Opinie Mini Eventy - Temat do rozmów

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 22 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Na dobrą cenę dziobaków przyjdzie nam jeszcze długo poczekać .....

    na naszym targu tak to obecnie wygląda [​IMG]

    mieczu ..... u mnie to odkrywanie jest korzystne w pierwszych minutach po rozpoczęciu eventu..... może przy następnych TS-ach sprawdzę wyniki odkrywając w różnym czasie.

    Lepiej niech będą dziobaki.....jest większa szansa, że na G&T będzie można przesyłać wilki czy kiwi:)
    Trzymam kciuki:)


     
  2. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    No to faktycznie szału nie ma. Długo żaden zwierzak nie pobije ceny kiwi. Ich cena już idzie w górę. Mój pierwszy ptaszek jeszcze chodzi dumnie po stodole. Niech się nacieszy wolnością
    xD
     
  3. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dziękuję Oreczko :)
    lepsze byłyby dziobaki... ale jak wpadną np. wilki zamiast żółtych kurników to bardzo się ucieszę:inlove:
     
  4. mieczu

    mieczu Baron forum

    no i z dwóch ostatnich odkrytych po 5h - 2x bobry++, co by potwierdzało moją teorię...
     
  5. XanXoni

    XanXoni Czeladnik forum

    Polecam Biluletyn Produecenta ;):)


    spoko u mnie obylo sie bez kupna 100% PD i TS

    wszystkim zycze udanych TS
     
    Ostatnie edytowanie: 15 marca 2015
  6. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    Trzymaj się, ja też tym razem nie kupiłam nic :)
     
    malinarp, piotrs oraz XanXoni lubią to.
  7. biber3001

    biber3001 Młodszy ekspert

    I zadanie zaliczone z dziobalami. 800 za sztukę!warto te pakiety kupować :wuerg:
     
  8. Iskierka95

    Iskierka95 Komisarz forum

    Witam,ja za 3 floreny odkryłam żółtą koziarnię i krety:)
     
    mieczu lubi to.
  9. dziunia49

    dziunia49 Stary wyjadacz

    ja jak do tej pory tez nie skusilam sie na ts i mysle ze wytrwam w swoim postanowieniu. ciesze sie z waszych sukcesow i licze ze troche zwierza na targ pojdzie.
     
  10. piotrs

    piotrs Książę forum

    damy rade-tylko godzinka nam została :)
     
  11. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    u mnie się to nie sprawdza:) ale nie było mnie 5 dni i nie logowałam się na farmę i w weekend jak bylo BB (kameleony) to miałam przeskoki jak nigdyo_Oo_Oi nawet jakieś miksy wyszły:D:D, na zachete?
     
    mieczu, ankak106 oraz malinarp lubią to.
  12. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Od dawna nie miałam takiego luzu podczas TS xD Gdyby nie te poranne zdobycze, to pewnie biłabym się też z myślami, kupić nie kupić... Dobra, jeszcze 3 szt... Albo nie... No dobra, no to jeszcze 3 kupię. Tak zawsze mam:p Ale nie dzisiajxD
     
  13. ataner23

    ataner23 Okazjonalny autor

    Kupiłam 1 - żółta strzygalnia owiec o_O
    Kupiłam 5 - kiwi :p, 3 razy obsrajdachy :eek: i zwykła jajcarnia o_O,
    Kupiłam następne 5 - 2 razy szopy :eek:, myszy -.-, kotki, pomarańczowe schronisko dla wron :sleepy:.
    Kiwi nie miałam więc tylko z tego jestem zadowolona, reszta do paska.
     
    ankak106 i toDzasta lubią to.
  14. arek26039170

    arek26039170 Ekspert forum

    WOW Gratki ja miałem 15fl hmm i dostałem żółty kurnik moja godzina zero związana z ta grą się zbliża wielkimi krokami:(
     
  15. ankak106

    ankak106 Komandor forum

    Na 16 ts-ów dostałam:
    3x kiwi (nie miałam):inlove:
    dziobak:inlove:
    2x wilki
    5x bobry ++
    2x koguty
    myszy
    żaby
    żółta hodowla świń truflowych
    Jestem bardzo zadowolona:) Życzę udanych ts-ów tym, co jeszcze czekają na ich odkrycie:)
     
  16. piotrwan70

    piotrwan70 Chodząca legenda forum

    nooo to nieźle, miałaś dzisiaj widocznie dobry dzień:)
     
    ankak106 lubi to.
  17. myszulka

    myszulka Ambasador forum

    bardzo chetnie ale sama jedna nie podwinduje ceny, wystawiam po jednym i reszta szczesliwych posiadaczy tego zwierzatka niech tez rzuci po jednym na targ.
    widzialam swego wlasnego przez mgnienie za 953,68 to jak za darmo.
     
  18. biber3001

    biber3001 Młodszy ekspert

    A mnie się udało kupić zadanie zakończyłem.Ale cena śmieszna strasznie.
     
  19. Petunia

    Petunia Młodszy ekspert

    Melduje swoj rapotr: Jestem calkowicie zadowolona z Tajemniczymi zagrodami!
    Nie dostalam zadnych : Borsukow++, Szpow czy Myszy czy czegos tam z zoltych zagrod , ba! nawet kurnika! xD
    dawno nie byla zadowlana., jak dzis!

    do tego nawet nie wydalam nawet 1 Florena, zabawa i sukces ma dzis dla samaj siebie!

    Ok a teraz zastanowmy sie nad inna metoda: jesli dzis nie kupilam , nie kupie tez nastepnym razem i nastepnym razem
    co sie stanie jak kupie za np. 5 razem TS-y? a napewno bedzie TS-owy zrzut wiecej starych jak nowych zagrod jak obecny,
    po ktorych rosnie pasek w niepotrzebne zagrody

    wiec, co sie stanie jak kupie za 5 razem Bigpotowskich TS, i tak dastane caly ten "Spam" Ts-wychy zagrod starych i nowy !
    oni tak maja ze po przerwnie nagle lepiej "spamuja" nowym TSami!

    Dobranoc
     
  20. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Mogę wystawić dziobaka na targ za 846,82 SG. Nie opłaca się... :p
     
    toDzasta i WarzywnySad lubią to.