD
     
    Megan lubi to.
  15. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Za półtorej godzinki pełnia :D 4 zadanie w czyste czary-mary skończe i zaczne i jak dobrze pojdzie do i 5 srebrne ;)
    Mogłby mnie może ktoś wspomóc upiornym bukiecikiem?
     
  16. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Dobrze, że przypomniałaś, to posieje sobie troche tych mrocznych roślin:) Chciałabym Cie poratować, ale 10 minut temu rozesłałam wszystkie prezenty:( Następnym razem jak coś potrzebujesz na sówkę pisz:)
     
    chrumcia91 lubi to.
  17. Dario_W

    Dario_W Czeladnik forum

    Co za geniusz wymyślił pełnię w środku innego eventu polegającego na zbieraniu???
     
    nadine0308 i _Grani_ lubią to.
  18. kurczakmały13

    kurczakmały13 Czeladnik forum

    Właśnie miałam zadać to samo pytanie, -coś nie tak, event pokrywa się z innym, a są dni,że wieje nudą.
     
    _Grani_ lubi to.
  19. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Jestem wściekła, że pełnia przypadła w święta.:mad: Sieję jak szalona, aby zakończyć pnącze i nie wiem, czy mi się uda. Zużyłam prawie cały zapas SN a Zośki też już nie prawie nie mam. Lubię farmę, ale święta i rodzina są dla mnie najważniejsze. Tak więc rano zbiorę to co wyrośnie i jeżeli braknie to poczekam kolejny miesiąc. Trudno;)
     
  20. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    jejku, znowu zapomniałam o pełni wrrrr >:(
    a jak przyszło ogłoszenie z datą, to się cieszyłam, że tym razem sobie troszkę nadrobię, bo zazwyczaj jak przypada to jestem w pracy. No i zonk. Ciągle sieję roślinkę eventową i zapominam, że pełnia :p Ale ze mnie lama :D