Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. WarzywnySad

    WarzywnySad Czeladnik forum

    Gratuluję wszystkim owocnych zbiorów :D !! Ja tak siedziałam i myślałam nad kupnem tych TSów i doszłam do wniosku, że na dzień dzisiejszy mam je w nosie :p pamiętam jak był !BOOM! na bociany, żaby i koguty i też odpuściłam totalnie tamte TS, a na dzień dzisiejszy mam 8 zagród bocianów, 4 gołębniki, 6 żab i 3 koguty... do tego mam jedne, jedyne wychuchane kiwioszki :inlove: brakuje mi tylko albo i aż wilków i dziobaków, ale o nie zabijać się nie będę.. poczekam, aż same wpadną w moje sidła ;)
    co do wyciągania z nas kasy- nienawidzę tego i jestem takim typem człowieka, ze lubie robić na przekór.. pan V. podkręca, a ja się luzuję... pierwszy raz nie wykupiłam kombajnu na miesiąc, a co... zbieram ręcznie i jakoś żyję, mam duuużo kuponów na kombajn i trzymam je na warte uwagi eventy 8)
     
    Ostatnie edytowanie: 16 marca 2015
  2. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    to ja mam na odwrot wtedy sie wstrzymalam z zakupem a teraz kupilam ale malo ;)brakuje tylko kiwi ,dziobakow i tarniny -to niewiele-kiedys wpadnie.z kombajnu zrezygnowalam dawno,mlyn tez odpadl...
     
  3. .Farmerkaa.

    .Farmerkaa. Koneser forum

    Kupiłam 1 zagrodę, bo akurat miałam uzbierane 15 florenów i mam wilki :music:
     
  4. WarzywnySad

    WarzywnySad Czeladnik forum

    ja tarninę mam o dziwo, a co do młyna to z niego szybko nie zrezygnuję, bo uwielbiam Baby Boom, wolę wydać 7 złotych na młyn niż niechcący skusić się na pakiety SP xD nie dam już ani złotówki, prócz tych siedmiu na młyn xDxD
     
  5. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)
    Moje wieczorne TS słabo - pomarańczowe rodeo i pomarańczowe zagrody:oops:

    Od kilku miesięcy też kupuję młyn, kręcę SP - pilnuję czasu ale jednak zdarzają mi się przestoje. Muszę chyba nastawiać zawsze na 24 godz. to o stałej porze będzie łatwiej pamiętać.
     
    janekkostuchna lubi to.
  6. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    hahaha i znowu mam na odwrot :p sp kupuje a mlyna nie hihihi xD:cry:
     
    WarzywnySad i bacowa70 lubią to.
  7. WarzywnySad

    WarzywnySad Czeladnik forum

    Bacowa, ja wlasnie tak zawsze robie. Mam małe dziecko, które zawsze wstaje po 7 rano więc po siódmej zawsze ustawiam na 6 super pasz i kręci mi 24 godziny :p tańsze pasze kupuje, a droższe (np. dla kogutów, która jest za ponad 2000sg/szt) kręcę sama przez 6 godzin i potem ustawiam na pięć sztuk SP :p i tak w kółko :D trzeba sobie radzić jak V. jest taki pazerny :wuerg: ;)
     
  8. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    Ja nastawiam zawsze na 24 godz o 20 i dzieki temu lepiej dopilnuje
     
    bacowa70 lubi to.
  9. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    To widzę, że z pilnowaniem czasu w młynie wszyscy mamy ten sam problem.
    W zgaduli czytałam coś o zmianie młyna i możliwości nastawiania paszy na następny czas. Może tak byłoby lepiej.
    Tylko czy pan V zrobi coś, co spowoduje lepsze wykorzystanie zainwestowanych złotówek?-.-
     
  10. wielkanocnyfarmer

    wielkanocnyfarmer Forumowy żółtodziób

    na 22 ts mam dziobaki kiwi wilki wymienie dziobaki na róz trufle oraz dozyce cos innego
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    wielkanocnyfarmer, ogranicz się proszę do komentarzy w temacie mini-eventów.Zamieszczanie propozycji wymian nie mieści się w ramach tematu.

    ankagdw,Twój post usuwam jako spam.
     
  12. Menasa

    Menasa Forum Pro

    W ostatnim biuletynie zapowiadali wprowadzenie ustawienia kolejki na młynie, więc coś robią.
    Będzie też gt! Ale znowu zmieniony. Mam nadzieję, że na lepsze.
     
    bacowa70 lubi to.
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Widziałaś/łeś coś ostatnio zmienionego tu na lepsze?o_O :DJa nie kupuję abonamentu,to mi 4 SP 36 godzin kręci.Jakoś z czasum wyrabiam i specjalnych przestojów nie mam.
     
  14. AsiaPelasiax

    AsiaPelasiax Wielki mistrz forum

    Czemu wyskakuje u mnie takie coś jak chcę otworzyc ta nowa stała misję z Bahameramy.
    Nie posiadasz upoważnienia, aby obejrzeć tę stronę lub wykonać tę czynność.
     
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ponieważ ktoś źle podlinkował.
    Każdemu może się zdarzyć 8)
     
  16. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Pewnie, że każdemu tylko jakimś dziwnym trafem i zupełnym przypadkiem, ostatnio ciągle zdarza się polskiej ekipie:p Pecha mają bidulki;)
     
    kabokazekana i zzizzie lubią to.
  17. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

    Bry :) Dziś jakiś chochlik harcuje i stąd takie małe problemy ;) Czy teraz link działa?
     
    myszulka lubi to.
  18. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    nadal nie działa.
     
  19. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    małe? no to nie chce wiedziec jakie sa wieksze :eek: o faq do eventu nie wspomne ale misje stala to po bandzie pojechaliscie...naprawde..:oops:
     
  20. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    To mu trza solidne bęcki spuścić, temu chochlikowi znaczy 8)
    jest jakaś szansa, że dzis ten link zadziała? z ciekawości pytam:music:
     
    0olimpia0, Kathea oraz Agata00755 lubią to.